Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Букмекерські контори, що приймають MasterCard

Поповнення рахунку в букмекерській конторі за допомогою MasterCard можливо, у той час, як виведення коштів на цю карту неможливе в багатьох західних онлайн-букмекерів, якщо тільки вона не видана британським банком. Водночас деякими конторами пропонується не тільки оплата ставок через MasterCard, а й виведення виграшів. Вам слід уточнити можливість виведення у своїй БК. Букмекерські контори з MasterCard представлені на цій сторінці.

Букмекери, які приймають платежі за допомогою системи MasterCard

Серед величезного розмаїття способів буває важко обрати підходящий, тому гравці вдаються до найпопулярніших рішень. Нижче вашій увазі перелік найцікавіших букмекерських контор, які приймають платежі MasterCard.

Чому букмекери приймають платежі MasterCard?

Платіжна система об’єднує 22 тисячі фінансових установ в 198 країнах світу. Головний офіс знаходиться в США (Нью-Йорк). Говорячи про БК, де приймають платежі системи MasterCard варто зазначити той факт, що метод є одним із найпопулярніших. Річ у тім, що більше чверті карток у світі мають логотип Мастеркард. Ігнорування такої кількості потенційних клієнтів неприпустима для букмекера, однак трапляються й такі оператори.

Найкращі букмекерські контори, які приймають платежі з MasterCard

Список найкращих операторів (у тому числі букмекерів, що приймають MasterCard) подано «Рейтингом Букмекерів» на цій сторінці. Звісно, вибір за вами. Ми ж рекомендуємо поцікавитись умовами ставок у Фавбет, Бетенд’ю, Мелбет, 1хбет, Vbet, GGbet тощо.

Нюанси гри в букмекерських конторах, які приймають MasterCard

З інформацію про нюанси поповнення рахунку через MasterCard чи перевірити наявність такого методу можна в огляді обраного букмекера. Метод не передбачає комісії, а зарахування коштів зазвичай займає до 15 хвилин. Зробити депозит можна за допомогою онлайн-сервісів банку емітента картки Mastercard.

Які БК приймають MasterCard та працюють в Україні?

На поточній сторінці пропонуємо усі букмекерські контори, які приймають NETELLER. Перейшовши за посиланням (кнопка «Огляд»), ви зможете переглянути усе про букмекера: від рівня коефіцієнтів до можливості реєстрації українського гравця.

Які букмекери приймаючі MasterCard є найнадійнішими?

Наш портал не може впливати на проблемні ситуації у всіх букмекерів, які приймають платежі MasterCard. Ви можете робити ставки, обравши з переліку найкращих БК. Представництво цих операторів є на нашому сайті та зможе допомогти розв’язати ту чи іншу проблему.

Як обрати кращу букмекерську контору яка приймає платежі MasterCard?

Серед усіх БК, що приймають MasterCard буває важко визначитись де варто ставити, тож пропонуємо переглянути наступний матеріал.
Компанія
Оцінка
Бонус
Відгуки
Порівняти