Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Букмекерські контори для професіоналів

На відміну від Читати опис

На відміну від фундаментальних БК, що складають тотальну більшість, букмекерські контори для професіоналів мають невисоку маржу та не обмежують успішних клієнтів, які грають у плюс на дистанції. Вони лояльно ставляться навіть до валуйщиків,  виделочників та інших арбітражників. На цій сторінці «Рейтингу Букмекерів» вашій увазі перелік найкращих майданчиків, які підходять саме для професійної гри. Радимо вивчити огляди всіх контор, щоб зробити правильні висновки, обираючи БК.
Обрані контори:
Порівняйте ці контори:
Критерії оцінок розташовані по краях графіка
Кожному букмекеру відповідає свій колір
Чим кращі характеристики контори, тим вищі бали вона має і, відповідно, більшу площу займає її графік

Топ букмекерських контор для професіоналів

На пострадянському просторі наразі немає жодної БК для професіоналів. Водночас західні та азійські компанії часто не приймають гравців з України. Однак деякі все ж таки доступні нашим співгромадянам. «РБ» пропонує трійку найкращих з них нижче.

Компанія Тип
Pinnacle букмекер
Betfair біржа
Sbobet букмекер

Букмекери для професійних гравців

Хоча вказані вище БК для профі й приймають українців, проте орієнтації на наш ринок вони не мають. Наприклад, в інтерфейсі ви не знайдете української мови. Не вийде використовувати й гривню для фінансових операцій (тільки через конвертацію). Є й інші недоліки. Однак ці мінуси компенсуються надійністю, хорошими лімітами та низькою маржею.

Професійні гравці на ставках – хто вони?

Усіх гравців на ставках можна розділити на дві категорії. Першу складають аматори, які не використовують якихось стратегій та особливих підходів, а просто час від часу роблять ставки на цікаві ігри. Для них це здебільшого є розвагою, способом зробити перегляд спорту насиченішим та яскравішим.

До другої групи входять ті, хто намагаються перетворити гру в БК у заробіток. Профі роблять прибуток на помилках у лінії, шукаючи валуї та виделки, використовують різноманітні стратегії та особливий підхід до управління фінансами (наприклад, менеджмент Міллера). Для них беттинг – фактично робота, на яку витрачається купа часу. Звичайні БК таким гравцям не раді. Вони вводять санкції проти них, заважаючи заробляти. Букмекерські контори для професіоналів в цьому плані лояльніші. Вони дають більше свободи та вирізняються надійністю у контексті виплат.

Нюанси гри у букмекерських конторах для професійних гравців

БК для профі – не місце для розваг. Саме тому їх рідко обирають аматори, адже такі контори не пропонують якісь сучасні функціональні фішки, бонуси, величезний вибір подій та ринків, широкий лайв. Низькомаржинальні сайти ставок для професіоналів мають зовсім інше призначення. Їхні можливості можуть оцінити зазвичай тільки досвідчені гравці.

Переваги та недоліки букмекерських контор для професійних гравців

Як вже зазначалося, головними плюсами таких контор є надійність, високі ліміти, низька ймовірність введення санкцій проти професійних бетторів. Водночас недоліками вважаються поганий розпис, невелика кількість подій, бідний лайв, відсутність розвиненої бонусної політики та сучасного технічного оснащення.

FAQ

Які коефіцієнти на професійних букмекерських сайтах?

Зазвичай БК для профі дають найкращі котирування з найменшою маржею. Саме тому букмекерська контора для професіоналів дозволяє заробляти більше на кожній переможній ставці, що на дистанції має велике значення.

У чому різниця між букмекерами для професіоналів і стандартними букмекерськими сайтами?

БК для профі лояльні до тих, хто заробляє на ставках. Вони пропонують хороші ліміти та високі коефіцієнти. Стандартні ж контори – розважальні ресурси. Саме тому вони часто проводять різноманітні турніри для гравців, мають багато бонусів, функціональних рішень, які професіоналам за великим рахунком не потрібні. При цьому плюсових гравців вони переслідують, заважаючи вигравати на дистанції.

Чи можна робити ставки на сайті професійної букмекерської контори, якщо я – гравець-початківець?

Звісно, можна. Інша справа, що це навряд чи буде цікаво недосвідченому гравцеві, адже фундаментальні контори дають їм куди більше можливостей, починаючи різноманітними конкурсами, бонусами, кешбеком, програмами лояльності та закінчуючи широкою лінію та можливістю робити ставки фактично на будь-що. Хоч на погоду.

Де я можу знайти поради щодо ставок від професійних гравців?

На «Рейтингу Букмекерів» є цілий розділ, що присвячений професійній грі. Він знаходиться за цим посиланням.

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт