За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

«Суперприз» від БК Marathonbet

Скористалися 155 людей
В обговоренні 0 коментарів
Сума бонуса
Відіграш
Термін відіграшу

Акція «Суперприз» – бонусна пропозиція від БК Marathonbet. Для отримання суперпризу необхідно правильно відповідати на питання, присвячені подіям запропонованого футбольного матчу.

Як взяти участь в акції?

 • Укладайте парі і отримуйте в якості бонусу квитки – набір питань з пропозицією дати 1 варіант відповіді;
 • Квитки видаються в такому порядку:
  a. Гравцям, які мають одиночні розраховані ставки на суму не менше €10  (або еквівалент в іншій валюті) на будь-які спортивні події за останні 24 години до початку матчу, обраного для питань промоакції, надають по 1 квитку;
  b. Гравцям, які зробили одиночні ставки на суму не менше €10  (або еквівалент в іншій валюті) на будь-які результати матчу, обраного для питань промоакції, надають кількість квитків, пропорційну сумі ставки: за кожні €10  (або еквівалент в іншій валюті) – 1 квиток . Наприклад, за ставку €30 на обраний матч або 3 ставки по €10  учасник отримує 3 квитка;
 • Для отримання суперпризу необхідно правильно відповісти на всі питання. Якщо кілька учасників правильно відповіли на всі питання, сума cуперпризу розподіляється між усіма квитками, які виграли. Чим більше квитків з правильними відповідями, тим більше ви отримаєте суперпризу.

Висновок «РБ»

«Суперприз» – це приємний подарунок своїм клієнтам від БК Marathonbet. Якщо раніше ви не були зареєстровані в цій конторі, на участь ви не витратите жодної копійки. Та й для чинних клієнтів гра не вимагає додаткових витрат – досить регулярно робити ставки від €10, заробляючи квитки.

Умови та положення

1. Акція «Суперприз» – бонусна пропозиція для гравців Marathonbet. Для отримання суперпризу необхідно правильно відповісти на питання, присвячені подіям запропонованого футбольного матчу.

2. Квиток промоакції «Суперприз» – набір питань промоакції з пропозицією дати 1 варіант відповіді з запропонованого переліку.

3. Квитки промоакції видаються в якості бонусу гравцям, які роблять ставки в Marathonbet, в наступному порядку:

a) Гравцям, які мають одиночні розраховані ставки на суму не менше €10 (або еквівалент в іншій валюті) на будь-які спортивні події за останні 24 години до початку матчу, обраного для питань промоакції, надають по 1 квитку;

b) Гравцям, які зробили одиночні ставки на суму не менше €10 (або еквівалент в іншій валюті) на будь-які результати матчу, обраного для питань промоакції, надають кількість квитків, пропорційну сумі ставки: за кожні €10 (або еквівалент в іншій валюті) – 1 квиток . Наприклад, за ставку €30 на обраний матч або 3 ставки по €10 учасник отримує 3 квитка;

4. Для отримання суперпризу необхідно правильно відповісти на всі питання. Якщо кілька учасників правильно відповіли на всі питання, сума оголошеного суперпризу розподіляється між усіма квитками, які виграли. Чим більше квитків з правильними відповідями в учасника, тим більша частка суперпризу.

5. Гравець може отримати необмежену кількість квитків, згідно з порядком, описаним в пункті 3.

6. Квитки промоакції повинні бути підтверджені системою і повинні з’явитися в якості бонусної пропозиції для клієнта не пізніше 10 хвилин до початку обраного матчу.

7. Для участі в промо-акції «Суперприз» необхідно заповнити квиток промоакції не пізніше, ніж за 5 хвилин до початку матчу, обраного для промоакції.

8. У разі виграшу сума суперпризу буде зарахована на рахунок гравця протягом 48 годин з моменту завершення футбольного матчу.

9. Підсумки промоакції «Суперприз» будуть підведені на підставі результату основного часу матчу протягом 24 годин з моменту закінчення гри.

10. Для визначення правильних відповідей промоакції використовуються офіційні джерела, згідно з пунктом 7.3 правил Marathonbet.

11. Всі ставки, де присутній один або кілька результатів, за якими проведено скасування або повернення, не беруть участі в даній промоакції.

12. У разі скасування футбольного матчу всі квитки анулюються.

13. Якщо ви хочете вибрати кілька варіантів відповіді, для зручності це можна оформити одноразово, зазначивши відразу кілька варіантів відповіді в одному або декількох питаннях; при цьому загальне число квитків, відповідно, подвоюється, потроюється і т. д.

14. Marathonbet залишає за собою право в будь-який час обмежувати або скасовувати прийом відповідей на питання промоакції.

Плюси і мінуси

 • Безкоштовна участь
 • Сума виграшу зараховується на ігровий рахунок переможця
 • Якщо відповісте на всі питання, суперприз ваш!
 • У разі скасування футбольного матчу всі квитки анулюються
 • Якщо будуть інші переможці, суперприз ділиться на всіх в рівних пропорціях
Найкращі бонуси від РБ
Коментарі 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт