Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Букмекерські контори з високими коефіцієнтами

Найкращі букмекерські контори з великими коефіцієнтами для ставок 

Коефіцієнти мають для багатьох бетторів першочергове значення, адже від них залежать суми виграшів. Якщо в контексті кількох ставок на невеликі суми принципової ролі їхній розмір не грає, на дистанції маржа значно впливає на загальну статистику успішності. «Рейтинг Букмекерів» розказує, що таке маржа, та які букмекерські контори з найкращими коефіцієнтами є на ринку. Про все це нижче.
Фільтрувати
Обрані контори:
Порівняйте ці контори:
Критерії оцінок розташовані по краях графіка
Кожному букмекеру відповідає свій колір
Чим кращі характеристики контори, тим вищі бали вона має і, відповідно, більшу площу займає її графік

Рейтинг букмекерів з високими коефіцієнтами: основні критерії відбору

У поточному розділі «РБ» вашій увазі доступні тільки контори з невеликою маржею. Це дає найкращі коефіцієнти. На відміну від інших добірок, де враховуються надійність, якість лінії, особливості виведення, наявність функціоналу та подібні критерії, на цій сторінці першочергове значення має маржа. Чим вона менша, тим кращі коефіцієнти.

Маржа БК

За великим рахунком, якщо не поринати у тонкощі, маржа букмекера – це комісія, яку контора вкладає у коефіцієнти. Це прямий заробіток БК, шляхом якого й існує більшість букмекерських компаній.

Приклад розрахунку маржі

Зрозуміти, що таке маржа, найпростіше на прикладі. Для цього можна взяти матч рівних суперників у тенісі, які знаходяться у своїй топ-формі. Букмекер дає на перемогу першого і другого рівні коефіцієнти 1.90. Щоб вирахувати маржу, потрібно використовувати наступну формулу – (1/Коефіцієнт на першого гравця + 1/Коефіцієнт на другого гравця – 1) х 100. Таким чином, у нашому прикладі ми бачимо (1/1,90 + 1/1,90 – 1) x 100. Методом нескладних маніпуляцій з калькулятором отримуємо рівень маржі близько 5.23%.

Детальніше про комісійні букмекера ви можете дізнатися з цієї статті.

Найкращі коефіцієнти букмекерських контор

Враховуючи все вищесказане, «Рейтинг Букмекерів» склав десятку контор, які можуть порадувати своїх клієнтів вигідними коефіцієнтами.

Букмекер Середня маржа на топові події
1xbet 3.3%
Marathonbet 4.2%
Pinnacle 4.3%
Фан Спорт 4.3%
Mostbet 4.7%
Favbet 4.9%
Melbet 5.1%
Pin-Up 5.8%
Parimatch 5.9%
Bet365 6.2%

Висновок

Аналіз коефіцієнтів – важливий крок при виборі букмекера. Особливо це має значення для постійних гравців, адже висока маржа на дистанції буде «з’їдати» частину потенційного прибутку, яку б стратегію клієнт контори не використовував.

FAQ

В яких букмекерських конторах найбільші коефіцієнти?

Варто розуміти, що маржа не є статичним фактором. Букмекери можуть змінювати її в залежності від популярності події, виду спорту, ринку, власної політики щодо комісій тощо. Якщо брати середнє значення та враховувати орієнтацію на Україну, станом на середину 2021 року букмекерськими конторами з високими коефіцієнтами є Marathonbet, Pinnacle, Фан Спорт, Favbet…

Де можна порівняти коефіцієнти букмекерських контор?

Існує багато онлайн-сервісів, які парсять дані різних БК та дозволяють таким чином аналізувати пропозиції декількох контор одночасно. На пострадянському просторі таким сервісом є Odds.

Які є програми для аналізу коефіцієнтів у БК?

В мережі можна знайти програмне забезпечення для професійних гравців, яке пропонує отримувати додаткові дані або просто полегшує пошук необхідної інформації. Порівняти коефіцієнти та навіть знайти вилки допоможуть такі сервіси як Surebet, Positivebet, Allbestbets…

Де дивитися найбільші коефіцієнти на сьогодні?

На сайті Odds можна знайти всю актуальну інформацію, яка стосується поточних коефіцієнтів на різні матчі та ринки. Це допоможе робити ставки за вигідними котируваннями.

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт