Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Бонус від «Мелбет» на перший депозит до 3000 грн

Скористалися 2291 людей
Скопіювати промокод
rbmelbet
Отримати бонус
Сума бонуса
3000 ₴
Відіграш
Термін відіграшу
30 днів

Букмекерська контора «Мелбет» пропонує новим клієнтам отримати до 3000 грн на перший депозит. Для цього потрібно зареєструватися на сайті букмекера і зробити депозит на суму не менше 30 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 3000 грн.

Як отримати бонус?

1. Реєструйтеся на сайті «Мелбет» по промокоду rbmelbet.
2. Заповніть всі поля з персональними даними в особистому кабінеті.
3. Поповніть свій баланс на суму до 3000 грн (або на еквівалентну суму в іншій валюті). Бонус автоматично нараховується після поповнення балансу.

Умови

1. Користувач має право отримати тільки 1 бонус. Мінімальна сума поповнення рахунку для його отримання = 30 UAH
2. Бонус нараховується автоматично після першого поповнення рахунку, якщо у вас заповнені всі поля в особистих даних в особистому кабінеті.
3. Проставте суму бонусу в 5-кратному розмірі ставками типу експрес. У кожному експресі має бути не менше 3-х подій. Мінімум 3 події в експресі повинні мати коефіцієнти не нижче 1.40.
4. Сума, яку гравець повинен проставити для виконання умов бонуса, зараховується тільки після того, як всі зроблені на цю суму ставки будуть розраховані.
5. До виконання умов акції виведення грошових коштів неможливе (за винятком умов, зазначених в Додатку *).
6. Вся сума бонусу повинна бути проставлена ​​перед тим, як можна буде вивести всі гроші з ігрового рахунку (або перевести кошти на казино), інакше будь-які бонуси або виграші з цих коштів анулюються.
7. Пропозиція не може бути використана в комбінації з іншими акціями або спеціальними пропозиціями.
8. MelBet може змінити, скасувати, відновити або відмовити в будь-якої акції в будь-який час без попереднього попередження.
9. MelBet може обмежити або відмовити користувачам в можливості брати участь в тій чи іншій акції.
10. MelBet залишає за собою право переглядати дані про транзакції та відвідуванні сайту з будь-якої причини. Якщо внаслідок перевірки виявиться, що користувач грає зі стратегії, яку MelBet (на свій власний розсуд) вважає нечесною, то MelBet вправі заборонити йому брати участь в бонусній програмі та анулювати бонус.
11. Тільки один бонус доступний для одного користувача, на сім’ю, одну адресу, один загальний комп’ютер, загальна IP-адреса, на будь-які однакові дані облікового запису, як адресу e-mail, банківський рахунок, інформація про кредитну картку, аккаунт платіжної системи. Будь-яке порушення правил бонусної програми призведе до закриття акаунту.
12. При необхідності користувач зобов’язаний надати ідентифікаційні документи для верифікації (KYC). Якщо він не надасть документи на вимогу MelBet, то бонусну пропозицію і виграш анулюються. Компанія має право в будь-який час вимагати фото користувача зі своїм документом (щоб видно було обличчя) або ідентифікацію телефоном.
13. Якщо MelBet виявить, що він став жертвою шахрайства або відмивання грошей, то він має право закрити акаунт користувача і заморозити залишок на рахунку.
14. Відіграний бонус зараховується на основний рахунок в розмірі залишку бонусних коштів, але не більше суми бонусу. Якщо після відіграшу залишок на бонусному рахунку менший ніж сума мінімальної ставки, то бонус вважається програним.

Ці умови є частиною загальних правил MelBet.

Доповнення (*)
В процесі виконання умов акції гравець може вивести суму від 0 до загальної суми депозитів, якщо на балансі залишається не менше двократної суми бонусу (виведення суми виграшу і суми бонусу не передбачено).
При залишку на рахунку менше суми бонусу і наявності хоча б однієї не розрахованої ставки, виведення коштів неможливе.
Скористатися бонусом можна протягом 30 днів з дня реєстрації. Після закінчення цього терміну бонус згорає і всі виграші з цього рахунку також.
У процесі виконання умов акції гравець має право відмовитися від бонусу, якщо залишок коштів на рахунку більше розміру отриманого бонусу. Гравець може вивести весь залишок загальної суми всіх депозитів з втратою виграшів і суми бонусу.

Для отримання бонусу від компанії важливо дати свою згоду, зазначивши пункт “Приймати участь в бонусних акціях” в Особистому кабінеті.
Зареєструватися в БК «Мелбет» 

Найкращі бонуси від РБ
Коментарі 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт