Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
Скасувати
Фільтри

Бонуси БК TotoGaming – Опис усіх доступних бонусів

Аналізуючи сервіс того чи іншого букмекера, не можна не згадати про розмаїття акцій та інших привілеїв. Далі розповімо все про найактуальніші TotoGaming бонуси, допоможемо обрати пропозицію для нових та зареєстрованих бетторів та знайти ТотоБет промокод.

Читати далі
Доступні 0
За новими
Найкращі бонуси від РБ
Назва бонусу Опис
? Безкоштовний «Спорт Турнір» у БК Totogaming (Недоступний в Україні) Букмекерська компанія Totogaming дає можливість робити прогнози на результати подій без будь-яких витрат. Тобто безкоштовно!
? Бонус і кешбек для експресів у БК Totogaming (Недоступний в Україні) Відтепер у букмекерській компанії Totogaming для експресів діють два бонуси – Експрес Cashback і Експрес Бонус. При складанні експресів ви можете вибрати, чи бажаєте ви отримати назад частину програної суми (Експрес Cashback), або ж ви віддаєте перевагу, щоб до вашого виграшу була додана бонусна сума (Експрес Бонус).
? Функція «Часткове страхування» у БК Totogaming (Недоступний в Україні) Букмекерська компанія Totogaming пропонує функцію часткового страхування, яка дозволяє повернути суму ставки, не чекаючи на остаточний результат гри – тепер не тільки повністю, але і частково. Іншими словами, частина ставки повертається через часткове страхування, а інша частина залишається в грі.
? Кешбек до 10% на програші у БК Totogaming  (Недоступний в Україні) Пропозиція букмекерської контори Totogaming дає можливість щомісяця повернути від 2% до 10% від суми ставок, зроблених на результати подій і програних впродовж минулого місяця.
? Функція BetChecker у БК Totogaming (Недоступний в Україні) Ви зробили ставку в пункті прийому ставок БК Totogaming і бажаєте оперативно перевірити статус вашої ставки? Таку можливість надає зручна функція BetChecker.
? Функція «Забронювати ставку» у БК Totogaming (Недоступний в Україні) Букмекерська компанія Totogaming дає можливість заповнити білет на сайті без авторизації, щоб згодом зробити ставку в одному з ППС контори. Функція найбільше підходить для експрес-ставок.
? «Експрес генератор» БК Totogaming (Недоступний в Україні) Хочеш виграти велику суму грошей за допомогою експрес-ставки, але у тебе немає часу для вибору подій? Нова функція букмекерської компанії Totogaming допоможе тобі – «Експрес генератор»!
? Функція «Чек Редакт» у БК Totogaming (Недоступний в Україні) Функція букмекерської компанії Totogaming «Чек Редакт» дозволяє інтернет-користувачам і клієнтам пунктів прийому ставок вносити зміни в уже зроблені ставки наступних видів – одиночні і експрес.
? Бонуси на експреси від БК TotoGaming (Недоступний в Україні) Букмекерська контора TotoGaming пропонує своїм клієнтам дві бонусні програми до експресів. Оформлюючи ставки, ви можете обирати в купоні CashBack Бонус або Експрес Бонус. В першому випадку на ваш рахунок буде надходити частина програшу, а у другому – до виграшу будуть додані додаткові проценти.

Бонуси для нових гравців TotoGaming

Суто спортивного бонусу для нових бетторів немає, однак після реєстрації користувач може обрати з десятка заохочень для постійних гравців.

Бонуси для зареєстрованих гравців TotoGaming

На вкладці “Спорт” проморозділу всі публікації можна розділити на дві категорії: допоміжні функції та кеш-бонуси. До першої категорії віднесемо бронювання ставки, перевірка статусу купону, експрес-генератор та чек-редакт. У решті пропозицій є можливість отримати чи повернути кошти: бонус за довжину експресів, кешбек на програші (до 10%), страхування ставки, бездепозитні турніри тощо. Зауважте, що ця платформа приймає лише вірменських бетторів, тому вам не вдасться скористатись акціями від ТотоБет.

Промокоди TotoGaming

Охочим ввести промокод TotoGaming доведеться обмежитись у своїх бажаннях. Такої функції тут не передбачено. Загалом, промокод – унікальна комбінація символів (цифр, літер, позначок), після введення якої на ваш ігровий баланс зарахується певний бонус: страхування ставки, бонус на депозит, фрібет, підвищені коефіцієнти тощо. Проте, навіть якщо в цього букмекера з’явиться призовий код, ввести український беттор його не зможе. Тому, рекомендуємо переглянути перелік заохочень від Favbet, Melbet, Pin-up, Sapphirebet… У цих операторів немає бонусних обмежень для гравців з України.

Як отримати бонуси

Аби використати бонус ТотоБет спершу потрібно пройти реєстрацію в цього букмекера. Вже тут вас очікуватиме великий підводний камінь – букмекер приймає лише резидентів Вірменії. Якщо у вас є потрібні документи, то після створення акаунту перейдіть в розділ “Акції” у шапці сайту, оберіть вкладку “Спорт” та перегляньте список доступних бонусів. Ознайомтесь з правилами та умовами активації та слідуйте подальшій інструкції.

Висновок

Бонусів у ТотоГеймінг предостатньо – близько десяти. Деякі з пропозицій є спецфункціями, які покращують сервіс, інші – дають шанс зірвати великий куш без депозиту. Однак, втіха передчасна, бо букмекер не приймає гравців з України. Вірменський оператор працює у домені .am та приймає лише бетторів з тамтешнім паспортом. Рекомендуємо скористатись переліком найкращих букмекерів та обрати бонус до вподоби.

Недоступні у вашій країні 1
Неактуальні 8
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт