Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Промокоди букмекерів України

Промокод – спеціальний набір символів, при використанні якого гравець може взяти участь в акції або отримати якийсь приз чи додаткові можливості для ставок. На поточній сторінці «РБ» вашій увазі зібрані найцікавіші промокоди букмекерських контор України. Радимо вивчити всі наші матеріали, щоб не пропустити нічого цікавого! 

Читати далі
Доступні 7
За новими

Як використати промокод

Майже всі БК, які працюють онлайн, в тому чи іншому вигляді пропонують акційні промокоди. Зазвичай для використання достатньо ввести спеціальні символи у відповідне поле під час реєстрації в конторі або безпосередньо в купоні ставки. Це дозволить взяти участь в акції, отримавши якісь переваги.

В залежності від інтерфейсу конкретної БК, можуть бути особливості, але загалом всі промокоди від БК України мають однаковий принцип роботи.

Що дають промокоди

Існує кілька видів акцій букмекерів, в яких фігурують промокоди. Деякі орієнтовані на нових клієнтів. Вказавши відповідні символи під час реєстрації, можна отримати покращений стартовий бонус.

Бувають промокоди букмекерських контор України й для наявних бетторів, які давно грають в конкретній БК. Зазвичай вони дають можливість отримувати вигідніші умови для ставок (покращені коефіцієнти, страхування) або навіть повноцінні фрібети.

Види промокодів

Умовно усі дійсні промокоди букмекерських контор в Україні можна розділити на дві категорії: індивідуальні та загальні. У першому випадку акційні дані надаються окремому гравцеві, у другому – всім охочим. Індивідуальні пропозиції часто надходять на пошту та іншими каналами зв’язку з клієнтом. Вони можуть надаватися за активність або до якихось ігор, матчів, подій тощо.

Загальні промокоди від українських БК доступні всім. Інформацію про них можна знайти у відкритих джерелах – на офіційних ресурсах контор та на профільний беттингових сайтах. Величезна підбірка пропозицій доступна й у розділі Бонуси порталу «Рейтинг Букмекерів», де також є багато ексклюзиву винятково для наших читачів.

FAQ

Що таке промокод?

Це спеціальний набір символів, який дає можливість брати участь в акціях букмекерів.

Де шукати промокоди та як використовувати?

Промокоди БК України доступні на порталі «Рейтинг Букмекерів», де також є детальні описи, умови та поради, які дозволяють правильно використовувати пропозиції контор.

В мене є промокод, його обов’язково використовувати?

Ні. Участь в будь-яких акціях букмекерів не є обов’язковою. Якщо пропозиція гравцеві не цікава, він може просто проігнорувати її.

Що буде з невикористаним промокодом? 

Зазвичай промокоди мають термін актуальності, після якого вони просто «згорають».

Недоступні у вашій країні 5
Неактуальні 13
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт