Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Суперприз до €100 000 від БК Marathonbet

Скористалися 492 людей
Сума бонуса
100000 €
Відіграш
Термін відіграшу

Акція «Суперприз» – бонусна пропозиція від БК Marathonbet. Для отримання суперпризу необхідно правильно відповідати на питання, присвячені подіям запропонованого футбольного матчу.

Як взяти участь в акції?

 • Укладайте парі та отримуйте квитки – набір питань з пропозицією дати 1 варіант відповіді;
 • Квитки видаються в такому порядку:
  a. Гравцям, які мають одиночні розраховані ставки на суму не менше €10  (або еквівалент в іншій валюті) на будь-які спортивні події за останні 24 години до початку матчу, обраного для питань промоакції, надають по 1 квитку;
  b. Гравцям, які зробили одиночні ставки на суму не менше €10  (або еквівалент в іншій валюті) на будь-які результати матчу, обраного для питань промоакції, надають кількість квитків, пропорційну сумі ставки: за кожні €10 (або еквівалент в іншій валюті) – 1 квиток. Наприклад, за ставку €30 на обраний матч або 3 ставки по €10 учасник отримує 3 квитки;
 • Для отримання суперпризу необхідно правильно відповісти на всі питання. Якщо кілька учасників правильно відповіли на всі питання, сума суперпризу розподіляється між усіма квитками, які виграли. Чим більше квитків з правильними відповідями, тим більше ви отримаєте суперпризу.
 • Сума оголошеного суперпризу €100 000 розподіляється між усіма учасниками, що вгадали 12 результатів; сума €5000 – між учасниками, що вгадали 11 результатів.

Висновок «РБ»

«Суперприз» – це приємний подарунок своїм клієнтам від БК Marathonbet. Якщо раніше ви не були зареєстровані в цій конторі, на участь ви не витратите жодної копійки. Та й для чинних клієнтів гра не вимагає додаткових витрат – досить регулярно робити ставки від €10, заробляючи квитки.

Умови та положення

 1. Білет акції «Суперприз» складається із запитань, на кожне з яких пропонується дати 1 відповідь або більше.
 2. Білети акції видаються бонусом гравцям, що роблять ставки в Marathonbet, у наступному порядку.
  2.1. Гравці, що мають одинарні розміщені та розраховані ставки на суму від €10 (або еквівалент в іншій валюті) на будь-які спортивні події за останні 24 години до початку матчу, вибраного для запитань акції, отримують по 1 білету кожен.
  2.2. Гравці, що зробили одинарні ставки на суму від €10 (або еквівалент в іншій валюті) на будь-які результати матчу, вибраного для запитань акції, отримують кількість білетів, пропорційну сумі ставки: за кожні €10 (або еквівалент в іншій валюті) – 1 білет. Наприклад, за ставку €30 (або еквівалент в іншій валюті) на вибраний матч (чи 3 ставки по €10 або еквівалент в іншій валюті) учасник отримує 3 білети. Зверніть увагу: €20 (або еквівалент в іншій валюті) – 2 білети, €19 (або еквівалент в іншій валюті) – 1 білет.
 3. Для отримання суми одного з призів білет повинен бути виграшним. Виграшним білетом вважається такий, у якому є 11 або більше правильних відповідей. Чим більше правильних відповідей у білеті, тим більше сума призу. Нижче наведено відповідність правильних відповідей із сумою призу:
  12 правильних відповідей – суперприз €100 000;
  – 11 правильних відповідей – приз €5000.
 4. За один білет можна отримати лише один приз. Кількість призів для одного учасника необмежена.
  • Якщо декілька учасників дали правильні відповіді на однакову кількість запитань, сума оголошеного призу розподіляється між усіма білетами, що виграли. Чим більше білетів із правильними відповідями має учасник, тим більше частка призу.
  • Гравець може отримати та використати необмежену кількість білетів не пізніше ніж за 5 хвилин до початку вибраного матчу, згідно з порядком, зазначеним у пункті 3.
  • У разі виграшу суму призу буде зараховано на рахунок гравця протягом 48 годин з моменту завершення футбольного матчу.
  • Підсумки акції «Суперприз» будуть підбиті на підставі результату основного часу матчу протягом 24 годин з моменту завершення кваліфікуючого матчу.
  • Для визначення правильних відповідей акції використовуються офіційні джерела згідно з пунктом 7.3 Правил Marathonbet.
  • Автоголи (голи у свої ворота) вважаються забитими тією командою, на користь якої змінився рахунок матчу.
  • Усі ставки, де є один або декілька результатів, які було скасовано, або за якими здійснено повернення коштів, не беруть участь у цій акції.
  • У разі скасування футбольного матчу всі білети анулюються.
  • Якщо ви бажаєте вибрати декілька варіантів відповідей, для зручності це можна оформити одночасно, зазначивши відразу декілька варіантів відповідей для одного чи декількох запитань; при цьому загальна кількість білетів, відповідно, подвоюється, потроюється тощо.
  • Marathonbet залишає за собою право в будь-який час обмежувати або скасовувати приймання відповідей на запитання акції. Загальні положення та умови

  Плюси і мінуси

  • Безкоштовна участь
  • Сума виграшу зараховується на ігровий рахунок переможця
  • Якщо відповісте на всі питання, суперприз ваш!
  • У разі скасування футбольного матчу всі квитки анулюються
  • Якщо будуть інші переможці, суперприз ділиться на всіх в рівних пропорціях
  Найкращі бонуси від РБ
  Коментарі
  РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
  Вас буде перенаправлено на сайт
  Перейти на сайт