Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Бонуси GG.BET Букмекерська Контора

GGbet – провідний кіберспортивний букмекер. Він пропонує багато цікавих акцій як для нових клієнтів, так і для наявних. На цій сторінці «Рейтингу Букмекерів» вашій увазі всі бонуси GGbet, серед яких вітальні пропозиції, промокоди, фрібети, ставки без ризику тощо.

Читати далі
Доступні 1
За новими
Найкращі бонуси від РБ
Бонус на перший депозит До 3000 гривень
Бонус на другий депозит До 3000 гривень
Мінімальний депозит Від 120 гривень

Бонуси за реєстрацію у GGbet

Новим клієнтам букмекер пропонує вітальний бонус до 6000 гривень, що дозволить випробувати систему, не втративши власні кошти. Достатньо зареєструватися на сайті контори та поповнити рахунок. Зверніть увагу, що пропозиція діє тільки для ординарів з коефіцієнтом 1,75 або більше. Всі умови акції за цим посиланням. Є також стартові бонуси для клієнтів казино. 

Персональний бонус 150% на перший депозит і страховка ставки сумою до ₴300, який з’явиться в меню облікового запису відразу після реєстрації. Сума мінімального депозиту становить ₴130. Максимальна сума бонуса – ₴2600.

Акції для зареєстрованих гравців «ГГбет»

Про своїх постійних клієнтів контора також не забуває, регулярно запускаючи різноманітні заохочення та програми лояльності. Наразі гравцям доступні:

 • Футбольне страхування до ₴3500. Промо діє до 30.10. Розмір страхування залежить від суми поповнення. Страхування діє на ставки ординар з коефіцієнтом від 1,75 до 50, здійснені на футбол.
 • Бонус за друга. Клієнти GGbet можуть рекламувати контору серед друзів та отримувати ₴300 на свій бонусний рахунок. Все, що потрібно – поділитися своїм реферальним посиланням (в меню облікового запису в розділі «Запросити друзів»).

  Промокоди

  1. Наразі компанія «ГГбет» не пропонує своїм клієнтам промокод. Рекомендуємо слідкувати за новими промокодами від букмекера в розділі «Бонуси» порталу «Рейтинг Букмекерів», де оперативно публікуються всі нові промокоди, тож не забувайте регулярно відстежувати наші оновлення!   

  Як отримати бонуси GGbet?

  Як отримати бонуси GGbet?

  1. Відвідайте розділ «Бонуси» на сайті букмекера або відповідну сторінку нашого порталу.
  2. Проаналізуйте доступні пропозиції контори.
  3. Досконально вивчить умови бонусів, які вам цікаві.
  4. Виконайте всі умови, які вказані, адже в іншому випадку бонус ГГбет може забракувати.

  Як відіграти бонусні кошти?

  Зазвичай для отримання можливості виведення необхідно кілька разів проставити суму бонусу та депозиту. У випадку з персональною пропозицією GGbet «Страхування ставки», для відігрівання потрібно зробити ставок на суму, яка вдвічі перевищує стартову суму парі. Коефіцієнти мають бути від 1,75. Всі подробиці пропозиції за цим посиланням.  

  Висновки

  Букмекер GGbet пропонує досить широкий набір бонусів на будь-який смак та досвід гравця. Він приймає клієнтів з України. Новачкам сподобається стартова ставка без ризику, водночас постійні клієнти БК можуть насолоджуватися акціями лояльності – бонус за друга, кіберстрахування, бонуси на депозит тощо.

  В конторі реальні умови по відігріванню бонусних коштів, проте не у всіх пропозиціях. Наприклад, є акції на депозит, які  вимагають відіграш з вейджером мінімум 15-18. 

  Неактуальні 168
  РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
  Вас буде перенаправлено на сайт
  Перейти на сайт