Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Українська гривня

Для клієнтів букмекерських контор, які грають з України, важливим моментом при виборі БК є наявність гривні. У національній валюті найзручніше робити депозити та виводити виграні кошти. Саме тому «Рейтинг Букмекерів» зробив для вас актуальну підбірку компаній. Кожна букмекерська контора, яка приймає українську гривню, пропонує доступні українцям платіжні методи для максимального комфорту використання своїх сервісів. Обов’язково ознайомтеся з нашим переліком нижче, шукаючи найкращу для себе БК! 

Як обрати букмекерську контору: поради «РБ»

Компанія
Оцінка
Бонус
Відгуки
Порівняти

Букмекери, які приймають українську гривню

Серед найпопулярніших в Україні контор, що працюють з вітчизняною валютою, варто виділити наступні майданчики:

Всі ці компанії орієнтовані на українських гравців. Вони дають можливість відкривати рахунки у гривні. Крім того, кожна букмекерська контора, що підтримує українську гривню, максимально адаптована під потреби наших співвітчизників та часто пропонує їм цікаві бонуси

Чому букмекери приймають українську гривню

Наявність гривні говорить про бажання компанії затриматися й освоїтися на ринку України. Без прямої орієнтації на потреби українців зробити це досить складно. Більшість бетторів полюбляє грати саме у валюті своєї країни. Це є абсолютно логічним моментом. Тому букмекерська контора, яка приймає українську гривню, може вважатися орієнтованою на Україну. Звісно, це не єдина характеристика, є й інші фактори. Наприклад – наявність хорошої лінії саме на вітчизняні ігри та події.   

Найкращі букмекерські контори, які приймають українську гривню

З урахуванням критеріїв оцінювання БК «Рейтинг Букмекерів» сформував свою підбірку топових контор. Її можна переглянути за цим посиланням. Кожна з вказаних там компаній має пряму орієнтацію на Україну та українських гравців. Більшість цих контор вкладає серйозні кошти в маркетинг, співпрацюючи з вітчизняними спортсменами, турнірами, лігами та мас-медіа. 

Нюанси гри у букмекерських конторах, які приймають українську гривню

За великим рахунком ставки в БК, що орієнтовані на ринок України, нічим не відрізняються від оформлення парі в конторах, які не роблять акцент на наших гравцях. Процес аналогічний, якщо не поринати в індивідуальні тонкощі інтерфейсу чи функціоналу кожного конкретного букмекера. Особливості можуть бути, але вони на загальну картину процесу беттингу кардинально не впливають. 

FAQ

Які БК приймають українську гривню та працюють в Україні?

Вище на поточній сторінці вашій увазі повний перелік таких контор. Кожна з них має детальний огляд з відгуками та коментарями гравців. Букмекери, що приймають українську гривню, дають можливість створювати акаунти у національній валюті та використовувати її для поповнення й виведення коштів.

Які букмекери, що приймають українську гривню, є найнадійнішими?

В кожній підбірці БК від «Рейтингу Букмекерів» є можливість сортування саме за показником надійності. Відповідне меню розташоване зверху над переліком компаній. БК, що приймають UAH – не виняток. Чим вище контора у списку, тим вона надійніша.  

Як обрати кращу букмекерську контору, яка приймає українську гривню?

Поради від РБ щодо вибору найкращих контор доступні за цим посиланням. Радимо детально вивчити наш матеріал. 

Чи є різниця між букмекерами, які приймають українську гривню та російський рубль?

Часто в БК, де приймають українську гривню, є можливість використовувати й російську валюту. Однак навіщо? Українським гравцям простіше та зручніше працювати саме з гривнею. 

Зверніть увагу, що в легальних БК України, які отримали ліцензію КРАІЛ, доступна для гри тільки наша національна валюта. 

Обрані контори:
Порівняйте ці контори:
Критерії оцінок розташовані по краях графіка
Кожному букмекеру відповідає свій колір
Чим кращі характеристики контори, тим вищі бали вона має і, відповідно, більшу площу займає її графік
Знайшли помилку?Повідомте про неї
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт