Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.

Верифікація гравця букмекерської контори

Рейтинг Букмекерів
Верифікація гравця – перевірка гравця букмекерською конторою, у ході якої компанія встановлює відповідність особистості гравця вказаним ним паспортними даними, а також верифікує іншу інформацію рахунку.

Зміст

Верифікація гравців проводиться букмекером для того, що виключити з числа клієнтів неповнолітніх, небажані категорії гравців (наприклад, таких, як виделочники) і шахраїв.

Перевірка особистості і віку

Перевірка особистості і віку – процедура верифікації клієнта, застосовується для того, щоб переконатися у відповідності особистості гравця наданим їм паспортними даними, а також у тому, що гравець повнолітній.

Верифікація особистості застосовується для того, щоб у тому числі виявляти випадки мультиаккаутинга (створення множинних рахунків одним гравцем або організованою групою гравців), і, відповідно, визначати виделочників і шахраїв серед гравців.

Верифікація віку проводиться для того, щоб виключити з числа клієнтів тих, кому вік не дозволяє грати в азартні ігри.

Для верифікації особи букмекери запитують скан або фотокопію паспорта, рідше фотографію гравця з паспортом у руках або нотаріально завірену копію паспорта, відправлену з фізичної пошти. Також може знадобитися копія другого документа, що підтверджує особу, наприклад, водійських прав. В окремих конторах можуть проводитися так звані співбесіди з гравцем по відеозв’язку (по скайпу).

Букмекери можуть ініціювати процедуру верифікації особистості як при першій спробі виведення коштів, так і через деякий час. Окремі контори проводять часткові перевірки (не всіх гравців). Ретельність процедури верифікації особи може залежати від розміру суми, яку збирається вивести клієнт, від наявності підозр у стосунку до нього.

Деякі зарубіжні букмекери і біржі ставок без російської версії і російськомовних співробітників не приймають копії документів на кирилиці. У випадку з такою компанією буде потрібно надіслати копію закордонного паспорта або посвідчення водія міжнародного зразка.

 Перевірка адреси

Лист з кодом

Лист з кодом – метод верифікації адреси гравця букмекерської контори. Лист, що містить спеціальний код, висилається представниками букмекера по фізичній пошті. Метод полягає у тому, що букмекер висилає з фізичної пошти лист з унікальним кодом за вказаною клієнтом поштовою адресою.

Клієнт букмекерської контори вводить код, який міститься у листі, на сайті букмекерської контори, підтверджуючи тим самим, що проживає за вказаною адресою.

Банківська виписка

Банківська виписка – документ, запитуваний представниками букмекерських контор у гравця для верифікації його адреси (один з методів перевірки адреси).

У більшості країн банківська виписка містить, крім ПІБ власника рахунку/картки та іншої інформації, його адресу проживання. Отримуючи виписку, належним чином складену, підписану співробітником банку і відзначену печаткою банку, букмекерська контора підтверджує адреса гравця.

Квитанція за оплату комунальних послуг

Квитанція – документ, запитуваний представниками букмекерських контор у клієнта для верифікації його адреси (один з методів перевірки адреси). Документ повинен містити основні дані про гравця і відповідати даним, зазначеним при реєстрації.

У квитанції повинні міститися ПІБ та адреса житла, і ці дані повинні відповідати введеним при реєстрації у БК для успішного проходження процедури.

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 17
 • МЧ

  В мене виникло питання. А якщо я не плачу за комунальні послуги, то як я можу предявити довідку за комунальні послуги і де вона взагалі береться?

  • Вітаємо, Михайле!
   Якщо не ви є платником комунальних послуг, букмекер може запросити альтернативний документ. Наприклад, виписку з банку. В деяких випадках БК влаштує і квитанція, на якій не ваше ім’я. Достатньо, щоб адреса на платіжці збігалася з даними у паспорті чи інших документах, які ви надали. Стосовно того, де взяти квитанцію, вони зазвичай надходять традиційною поштою. Це може бути квитанція за газ, світло, стаціонарний телефон тощо.

 • KU

  Добрий вечір! В мене є запитання.
  1. Що мені робити, якщо в мене вирішать дізнатись адресу, а я прописаний на одній а в даний час проживаю на іншій, тобто, теоретично я можу надати адресу мого теперішнього проживання але, якщо вони попросять взяти документ з банку, то скоріш за все там буде зазначено адресу за якою я прописаний. І як тоді мені бути?
  2. А російськомовний відділ зможе прийняти українську?

  • Доброго дня!
   Використовуйте свою офіційну адресу, за якою ви прописані/зареєстровані. Друге запитання не зрозумів, російськомовний відділ чого і що прийняти?

   • KU

    Що до першого питання, то там де я прописаний… мені трохи проблематично з’явитись. На відміну від того, де я живу зараз. Може, мені вдасться якось це пояснити? Це я до того, що пошту можу запрости на теперешнє місце, а довідка з банку буде на місце, де я прописаний.
    А що до другого, то там було, цитую:
    “Деякі зарубіжні букмекери і біржі ставок без російської версії і російськомовних співробітників не приймають копії документів на кирилиці. У випадку з такою компанією буде потрібно надіслати копію закордонного паспорта або посвідчення водія міжнародного зразка.”;
    і з цього йде питання, враховуючи, що я з України, то і можливі документи будуть теж українською, отже чи приймуть в мене так, бо закордонного паспорта я не маю, тим паче водійських прав. Просто, якщо ні, то скоріш за все біржі ставок (а вони саме закорднонні і мають, здається, лише російськомовний відділ) мені будуть певний час зачинені. Бо при виведенні коштів, я не зможу нічого зробити.
    А ще, я хотів би по просити вас надати відповідь у нашому минулому місці спілкування, я там теж зробив питання.
    І хотів також поцікавитись, це взагалі український чи російський сайт? Бо там у сайті “com.ua”, от мені і цікаво))

    • Звісно, ви можете спробувати пояснити підтримці БК вашу ситуацію, але я б не радив використовувати адресу квартири, яку ви просто орендуєте, або адресу гуртожитку, якщо ви студент, тощо. По-перше, на комунальних чеках не буде вашого прізвища, що СБ БК може не влаштувати і будуть підозри. По-друге, завтра щось зміниться у житті, ви знайдете нову оселю і минула адреса не буде доступною. Пояснювати потім все це букмекеру – справа така собі. Я вже мовчу про потенційний мультиакаунтинг, якщо, наприклад, інший гравець БК «Х» жив до вас у цій квартирі.
     Стосовно мови, можливо, є варіант з офіційним перекладом документів з печатками нотаріуса. Але далеко не факт, що всі букмекери на це підуть. Тому зробіть собі краще закордонний паспорт. Він не так багато коштує. Інші варіанти все тільки ускладнюють.
     На російській версії я трохи пізніше подивлюся повідомлення і напишу відповіді. Що стосується нашої географічної орієнтації, ми – міжнародна компанія, яка пропонує багато проектів у сфері спорту і бетінгу у багатьох країнах Східної Європи та Середньої Азії. Безпосередньо зараз ви знаходитесь на українській версії порталу «Рейтинг Букмекерів». Його аналог є російською мовою, а також вірменською, болгарською, казахською…

     • KU

      Ні, щодо ішної оселі, то вона не орендована і тому адреса постійна.
      Хоча, на жаль, комунальні чеки йдуть не на моє ім’я.
      А от тепер мені стало цікаво.. “потенційний мультиакаунтинг”, що до інших, то тут точно ніхто раніше не жив але, як я розумію та читав до цього, IP-адреса грає не малу роль. І це що, означає, що я маю пильно слідкувати звідки я заходжу до букмекерської контори? Тобто, найкраще за все – заходити лише вдома і з якогось одного пристрію? Бо, я бачив багато коментарів, які казали, що не мали два і більше акаунтів, але заходили з інших пристроїв та інколи з інших місць. Через це була різна IP-адреса і їх звинувачували в мультиакаунтингу…
      Також, до питання у реченні вище: “І це що, означає, що я маю пильно слідкувати звідки я заходжу до букмекерської контори? Тобто, найкраще за все – заходити лише вдома і з якогось одного пристрію?”, хочу додати, чи можливо якось реєструвати частково IP-адресу саме за собою? Тобто, щоб довести, що це був саме я, а ніхто інший.
      Щодо всього іншого, я зрозумів, дякую.

     • Так, IP-адреса має значення, але не визначальне. Нормальні букмекери, як правило, орієнтується і за іншими даними, якщо планують блокувати гравця – стиль гри, суми, ринки тощо. Дуже часто мультиакаунтинг фіксується у ситуаціях, коли людина купує телефони, комп’ютери та іншу техніку на вторинному ринку або використовує для гри інтернет-клуби, публічні бібліотеки тощо. Ми не знаємо, хто сидів до нас за умовним комп’ютером, тому краще не ризикувати. Особливо коли мова йде про великі БК, у яких купа гравців у будь-якому куточку країни. Функціоналу по фіксуванню конкретного IP для користувачів особисто я у букмекерів не зустрічав.

     • KU

      Зрозуміло, отже…
      1. Букмекери налаштовані та гадають, що кожен гравець заходить і має заходити лише с одного місця та пристрію?
      2. Чи можна якось спробувати зафіксувати за собою потрібні мені пристрої і з цим можливі IP-адреси, може навіть місце? Бо я точно буду впевнений, що звідти, звідки буду заходити я – ніхто інший, окрім мене, туди не зайде. Лише якщо, це не злам мого акаунту.
      3. Ви сказали, що для спроби блокування вони можуть орієнтуватися на стиль гри, суми та ринки. А що такого підозрілого в них може бути? Гаразд, якщо щодо сум я розумію, можливо, то який такий стиль гри та ринки можуть бути підозрілі?
      Можете надати якихось порад, аби ненавмисно туди не потрапити, будь ласка, і можливо з роз’ясненням, що до чого? Бо, я вже вирішив, як буду робити, а воно виявиться чи то поганим, чи то підозрілим.
      Хіба що, до стилю гри я розумію “виделки”.

     • Букмекери, якщо мають підозри і бажання не дозволити вам грати, будуть чіплятися за будь-що, аби знайти офіційний привід відмовити у послугах і мають право на це. Особливо, якщо ви профі і мова йде про звичайну середньостатистичну контору.
      На друге запитання відповідав у минулому повідомленні, в останньому реченні. Що стосується третього, наприклад, збіглися IP на кількох акаунтах. Цього в принципі недостатньо, щоб звинувачувати гравця у мульт-ку, адже IP – така справа, вони можуть іноді збігатися у різних людей, навіть з різних країн. У такому випадку СБ БК аналізує пристрої, стиль гри тощо. Одразу видно, якщо у двох людей збігаються дані, та ще і половина ставок на ТБ кутових у чемпіонаті Мадагаскару і суми схожі. Це грубий приклад, але в СБ БК не дурні працюють, там все видно і все аналізується.
      Щодо порад, цю тему люди вивчають роками на власному досвіді, не можливо дати універсальні фрази для всіх. Ви ставите запитання тут і на російській версії, намагаючись все дізнатися і себе захистити, але це не можливо, адже те, що я кажу сьогодні вам, завтра може бути вже не актуальним. Більш того, воно може бути не актуальним вже і сьогодні конкретно для вас. Мені ж не відомо, який ви гравець і що плануєте робити. Тому власний досвід, експерименти, аналіз власних спроб та помилок – тільки так можна сформувати якусь конкретику саме для себе, ну і правила БК варто уважно читати. Теорія не має сенсу без практики. Вона просто слова і думки.

     • KU

      Гаразд, тепер, нібито, я все зрозумів.
      Красно дякую вам за всі відповіді, роз’яснення, поради і активність, щодо мене!
      Дякую вам і за відповіді у російськомовному і українському сегменті цього сайту.
      І так, я звичайно, згоден з вами, що до більшості там не приготуватися як слід.
      І все, що я запитую, це лише гола теорія, котру треба ще закріпити практикою.
      Але, тим не менш, ваші відповіді на мої питання мені дуже сильно допомогли, може навіть, це ще комусь може бути дореним))
      І ще раз, дякую вам за все, за те, що возились зі мною протягом цілого тижня і навіть трохи більше!))
      Я вам дуже вдячний! Усього найкращого! І, вибачте за надокучання! (-:

     • Звертайтеся та заходьте до нас! Всього Вам найкращого! 🙂

     • KU

      Що ж… вітаю знов)) Я не забарився)
      І от яке тепер в мене питання!
      А чи можу я використати свою ID картку (паспорт нового покоління (-: ), як варіант закордонного паспорту для відправлення та підтвердження своєї особистості в іноземних букмекерських конторах?
      Я гадаю, що якщо ви українець, то знаєте, що це таке))

     • Вітаю!
      Є сумніви, адже це внутрішній документ, який актуальний всередині країни. Якщо запросили закордонний паспорт, то треба надати саме закордонний.

     • KU

      Але ж, там є одразу українська і англійська мови. До того ж, якщо я не помиляюсь, то з ним можна навіть подорожувати в інші країни і таким чином, він є і внутрішнім, і закордонним, водночас. Чи я помиляюсь?
      Здається, хоча все ж я повністю не впевнений і не пам’ятаю стовідсотково, але здається, коли його вводили, то ніби казали, що у того у кого він є, закордонний паспорт, якщо до цього його не було, робити не треба…
      Хоча, мабуть, поки що пошукаю інформацію щодо цього.

     • З ним подорожувати можна, але тільки в деякі країни. Наприклад, якщо мені пам’ять не зраджує – у Грузію можна. Але офіційно це не закордонний паспорт. Можливо, деяким конторам його вистачить. Треба звернутися у підтримку БК і запитати.

     • KU

      Вибачте, що не написав одразу.
      Загалом, ви дійсно маєте рацію!
      На превеликий жаль( ID картка не є (може, поки що або ж взагалі) закордонним паспортом.
      І, так, ви були праві, щодо Грузії, а також там ще є Турція.
      Що ж… напевне, доведеться робити закордонний паспорт)
      Але, звичайно, перед тим я звернусь до підтримки букмекерської контори (за вашою порадою, дякую). Чомусь, не додумався, що можу в них поцікавитись, як вони відносяться до ID картки. Може, і дійсно підійде, все ж таки, як-не-як, є англійський вид ПІБ.

      Щиро дякую вам ще раз за допомогу! За те, що відповідали дуже швидко!
      Прошу пробачення, що затягнув із відповіддю…
      На все добре! Дякую за все)) Буду, час від часу, тримати вас у тонусі))
      Можливо (-: