За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Бонуси БК Winmasters - Опис усіх доступних бонусів

Якщо шукаєте інформацію про Winmasters бонус – ви звернулись за адресою. На цій сторінці розповімо про усі пропозиції цього букмекера, можливість участі в акціях з України, уточнимо наявність програми лояльності та допоможемо ввести Вінмастерс промокод.

Читати далі
Доступні 0
За новими
Найкращі бонуси від РБ
Назва бонусу Опис Важливі деталі
? Конструктор ставок від БК Winmasters (Недоступний в Україні) Букмекерська компанія Winmasters пропонує клієнтам самим скласти свою ставку, якщо її немає в лінії.
  • Функція доступна лише в мобільному додатку БК.
  • Вашу ставку має бути сформовано з передматчевих ринків
  • Максимальна кількість подій в купоні – 6.
? Покращені коефіцієнти в лайві від БК Winmasters (Недоступний в Україні) Букмекерська компанія Winmasters пропонує цікаву акцію для ставок в лайві на забиті голи. Чим менше часу залишається для вашої ставки, тим більший буде виграш.
  • Сума виграшу залежить від часу спрогнозованого взяття воріт
  • Ставки в акції доступні лише на основний час футбольних матчів для таких періодів: наступні 30 секунд, 1, 5 та 10 хвилин.

Бонуси для нових гравців Winmasters

Користувач, який вперше завітав на платформу Вінмастерс може отримати до 111 євро бонусом за промокодом CYBONUS111. Вам лише потрібно зробити внесок на ігровий рахунок оператора (від 10 до 111 євро), а букмекер нарахує 100% від депозиту для п’ятикратного відіграшу (ординари та експреси з коефіцієнтом 1,8+). Також можна отримати вітальний фрібет до 22 євро. Зазначимо, що бонуси доступні лише для резидентів Кіпру. Таку інформацію подано в правилах акції.

Бонуси для зареєстрованих гравців Winmasters

Після створення акаунту беттору відкривається доступ до багатьох спецфункцій та інших привілей. Серед таких відзначимо конструктор ставки, підвищені коефіцієнти в лайві, бонус для експресів, кешбек за безгольовий футбол тощо. Українському гравцю не вдасться скористатись жодною з них, адже букмекер не дозволяє реєстрацію таких відвідувачів. 

Промокоди Winmasters

Актуальний промокод Winmasters можна знайти нижче в таблиці.

Промокод Розмір бонуса Як отримати
CYBONUS111 До 111 євро Після першої реєстрації зробіть депозит та отримайте 100% від внесеної суми на бонусний рахунок. Промокод недоступний для бетторів з України.

Як отримати бонуси

Зауважте, що акції букмекера не стосуються гравців з нашої держави. Якщо ви є резидентом іншої країни, то можете уточнити можливість участі в промо в онлайн-чаті букмекера. Виконайте наступний перелік дій для того аби отримати бажане заохочення:

  1. Відвідайте офіційний сайт БК Вінмастерс;
  2. Авторизуйтесь або створіть акаунт;
  3. Перейдіть в розділ “Promotions” та оберіть потрібну пропозицію.
  4. Ознайомтесь з правилами та виконайте необхідні дії для активації бонусу. 

Висновок

В букмекера солідний набір привілей для беттора: кілька вітальних пропозицій, кешбек, бустер експресів, різноманітні спецфункції тощо. У порівнянні з іншими букмекерами розміри бонусів на середньому рівні. Усі переваги нівелює неможливість участі в акціях українських бетторів. Майже кожен Вінмастерс бонус створено для резидентів Кіпру. Натомість ви можете переглянути бонуси найкращих БК та обрати той, що до вподоби.

Недоступні у вашій країні 2
Неактуальні 1
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт