За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Бонуси БК PlanetOfBets - Опис усіх доступних бонусів

Як отримати Planet Of Bets бонус? З якими недоліками доведеться миритись у розділі акцій цього букмекера? Де взяти Planet Of Bets промокод? На ці питання відповімо у матеріалі наприкінці сторінки.

Читати далі
Доступні 0
За новими
Найкращі бонуси від РБ
Бонус Опис Важливі деталі
? Бонус 100% на перший депозит до 50 USD у БК PlanetOfBets Букмекерська компанія PlanetOfBets пропонує новим клієнтам бонус на перший депозит до 50 доларів США
 • Максимальна сума бонуса 50 USD
 • При відіграші враховуються тільки ставки з коефіцієнтом 1.5 і більше.
 • Вейджер – х10
? Нарахування кешбеку в БК PlanetOfBets Букмекерська компанія PlanetOfBets повертає клієнтам частину грошей за ставки фрібетом.
 • Величина кешбеку – 1% від обороту ставок
 • Термін дії фрібета – один тиждень.
 • Події з коефіцієнтами до 1,50 не враховуються в обіг

Бонуси для нових гравців PlanetOfBets

Вітальною пропозицією є звичний бонус – 100% на перший депозит (до 50 USD). Ось його найважливіші умови відіграшу:

 • При відіграші винагороди враховуються тільки ставки з коефіцієнтом 1.5 і більше.
 • Для відігравання бонусної винагороди загальна сума ставок повинна бути не менше 10-ти кратного розміру суми бонусу і депозиту, при цьому кількість ставок не менше 10.
 • При розміщенні ставок «Система» або «Стандартний експрес», підсумковий коефіцієнт експреса повинен бути 1.5 або більше.
 • Відіграш можливий тільки в розділах Live і прематч. У відіграші бонусу не враховуються ставки зроблені в інших розділах сайту.
 • Бонус повинен бути відіграний протягом 14 днів з моменту зарахування на баланс рахунку.

Зазначимо, що пропозиція недоступна для бетторів з України.

Бонуси для зареєстрованих гравців PlanetOfBets

Власники аккаунтів на даній платформі можуть скористатись кешбек-бонусом. PlanetOfBets повертає клієнтам частину грошей за ставки фрібетом у розмірі 1% від обороту. Термін дії фрібета – один тиждень. Клієнт може зробити запит на кешбек будь-коли, якщо умова мінімального обігу ставок виконана. Мінімальний обіг ставок встановлюється індивідуально. Події з коефіцієнтами до 1,50 не враховуються.

Промокод PlanetOfBets

Бажаючим ввести PlanetOfBets промокод та отримати додатковий бонус доведеться обмежитись вже згаданими акціями. Даний букмекер не пропонує бонус-кодів. Ви завжди можете переглянути наш розділ з найкращими БК та знайти свою платформу для ставок. До прикладу, Бетенд’ю та Сапфірбет пропонують вітальні бонуси за ексклюзивним промокодом. Там на вас очікують збільшені акційні суми за перший депозит. Також букмекери можуть нараховувати фрібети, страхування ставки, кешбек-бонуси тощо.

Як отримати бонуси?

 1. Увімкніть VPN.
 2. Перейдіть на сайт букмекера.
 3. Зареєструйтесь.
 4. Відкрийте розділ промо та оберіть акцію.
 5. Ознайомтесь з умовами та виконайте їх. В правилах бонусу може бути вказано про неможливість участі в акції українських гравців.

Висновок

Бажаючий зіграти в даного букмекера повинен бути готовим до невеликої кількості бонусів. Ба більше, деякі з них можуть бути недоступними для українського беттора. Сума вітального бонусу в рази нижча, ніж в будь-якої з найкращих платформ для ставок за версією “Рейтингу Букмекерів”. Відлякує в акційних правилах відсутність чіткості та єдиного стандарту. Наприклад, встановлення мінімального обігу ставок встановлюється індивідуально (для кешбек-бонусу).

Недоступні у вашій країні 2
Неактуальні 1
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт