Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Найкращі букмекерські контори для ставок на спорт 2021 року

Найкращі букмекерські контори

Не секрет, що для кожного гравця найкращою є та контора, у якій грає він сам. Проте «Рейтинг Букмекерів» спробував відійти від суб’єктивних рамок, проаналізувавши велику кількість факторів. На цій сторінці ми зібрали найкращі букмекерські контори, які доступні гравцям з України.
Фільтрувати
Обрані контори:
Порівняйте ці контори:
Критерії оцінок розташовані по краях графіка
Кожному букмекеру відповідає свій колір
Чим кращі характеристики контори, тим вищі бали вона має і, відповідно, більшу площу займає її графік

Як ми формуємо перелік найкращих букмекерських контор

За роки існування «РБ» сформував власні критерії оцінювання. Вони й використовуються при формуванні рейтингу. Є й додаткові фактори, які враховуються нашими спеціалістами.

Відгуки реальних гравців

Звісно, ніхто краще не розкаже про контору, ніж її клієнти. Проте відгуки не завжди показують реальну картину, адже мають суб’єктивний погляд. Всім відомо, що частіше коментарі пишуть ті, хто є незадоволеним сервісом. Це стосується не тільки беттингу, а й будь-якої публічної сфери. Така психологія. Наприклад, гравець може сам порушити правила БК або використовувати заборонені методи гри, але не бачити власну провину, зображуючи компанію у темних кольорах.

У такому випадку втрачається цінність відгуку, проте він все одно має значення, адже це досвід, який дає інформацію для аналізу. Як з боку «РБ», так й інших гравців. Тому, шановні наші користувачі, закликаємо залишати вас коментарі та відгуки, якими б вони не були. В кожному огляді для цього є відповідна кнопка «Залишити відгук».

Безпека

Як і будь-яка організація, яка працює в інтернеті та якимось чином має відношення до коштів клієнтів, букмекер повинен надійно зберігати гроші та захищати їх від шахраїв. Сьогодні існує багато технологій, які допомагають у цьому. Наприклад, подвійна ідентифікація, яка унеможливлює використання рахунку, навіть якщо були вкрадені логін та пароль. Контори обов’язково проводять верифікацію своїх клієнтів, що також захищає обидві сторони від шахрайства. Всі ці фактори враховуємо й ми.

Способи депозиту та виведення

Для будь-якого гравця зручність та швидкість платежів – ключовий фактор. Складно не погодитись з цим, адже кожен хоче бачити швидке зарахування коштів та максимально оперативне виведення виграшів.

Лінія та розпис

Якою безпечною та надійною не була б контора, в ній майже ніхто не буде грати, якщо вона не пропонує широкого вибору подій та ринків. Сучасному гравцю недостатньо тільки топових футбольних матчів та виборів на переможця. Багато хто полюбляє грати зі статистикою, шукає так звані смол-маркети непопулярних подій, де можуть бути валуї, які дають перевагу над букмекером на дистанції. Тому лінія та розпис – дуже важливі фактори в контексті того, яка букмекерська контора найкраща.

Коефіцієнти та маржа

Дуже важливою є й маржа, адже від неї залежить привабливість коефіцієнтів. Деякі букмекери намагаються збільшити власні прибутки та закладають великі комісійні у кожен ринок. Звісно, досвідчених гравців це відлякує. Найкраща букмекерська контора й на думку «РБ» має пропонувати привабливі коефіцієнти. Від цього залежить потенційний прибуток гравця на дистанції. Детальніше вивчити, що таке маржа, можна на цій сторінці «Рейтингу Букмекерів».

Бонуси та акції

Можливо, наявність заохочень і не є ключовим фактором, проте для новачків – це важливий момент. Всі люблять подарунки, особливо, коли вони дозволяють потренуватися, використовуючи не власні гроші, а кошти контори. Наш портал пропонує вашій увазі розділ «Бонуси», де зібрані всі актуальні акції БК. Він дозволить сформувати бачення про кращу букмекерську контору в контексті заохочувальних програм.

Служба підтримки

В процесі використання будь-якої контори завжди виникають питання. Тому якісна робота підтримки має значення. Коли працівник БК не може дати відповіді на елементарні запитання або робить це годинами, говорити про якість букмекера складно. Тому кращі букмекерські контори зазвичай приділяють увагу кадрам та їхній роботі з клієнтами.

Адаптивність під мобільні пристрої

Навряд чи когось здивує те, що у 2021 році більшість використовує саме портативні девайси для гри у БК. Найпопулярніші букмекерські контори вже давно мають програмне забезпечення для смартфонів та планшетів. Це не перевагою у наш час. Це необхідність. Відсутність відповідного ПО – величезний мінус для компанії, яка хоче працювати на сучасному ринку.

Локалізація під різні мови

Наявність тієї чи іншої мови для багатьох не є дуже важливим моментом. Проте не можна не погодитися, що набагато зручніше користуватися конторою, в інтерфейсі якої ти бачиш рідні слова. Навіть якщо ти поліглот та знаєш купу мов. Тому на регіональну адаптивність варто звертати увагу, формуючи рейтинги.

Які БК потрапляють у чорний список?

«Рейтинг Букмекерів» одразу ставить оцінку «1» тим сайтам, які видають себе за БК, проте мають лише цілі отримати депозит або вкрасти власні дані клієнта. Про це у нас є ціла стаття, яку радимо вивчити, якщо ви є новачком у світі беттингу. Також у чорний список попадають контори, які систематично не виконують своїх зобов’язань перед гравцями. Наприклад, затримують виплати, безпідставно блокують рахунки тощо.

Яка букмекерська контора найкраща: топ 10 компаній

Вашій увазі десятка найкращих онлайн БК, які доступні українцям, та посилання на їхні огляди, де є вся детальна інформація:

Всі ці компанії відповідають критеріям «Рейтингу Букмекерів». Вони підходять для аматорської гри та не приносять проблем своїм користувачам, якщо, звісно, останні не порушують правила та не використовують заборонені стратегії гри.

Висновки

Вибрати найкращу контору – не проста справа, проте ми змогли зібрати якісні БК, які підходять для українців станом на середину 2021 року. В огляді кожної контори ви можете залишити відгук, що дозволить нам зробити додаткові висновки про компанію та поглянути на неї з боку звичайного клієнта.

FAQ

Який букмекер найпопулярніший в Україні?

Якщо звертати увагу на активність користувачів «Рейтингу Букмекерів» в оглядах та аналізувати статистику, найбільш популярними в нашій країні є Favbet та Parimatch. Не можна також не згадати про Marathonbet та 1xbet, у яких теж багато клієнтів з України.

В якій БК краще робити ставки на спорт?

Широку лінію на спортивні змагання пропонують 1xbet, Favbet, Melbet та інші. Всі ці компанії орієнтовані на українського споживача.

Як отримати бонус за реєстрацію?

«Рейтинг Букмекерів» пропонує вашій увазі розділ «Бонуси», де можна знайти всі актуальні акції та умови різних БК, враховуючи й стартові заохочення.

У яких букмекерів найкращі коефіцієнти?

Невисокою маржею та хорошими коефіцієнтами вирізняються Marathonbet, 1xbet, «Фан Спорт». Весь список БК з вигідними котируваннями у цьому розділі.

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт