Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
Скасувати
Фільтри

Бонуси та акції від Sky Bet на Грудень: кешбек, промокоди, фрібети

Sky Bet – відомий британський букмекер. Він є частиною холдингу Flutter Entertainment. Орієнтована компанія на Великобританію та Ірландію. На цій сторінці вашій увазі добірка актуальних бонусів Sky Bet на 2023 рік. Всі вони супроводжуються детальними описами та порадами щодо отримання.

Читати далі
Доступні 0
За новими
Найкращі бонуси від РБ

Бонус на перший депозит Sky Bet

🎁Отримайте $20 фрібетом за реєстрацію 

Зареєструватися

Нові клієнти БК Sky Bet повинні зареєструвати обліковий запис, натиснути на вітальну акційну пропозицію, внести мінімальний депозит у розмірі $6, зробити ставку та отримати бонус. Термін дії  фрібета закінчується через 30 днів після зарахування.

Фрібети Sky Bet

Безкоштовну ставку в конторі можна отримати не тільки за реєстрацію. Практично щодня букмекер пропонує FreeBet до конкретної події. Це можуть бути матчі з АПЛ, НБА, НФЛ та навіть турнірів із дартсу. Відповідну інформацію можна завжди знайти в розділі Promotions сайту БК. Або ж можна скористатися підвищеними коефіцієнтами на окремі події.

skybet

В більшості випадків, щоб отримати фрібет, потрібно укласти парі на запропонований конторою матч, враховуючи умови щодо суми та ринку. Іноді букмекер дарує безкоштовні ставки просто так. Без додаткових умов для отримання. Такий подарунок може надаватися за активність, до якихось свят, статусних ігор, у межах окремих акцій, конкурсів тощо.

Для використання фрібета його потрібно проставити один раз. Якщо буде перемога, різницю між номіналом безкоштовної ставки та виграшем букмекер зарахує на основний баланс. У разі програшу фрібет згорає.

Акції Sky Bet

Практично завжди контора має щось цікавеньке для своїх клієнтів. Наприклад, наразі діє акція, за умовами якої значно зменшена маржа на тоталах. Такі знижки дають можливість більше заробляти, укладаючи парі на більше/менше.

Варто відзначити й програму Super Week. Протягом тижня гравцям пропонуються різні завдання, за виконання яких можна отримувати фрібети, покращені коефіцієнти, квитки на спортивні події, цінні призи. Є також цікава акція Early PayOut. Вона діє на деяких футбольних матчах. Якщо беттор зробить ставку на перемогу однієї з команд і вона поведе з рахунком 2:0, парі буде розраховане виграшем завчасно.

Всі клієнти контори можуть брати участь у конкурсі Super 6 з призовим фондом 250 000 фунтів. Щотижня відомі спортсмени минулого пропонують шість матчів, в яких потрібно вгадати точні рахунки. Прихильникам комбінованих ставок сподобається постійна акція AccaFreeze. За її умовами під час матчу можна «‎заморозити» одну подію в експресі, зафіксувавши поточний рахунок. Навіть якщо, зрештою, цей вибір виявиться невдалим, а всі інші «‎зайдуть», ставку розрахують переможною.  

Промокоди Sky Bet

Спеціальний набір символів, який дає можливість отримати якесь заохочення в конторі, можна знайти на профільних ресурсах та у партнерів компанії. До речі, на «‎Рейтингу Букмекерів» є чудова добірка промокодів. Радимо з нею ознайомитися у цьому розділі нашого сайту.  

Бонуси за програмою лояльності Sky Bet

Компанія пропонує своїм клієнтам програму Sky Bet Club. Вона дає можливість регулярно отримувати фрібети. Крім того, передбачені додаткові подарунки за прогрес у статусі. Потрібно просто грати та бути активними. Учасники програми також отримують доступ до розділу з ексклюзивними пропозиціями контори.

Бонуси на події Sky Bet

Як вже зазначалося вище, букмекер є дуже активним в плані пропозицій на окремі події та ринки. Найчастіше можна зустріти фрібети, які орієнтовані на конкретні матчі, та покращені коефіцієнти до них. А от кешбек Sky Bet пропонує не часто. 

FAQ

Як отримати бонус на перший депозит у Sky Bet?

Контора не має публічної вітальної програми. Однак БК Sky Bet бонуси такого плану може пропонувати індивідуально. Як під час реєстрації, так і перед першим поповненням.

Які види бонусів надає букмекерська контора Sky Bet?

Контора має програму лояльності Sky Bet Club. Часто вона пропонує покращені коефіцієнти та фрібети на окремі події. Багато в БК й акцій, конкурсів, квізів на кшталт Super 6, в якому можна за вгадані точні рахунки отримувати гроші та цінні подарунки. А от cashback на спорт букмекер практично не пропонує. Більше інформації про букмекерські бонуси вашій увазі на цій сторінці порталу «‎РБ». ‎

Як працюють бонуси на кешбек у Sky Bet?

Такого типу бонуси Sky Bet не практикує. Принаймні станом на зараз.  

Що таке промокод Sky Bet і як його використовувати?

Промокод можна вказати під час реєстрації або поповнення рахунку, за що отримати подарунок в залежності від умов конкретної пропозиції.

Де знайти діючі промокоди Sky Bet?

Їх часто пропонують партнери компанії та інформаційні сайти, що присвячені беттингу. Потужна підбірка промокодів є й на «‎Рейтингу Букмекерів» за цим посиланням.  

Чи можу я використовувати кілька бонусів Sky Bet одночасно?

Так, якщо це не суперечить правилам кожної конкретної акції. Варто уважно вивчати умови бонусних пропозицій, щоб уникнути непорозумінь.

Недоступні у вашій країні 1
Неактуальні 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт