Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Букмекерські контори на iOS (iPhone та iPad) – Рейтинг Букмекерів

Історія операційною системи iOs почалася у 2007 році. Ця платформа є власною розробкою компанії Apple. Вона використовується винятково на девайсах цього виробника розумної техніки. Якщо вам потрібна букмекерська контора на iOS, переглянути доступний перелік БК можна на поточній сторінці «Рейтингу Букмекерів». Вашій увазі оцінки, огляди, відгуки та інша корисна інформація, з якою варто ознайомитися, обираючи контору для гри.
Фільтрувати
Обрані контори:
Порівняйте ці контори:
Критерії оцінок розташовані по краях графіка
Кожному букмекеру відповідає свій колір
Чим кращі характеристики контори, тим вищі бали вона має і, відповідно, більшу площу займає її графік

Букмекери, які працюють на iOS

Сьогодні майже всі великі контори пропонують своїм клієнтам додатки на смартфони Apple та планшети iPad. Якщо говорити про компанії, які орієнтовані саме на Україну, варто виділити наступні з них:

Кожна ця букмекерська контора на iOS має якісний додаток. Всі БК з переліку приймають українців та демонструють високий рейтинг. У цьому матеріалі ви можете дізнатися, за якими критеріями ми оцінюємо букмекерів.

Чому букмекери працюють на iOS

Операційна система iOs є другою за популярністю у світі. За своєю розповсюдженістю вона поступається тільки OS Android. Мільйони гравців мають девайси компанії Apple, тож для будь-якого букмекера створення додатку під цю платформу є дуже важливим кроком, який дозволяє розширити аудиторію та зробити доступ до своїх сервісів зручнішим для клієнтів.

Найкращі букмекерські контори, які працюють на платформі iOS

Найчастіше українські гравці роблять ставки з додатків наступних компаній:

  • Favbet;
  • VBET;
  • Melbet;
  • 1xbet;
  • Marathonbet.

Ці букмекерські контори на платформі iOS мають зручний інтерфейс та дозволяють не тільки займатися спортивним беттингом, а й насолоджуватися різноманітними іграми та додатковими розвагами. Всі вони доступні для завантаження в офіційному магазині App Store.

Нюанси гри у букмекерських конторах на iOS

Як відомо, БК, що підтримують Андроїд, зазвичай не можуть розміщувати свої продукти в офіційному маркеті Google Play через політику Google щодо азартних ігор. Тому гравці стикаються зі складнощами самостійного встановлення застосунків за допомогою apk-файлу.

Схожих проблем букмекери, які підтримують iOS, не мають. Встановити на iPhone або iPad програмне забезпечення можна звичним чином, використовуючи офіційний магазин App Store. Що стосується технічних нюансів, зазвичай додатки на Андроїд та iOs нічим не відрізняються в функціональному плані. Можуть бути лише незначні візуальні відмінності в оформленні.

FAQ

Які БК підтримують iOS та працюють в Україні?

Контори 1xbet, Favbet та Marathonbet приймають українців та користуються великою популярністю в нашій країні. Ще однією популярною БК, яка працює на iOS та пропонує свої послуги в Україні, є Parimatch.

Які букмекери на iOS є найнадійнішими?

За рейтингом надійності РБ наразі серед лідерів букмекери Favbet, Marathonbet та VBET. Високий статус має й 1xbet.

Як обрати кращу букмекерську контору на iOS?

Найкращі букмекери зібрані у цьому розділі «Рейтингу Букмекерів». Більшість з них має додаток на iOS. Відповідна інформація присутня в огляді кожної контори.

Чи є різниця між букмекерами на iOS та іншими платформами?

Зазвичай розробники створюють додатки під різні системи на одній базі. Як з точки зору функціональності, так і дизайну. Отож, букмекерська контора, яка працює на iPhone та iPad, рідко чимось особливо відрізняється.

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт