За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Бонуси БК GG.BET

GGbet – провідний кіберспортивний букмекер. Він пропонує багато цікавих акцій як для нових клієнтів, так і для наявних. На цій сторінці «Рейтингу Букмекерів» вашій увазі всі бонуси GGbet, серед яких вітальні пропозиції, промокоди, фрібети, ставки без ризику тощо.

Читати далі
Доступні 3
За новими
Найкращі бонуси від РБ
Бонус за реєстрацію До 700 гривень
Промокод COMEBACK
Ставка без ризику До 700 гривень
Мінімальний депозит Від 200 гривень

Бонуси за реєстрацію у GGbet

Новим клієнтам букмекер пропонує ставку без ризику до 700 гривень, що дозволить випробувати систему, не втративши власні кошти. Достатньо зареєструватися на сайті контори та використати промокод COMEBACK під час поповнення рахунку. Зверніть увагу, що пропозиція діє тільки для:

 • ординарів з коефіцієнтом 1.75 або більше;
 • експресів, які мають як мінімум три події та загальний коефіцієнт від 2.60.

Всі умови акції за цим посиланням. Є також стартові бонуси для клієнтів казино. 

Акції для зареєстрованих гравців «ГГбет»

Про своїх постійних клієнтів контора також не забуває, регулярно запускаючи різноманітні заохочення та програми лояльності. Наразі гравцям доступні:

 • Щомісячний бонус за поповнення. Це дуже популярна пропозиція, якою користуються тисячі клієнтів. Кожного місяця умови змінюються, проте основа залишається – необхідно активувати бонус в особистому кабінеті на сайті БК та поповнити рахунок. Букмекерська контора GGbet бонус до депозиту нарахує одразу. Проте його потрібно відіграти. Наприклад, у липні поточного року у межах цієї програми можна отримати до 5000 гривень. Мінімальний депозит для участі – 200 гривень.
 • Кешбек дозволяє регулярно повертати частину коштів від загального обсягу ставок. Зараз діє 15% пропозиція. Максимальний кешбек для одного гравця – 6500 гривень.
 • Кіберстрахування – ще один варіант ставки без ризику. Проте діє ця пропозиція тільки на кіберспортивних змаганнях (Dota2, CS: GO, LoL, Starcraft, Hearthstone). Для використання опції достатньо поповнити рахунок на суму від 400 гривень та зробити ставку з коефіцієнтом 1.75+. У разі її програшу, букмекер поверне кошти.
 • Бонус за друга. Клієнти GGbet можуть рекламувати контору серед друзів та отримувати по 15 євро за кожного запрошеного.

Промокоди

 1. Наразі компанія «ГГбет» пропонує новим гравцям промокод COMEBACK. Він дозволяє зробити першу ставку, не ризикуючи своїми грошима, адже у разі програшу, букмекер поверне кошти. У розділі «Бонуси» порталу «Рейтинг Букмекерів» оперативно публікуються всі нові промокоди цієї контори, тож не забувайте регулярно відстежувати наші оновлення!   

Як отримати бонуси GGbet?

бонус ggbet

 1. Відвідайте розділ «Бонуси» на сайті букмекера або відповідну сторінку нашого порталу.
 2. Проаналізуйте доступні пропозиції контори.
 3. Досконально вивчить умови бонусів, які вам цікаві.
 4. Виконайте всі умови, які вказані, адже в іншому випадку бонус ГГбет може забракувати.

Як відіграти бонусні кошти?

Зазвичай для отримання можливості виведення необхідно кілька разів проставити суму бонусу та депозиту. У випадку з вітальною пропозицією GGbet «Ставка без ризику», для відігрівання потрібно зробити ставок на суму, яка втричі перевищує стартову суму парі. Коефіцієнти мають бути від 1.75. Всі подробиці пропозиції за цим посиланням.  

Висновки

Букмекер GGbet пропонує досить широкий набір бонусів на будь-який смак та досвід гравця. Він приймає клієнтів з України. Новачкам сподобається стартова ставка без ризику, водночас постійні клієнти БК можуть насолоджуватися акціями лояльності – кешбек, бонус за друга, кіберстрахування тощо.  

В конторі реальні умови по відігріванню бонусних коштів, проте не у всіх пропозиціях. Наприклад, акція «Щомісячний бонус за поповнення» йде з вейджером 26х, що разом з вимогами за мінімальним коефіцієнтом (1.75+) робить відіграш малоймовірним. 

Неактуальні 34
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт