Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Ставки на покер

Останніми роками покер став дуже популярним. В багатьох країнах він вже вважається самостійним видом спорту. Регулярно проводяться різноманітні за рівнем турніри, а професійні гравці заробляють на них не гірше футболістів чи тенісистів. Стають популярними й ставки на покер «Рейтинг Букмекерів» у поточному розділі розказує про контори, які дають можливість укладати парі на цю карткову гру. Вашій увазі перелік БК з детальними оглядами та відгуками й коментарями користувачів. Рекомендуємо детально проаналізувати наші матеріали, щоб обрати дійсно якісну контору для онлайн-ставок на покер.

Як обрати букмекерську контору: поради «РБ»

Фільтрувати
Обрані контори:
Порівняйте ці контори:
Критерії оцінок розташовані по краях графіка
Кожному букмекеру відповідає свій колір
Чим кращі характеристики контори, тим вищі бали вона має і, відповідно, більшу площу займає її графік

Ставки на покер: види та особливості

Сьогодні всі пропозиції контор, які стосуються покеру, умовно можна розділити на дві категорії. До першої належать саме реальні ставки, коли відбувається якийсь покерний турнір і його учасники грають за столами, а відповідно, беттор укладає парі на результати цих змагань.

В залежності від лінії кожної БК, гравець може обирати різні за часовими проміжками ринки. Наприклад, можна поставити на переможця всього турніру, його окремого раунду чи досягнення конкретного учасника (виліт, перемога, потрапляння на фінальний стіл тощо).

Що стосується другої категорії, вона включає різноманітні ігри, що сформовані на базі штучного інтелекту. Зазвичай це швидкі віртуальні розваги, які знаходяться у відповідних розділах беттингових сайтів. Система БК зі ставками на покер видає різні руки, а гравці прогнозують, яка з них переможе або, наприклад, чи буде сформована на флопі/тьорні/ривері певна комбінація (пара, стріт, фулхаус тощо).

Для того, щоб робити ставки на віртуальний покер, не обов’язково бути експертом цієї гри й стежити за світовими подіями та виступами провідних гравців. Достатньо мати базове уявлення, знати комбінації й основні правила.

FAQ

В яких конторах є покерні парі?

В будь-якій із запропонованих вище онлайн-контор кожен охочий може відкрити рахунок. Достатньо пройти реєстрацію, вказавши особисті дані, та внести депозит. Після цього обираємо подію, натискаємо на коефіцієнт і в купоні, що відкриється, зазначаємо суму ставки та підтверджуємо бажання оформити парі відповідною кнопкою.

Чи є можливість ставити на виступи найкращих покерних гравців на турнірах?

На великі івенти контори пропонують таку можливість. Однак розпис зазвичай залишає бажати кращого. Все ж таки покер букмекерами тільки освоюється і потрібен якийсь час для цього.

Чи ставки на покер у букмекерів доступні всім гравцям?

Так. Якщо у вас є активний рахунок в БК, яка пропонує такий вид розваг, його можна використовувати для укладання парі на покерні турніри та ігри.

Як робити ставки на покер у кращих БК з України?

Процес оформлення покерного парі нічим не відрізняється від ставок, наприклад, на футбол. Так само треба зробити депозит, у списку подій знайти бажану, визначитися з ринком, натиснути на коефіцієнт та вказати суму, після чого підтвердити відповідною кнопкою у купоні своє бажання укласти парі.

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт