Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Покращені коефіцієнти

Часто букмекери запускають акції до конкретних подій або просто таким чином заохочують нових та вже наявних клієнтів, пропонуючи вигідніші коефіцієнти. Це дозволяє у разі перемоги отримувати більший прибуток. На поточній сторінці «РБ» зібрані актуальні програми контор саме такого типу. Якщо вас цікавлять покращені коефіцієнти від букмекерів, обов’язково вивчить цей розділ, щоб отримати максимум інформації.

Читати далі
Доступні 20
За новими
Найкращі бонуси від РБ

Огляд покращених коефіцієнтів від букмекерів в Україні

Можливість зробити вигіднішу ставку може бути як на класичних ординарах, так і на експресах. Зазвичай такі пропозиції присвячені цікавим іграм чи турнірам. Їх можуть надавати й в індивідуальному форматі гравцям у якості лояльності за якісь досягнення чи активність. Наприклад, БК Марафонбет часто дає нульову маржу на масштабні події на кшталт футбольних чемпіонатів світу чи Європи, тенісних турнірів Великого Шлему тощо. Бувають й постійні пропозиції на експреси як у БК VBET. Достатньо робити комбіновані ставки з певною кількістю подій або на певні коефіцієнти.

Принцип покращених коефіцієнтів

Зазвичай покращені коефіцієнти від букмекерів нараховуються автоматично при укладанні парі, яке відповідає умовам конкретної акції. Гравцеві залишається тільки вказати суму та підтвердити бажання оформити ставку. У разі її перемоги прибуток буде більшим, ніж той, який можна було отримати при звичайній грі.

Основні букмекерські контори з покращеними коефіцієнтами

Окрім вже згаданих вище компаній, регулярно пропонують покращені коефіцієнти БК VBET, Melbet, 1xBet, Sapphirebet, Фавбет, Betandyou, 1win. Всі вони працюють онлайн в Україні, тож складнощів з використанням їхніх продуктів немає.

FAQ

У яких БК є покращені коефіцієнти?

Часто пропозиції цього типу можна зустріти в конторах VBET, Melbet, 1xBet, Sapphirebet, Фавбет, Betandyou, 1win.

Що таке покращені коефіцієнти?

Це можливість отримати зменшену маржу на якісь події або ринки. БК із покращеними коефіцієнтами дозволяють грати вигідніші коефіцієнти, збільшуючи прибуток.

Які бувають покращені коефіцієнти?

Часто букмекери збільшують котирування на експреси, які мають певну кількість подій або певні коефіцієнти. Бувають й пропозиції щодо ординарів. Зазвичай вони надаються до масштабних спортивних подій або за якісь досягнення клієнта.

Як працюють покращені коефіцієнти?

Принцип ставок на покращені коефіцієнти букмекерів нічим технічно не відрізняється від звичайного укладання парі. Проте це дає можливість більше заробляти на переможних ставках.

Недоступні у вашій країні 52
Неактуальні 60
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт