Легальні букмекерські контори України 2022

В Україні питаннями букмекерської діяльності займається Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ). Саме ця організація видає ліцензії та контролює роботу гемблінгового сектору економіки. У поточному розділі «Рейтингу Букмекерів» вашій увазі контори, які отримали ліцензію КРАІЛ та працюють в країні абсолютно легально. Ми пропонуємо актуальний перелік БК на 2022 рік з детальними оглядами та відгуками користувачів. Обов’язково проаналізуйте всю наявну інформацію про букмекерські контори України, щоб обрати найкращого для себе оператора спортивних ставок!
Фільтрувати
Обрані контори:
Порівняйте ці контори:
Критерії оцінок розташовані по краях графіка
Кожному букмекеру відповідає свій колір
Чим кращі характеристики контори, тим вищі бали вона має і, відповідно, більшу площу займає її графік

Легальні букмекерські контори в Україні

Наразі ліцензія на букмекерську діяльність є у трьох компаній. У 2021 році відповідні дозволи на роботу в Україні отримав «Паріматч». Майже за рік до переліку легальних букмекерів додалися БК «Фан Спорт» та VBET

Ліцензовані букмекерські контори в Україні мають офіційний статус. Вони сплачують податки та працюють у межах поточного законодавства. 

Легальність букмекерської діяльності в Україні 

Багато років гральний бізнес в країні був у тіні. Реальні процеси з легалізації почалися тільки у 2020-му. Були прийняті перші законодавчі документи та створена Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей, яка й стала основним керуючим та контролюючим органом у цій сфері. І хоча попереду ще багато роботи, однак перші й найважливіші кроки державою зроблені. Станом на 2022 рік легальні букмекерські контори в Україні вже працюють та реалізують свої проєкти на вітчизняному ринку. 

Які легальні букмекерські контори працюють в Україні

Сьогодні, як вже згадувалося, діють три офіційні БК. Компанія «Паріматч» почала працювати у 2021-му. Нові легальні букмекерські контори в Україні 2022 рік приніс. У січні КРАІЛ видала ліцензії БК VBET та «Фан Спорт». 

Ці компанії давно відомі на світовому беттинговому ринку. Проте саме офіційно в нашій країні вони почали свою роботу тільки зараз, отримавши відповідні дозволи регулятора щодо приймання ставок на спортивні ігри.   

Способи внесення та виведення коштів в українських БК

Фінансові операції можна проводити звичним чином. Українські букмекерські контори в цьому плані нічим не відрізняються від світових. Клієнтам доступні банківські картки систем Visa та Mastercard, популярні платіжні системи. 

Як ми формуємо рейтинг легальних українських букмекерських контор?

«Рейтинг Букмекерів» працює на основі критеріїв, які були сформовані за довгі роки роботи проєкту. Вони постійно доповнюються з урахуванням досвіду та змін на беттингового ринку. Більшість цих критеріїв актуальна й у контексті розмови про легальні БК України.   

Способи як обрати найкращу легальну букмекерську контору в Україні

Звісно, кожен гравець має свої уподобання та розуміння хорошого й поганого. Контора, від якої один беттор у захваті, може абсолютно не влаштовувати іншого. Комусь подобається БК Parimatch, а іншим – «Фан Спорт» чи Vbet. Це нормальна практика для будь-якого цивілізованого ринку, яка йде тільки на користь конкуренції. 

«Рейтинг Букмекерів» намагається давати об’єктивні оцінки та характеристики БК. Їх варто враховувати, однак вирішальний вибір завжди залишається за гравцем. Саме він й має бути фінальним оцінювачем того чи іншого продукту.  

Як обрати букмекерську контору: поради «Рейтингу Букмекерів»

FAQ

Чи легально робити ставки в Україні?

Так. Робити ставки в конторах, які мають ліцензію КРАІЛ, абсолютно законно та легально. 

Навіщо потрібна реєстрація та перевірка особи?

Без реєстрації робити ставки онлайн неможливо чисто технічно, адже у кожного гравця має бути особистий профіль, який дозволяє поповнювати рахунок та виводити кошти, робити різні налаштування, зберігати історію активності та оформлювати парі. Водночас верифікація дає можливість підтвердити особу. Це захищає контору та гравців від шахрайства, доступу неповнолітніх тощо. 

Чи можуть виникнути проблеми з виведенням коштів?

Тільки у разі порушення правил БК. Клієнти, які грають з урахуванням умов та правил контори, можуть спокійно поповнювати рахунок та виводити кошти. 

Які українські букмекери найнадійніші для користувачів?

Всі контори, які отримали ліцензію українського регулятора, мають високий рівень надійності та безпеки. 

Скільки букмекерів використати? Переваги і недоліки

Гравець може зареєструватися у такій кількості БК, у якій вважає за необхідне. Обмежень у цьому плані немає. Що стосується переваг та недоліків, радимо вивчити огляди компаній на «Рейтингу Букмекерів» та відгуки користувачів, які допоможуть сформувати повну картину, використовуючи досвід інших бетторів.

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт