Ставки на покер

Сьогодні все більш популярними стають ставки на покер онлайн, які приваблюють багатьох азартних гравців. Якщо ви є прихильником карткових ігор, то вам напевно варто придивитися до таких ставок. По суті, потрібно просто підраховувати ймовірність, тому такі ставки практично рівнозначні грі в онлайн казино.
Фільтрувати
Обрані контори:
Порівняйте ці контори:
Критерії оцінок розташовані по краях графіка
Кожному букмекеру відповідає свій колір
Чим кращі характеристики контори, тим вищі бали вона має і, відповідно, більшу площу займає її графік

Які є ставки в покері?

  • Ставки на справжній покер. Передбачають прогнозування результатів популярних змагань.
  • Перемога на турнірі. Найпоширеніша ставка на покер в букмекерських конторах, де необхідно назвати гравця, який виграє турнір.
  • Переможець серії турнірів. Аналогічне парі, тільки слід визначити кращого гравця за підсумками ряду змагань, таких як Світова серія покеру.
  • Хто вище? З двох покеристів пропонується вибрати того, хто успішніше виступить на турнірі.
  • Країна переможця. Іноді можна зустріти ставки на громадянство гравця, який здобуде перемогу в змаганні.
  • Інші ставки: виграшна комбінація, останній флоп головної події, масть останнього ріверу, масть останнього терну, колір карти останнього ріверу і інші.
  • Ставки на віртуальний покер – це гра в режимі реального часу з живими дилерами, які керують ігровим процесом. Перемішує і роздає карти круп’є, гравці ж ставлять на комбінацію або виграш певної руки. Видів ставок на віртуальний покер теж небагато. Основні з них: переможець – потрібно вказати, яка з рук здобуде перемогу і на виграшну комбінацію (ставка на те, що забере банк у цьому розіграші пара, старша карта, дві пари, фул-хаус, трійка, стріт, сет, флеш, каре, стріт-флеш або флеш рояль). Часто такий вид ставок на покер розміщено у розділі телеставок (TV-bet).
  • Гра зі справжніми опонентами на реальні кошти. Цей вид розваги є найближчим до оригіналу за відчуттями та емоціями. Вам потрібно обрати підходящі умови столу: кількість гравців, блайнди (ставки), розмір банку тощо.

Як зробити ставку на покер онлайн?

Першочергово авторизуйтесь або пройдіть реєстрацію на сайті букмекера. Далі внесіть депозит та перейдіть у вподобаний розділ для подальшої гри. Стратегій гри в покер відомо дуже багато, а ось про стратегії для ставок на покер в букмекерських конторах інтернет не знає практично нічого. Мабуть, кращий варіант – ставити на фаворитів турніру, вибираючи 2-3 покеристів з найвищими шансами на перемогу. Коефіцієнти зазвичай дозволяють бути в плюсі, якщо один з цих 2-3 гравців перемагає.

Висновок

Покер є додатковою опцією для бетторів на тій чи іншій платформі. Якщо поставити на справжній покер можна ледь не в кожного популярного букмекера, то зіграти зі справжнім дилером чи за віртуальним столом на реальні кошти далеко не у кожного. Дана атракція належить до надазартних розваг, тому будьте обережними під час гри. Розподіляйте свої фінансові можливості правильно, аби не потрапити у скрутне становище чи не стати героєм однієї з типових історій програшу нажитого роками майна.

FAQ

Які букмекери пропонують кращі умови для ставок на покер?

Хоча б один з видів покеру є в більшості європейських букмекерів. Букмекери, які популярні для ставок в українських бетторів пропонують розвагу рідше. Відзначимо такі компанії як VBet, 1xbet, Parimatch, Pin-up, William Hill, Favbet. До слова, VBET став першим українським покер-румом в мережі інтернет.

Чи можна робити ставки на віртуальний покер в БК?

Так, така опція доступна у більшості операторів гемблінгу.

Чи можна укласти парі на справжній покер в БК?

Покерну лінію пропонують небагато букмекерів. Зазвичай це примітивні ставки на переможця турніру.

 

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт