Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Долар США

На цій сторінці запропоновано список букмекерських контор, які приймають долар США. Це одна з найпопулярніших валют для гри у букмекерських конторах. Виняток становлять кілька європейських букмекерів, які пояснюють, що це вимога органів влади США. Водночас ряд найбільших світових брендів, що торгуються на фондових біржах, продовжують приймати доларові депозити без проблем.

Букмекери, які приймають долар США

Нижче вашій увазі перелік огляди найцікавіших БК що приймають USD.

Чому букмекери приймають долар США?

Нові валюти для створення акаунту сприяють розширенню аудиторії та підвищення рівня комфорту ставок на спорт для тих чи інших бетторів. Зважаючи на той факт, що долар є офіційною валютою США та деяких інших країн, такий ринок виглядає дуже привабливим для букмекерів. Ба більше, доларом США користуються близько налічується близько 400 мільйонів жителів, а збереження у “зелених” мають багато жителів планети (у тому числі - українці). Причиною такої популярності є стабільність курсу та реноме резервної світової валюти.

Найкращі букмекерські контори, які приймають долар США

Зі списком усіх БК, де приймають долар США можна ознайомитись вище. Обирати кращого з них треба вже індивідуально, оскільки смаки в кожного з гравців різні. Комусь до вподоби широка лінія, іншим потрібні хороші коефіцієнти. Ми рекомендуємо обрати одного з наших найкращих букмекерів, що приймають долар США для гри у цій валюті.

Нюанси гри у букмекерських конторах, які приймають долар США

Часто букмекерська контора, що підтримує долари США приймає гравців з чітко визначених країн. Таку інформацію подано в правилах БК та продубльовано у відповідному огляді на нашому порталі. Якщо ви робите депозит в іншій валюті, то транзакції можуть переводитись у еквівалентну суму в долари США і навпаки.

FAQ

Які БК приймають долар США та працюють в Україні?

Ставки в цій валюті приймають Paddy Power, William Hill, Паріматч, Фавбет, Фанспорт, ГГбет, 1хбет, Пін-ап.. Увесь перелік можна переглянути на цій сторінці.

Які букмекери, що приймають долар США, є найнадійнішими?

Ми не можемо ручатись за надійність усіх букмекерських контор, які приймають долар США. Рекомендуємо зіставити перелік БК на цій сторінці з найкращими букмекерами за нашою версією та обрати з них.

Як обрати кращу букмекерську контору, яка приймає долар США?

На вибір беттингової платформи може впливати багато факторів. Про це розповідаємо в актуальному матеріалі.

Чи є різниця між букмекерами, які приймають українську гривню та долар США?

Це можуть бути абсолютно різні букмекери, які не приймають резидентів з інших країн. Таке потрібно уточнити в огляді БК, яка вас цікавить або в правилах обраної платформи. Інформація про бонуси та їх суми також може бути локальною.
Компанія
Оцінка
Бонус
Відгуки
Порівняти