Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Букмекерські контори на Android (Андроїд) – Рейтинг Букмекерів

В наш час складно знайти людину, яка б не мала у своєму розпорядженні хоча б якогось девайсу, що працює на базі операційної системи Андроід. Це може бути смартфон, планшет, ноутбук, ігрова консоль або навіть телевізор. Сьогодні Android є найрозповсюдженішою мобільною платформою у світі. За даними компанії Google, у перші десять років існування було активовано більш ніж 2 млрд Андроїд-пристроїв. На цій сторінці «Рейтингу Букмекерів» ми поговоримо про контори, які пропонують своїм клієнтам додатки, створені саме під вказану систему. Отож, якщо вам потрібна букмекерська контора на Android, радимо дочитати статтю до кінця. Це допоможе обрати правильну компанію! Детальний матеріал про те, на що звертати увагу при пошуку БК для гри - тут.
Фільтрувати
Обрані контори:
Порівняйте ці контори:
Критерії оцінок розташовані по краях графіка
Кожному букмекеру відповідає свій колір
Чим кращі характеристики контори, тим вищі бали вона має і, відповідно, більшу площу займає її графік

Букмекери, які працюють на Android

Наявність застосунку в БК вже не є чимось екстраординарним. Скоріш навіть, це вже необхідність, а не перевага. Букмекер, який прагне бути у тренді та хоче надавати своїм клієнтам максимально зручний сервіс, не може не мати додатку. Поки що це не аксіома, але все до того йде. Саме тому більшість серйозних компаній давно випустила застосунки для своїх користувачів та постійно їх покращує. Далі вашій увазі найпопулярніші в Україні букмекери, які підтримують Android та мають відповідні додатки під цю платформу:

Чому букмекери працюють на Android

Додаток дає основну перевагу – мобільність. Наявність спеціального застосунку дозволяє гравцеві робити ставки фактично всюди, де є інтернет. З одного боку, це робить використання БК зручнішим для гравця, а з іншого – дозволяє конторі приймати більше ставок та отримувати більші прибутки. Саме тому у розвитку мобільного беттингу зацікавлені обидві сторони.

Найкращі букмекерські контори, які працюють на платформі Android

Великі та потужні компанії зазвичай мають фінансову можливість запрошувати серйозних розробників, що гарантує якість програмного забезпечення. Тому за великим рахунком всі БК, що підтримують Андроїд, можуть похвалитися якісними рішеннями. Багато у такому випадку залежить від гравця, його візуальних смаків, функціональних потреб, лояльності до компанії… «Рейтинг Букмекерів» склав свій власний топ компаній з найкращими додатками.

  • VBET;
  • Pin-Up Bet;
  • 1xbet;
  • Marathonbet;
  • GG.Bet.

Всі ці букмекерські контори на платформі Android працюють стабільно та якісно. Крім того, вони пропонують дуже широкий функціонал та варіативність послуг.

Нюанси гри у букмекерських конторах на Android.

У фундаментальному плані ніякої різниці між конторою, що не орієнтована на мобільні платформи, та БК, яка працює на Android, немає. Доступні всі ті ж сервіси, коефіцієнти, ринки та події. Питання тільки в мобільності, швидкості та зручності оформлення парі. Звісно, з портативного пристрою все доступніше.

Хоча хтось й досі полюбляє робити ставки на папері, відвідуючи традиційні пункти приймання парі, однак, якщо глобально дивитися на світовий ринок беттингу, всі серйозні букмекери намагаються робити саме мобільний сегмент ставок пріоритетним. Вже ні в кого немає сумнівів, що майбутнє саме за портативними пристроями та відповідними сервісами. За неофіційною світовою статистикою, близько 50% парі у 2021 році було укладено саме з мобільного. Звісно, далі ці цифри будуть тільки збільшуватися, а портативне програмне забезпечення БК покращуватися.

FAQ

Які БК підтримують Android та працюють в Україні?

Сьогодні популярністю в нашій країні користуються контори 1xbet, Favbet, Marathonbet. Всі вони приймають українців у якості клієнтів. Дуже популярною компанією є й Parimatch. Ця букмекерська контора на Android також доступна.

Які букмекери на Android є найнадійнішими?

У нашому рейтингу надійності перші позиції займають компанії Favbet, Marathonbet та VBET. Ще одна букмекерська контора, яка працює на Android та має високий статус надійності – 1xbet.

Як обрати кращу букмекерську контору на Android?

Найкращі БК зібрані у цьому розділі «Рейтингу Букмекерів». Всі вони мають додатки під OS Android.

Чи є різниця між букмекерами на Android та іншими платформами?

У більшості випадків букмекер, який випускає додаток для Android, має й відповідне ПО для другої за популярністю системи – iOS. Зазвичай різниці між продуктами за функціональними характеристиками немає. Проте можуть бути непринципові візуальні нюанси.

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт