Форма скарги на букмекерську контору


Якщо вам здається, що з вами вчинили несправедливо і ви хочете поскаржитися на букмекерську контору, ми радимо для початку звернутися в службу підтримки цієї контори і спробувати дізнатися, в чому причина такого рішення. Після того, як ви переконаєтеся, що далі з конторою не має сенсу вести переговори, заповніть форму скарги і постарайтеся якомога детальніше розповісти про вашу проблему. Також прикріпіть до тексту вашої скарги листування зі службою підтримки. Докладніше про те, як працює обговорення скарг - тут. Увага! Якщо ваша суперечлива ставка була зроблена пізніше, ніж 30 днів тому, скарга до розгляду не приймається.
Необхідно авторизуватися!

Врятуйте наші вуха!

Ми розуміємо, що вас, мабуть, зараз розпирає від емоцій, і вони зовсім не позитивні, але ми все ж наполегливо просимо Вас утриматися від мату. Серед наших модераторів є і дівчата, будь ласка, не змушуйте їх червоніти! Ми зможемо домогтися рішення всіх питань і без нецензурної лексики!

Грайте обережно. За ознак залежності зверніться до фахівця.

  • Сетевое издание «Рейтинг Букмекеров» (адрес в сети Интернет - https://bookmaker-ratings.ru) (далее - Издание)
  • Учредитель Издания: Мирзоян Сергей Владимирович
  • Главный редактор Издания: Бодров Андрей Константинович
  • Телефон: +7 495 151 6150
  • E-mail: [email protected]
Свидетельство о регистрации средств массовой информации: Эл ФС77-70265 выдано Федеральной службой по надзору в сфере связи, информационных технологий и массовых коммуникаций (Роскомнадзора) 10 июля 2017 г. Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+)
Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт