Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Акція «Козирна Середа» від БК «Фан Спорт»

Скористалися 549 людей
Сума бонуса
800 ₴
Відіграш
Термін відіграшу
1 день

Букмекерська контора «Фан Спорт» попронує своїм клієнтам бонус «Козирна Середа», який дозволяє отримати 80% додатково за депозит, зроблений у середу.

Як отримати бонус?

 1. Реєструйтеся на сайті.
 2. Поповніть свій баланс на будь-яку суму від 25 UAH і отримайте бонус рівний 80% від суми поповнення. Максимальна сума бонусу становить 800 UAH!

Правила та умови

 1. Акція діє щотижня тільки по середах з 00:00 до 23:59.
 2. Користувач має право отримати тільки 1 бонус. Бонус дорівнює 80% від суми поповнення, але не більше 800 UAH.
 3. Бонус нараховується автоматично після поповнення рахунку, якщо у вас заповнені всі поля в особистому кабінеті.
 4. В особистому кабінеті повинна стояти галочка в полі «Брати участь в бонусних акціях».
 5. Проставте суму бонусу в 3-х кратному розмірі ставками типу експрес протягом 24 годин з моменту зарахування бонусу (в іншому випадку він анулюється). Експрес повинен складатися мінімум із 3 подій зі ставками з коефіцієнтом не менше 1,4. Сумарний коефіцієнт повинен бути не нижче 2,75. Сформуйте купон, введіть суму ставки, виберіть бонусний рахунок і натисніть кнопку «Зробити ставку».
 6. Відіграний бонус додається на основний баланс в розмірі залишку бонусних коштів, але не більше суми бонусу. Якщо після відіграшу залишок на бонусному рахунку менший за суму мінімальної ставки, даний бонус вважається програним.
 7. До виконання умов акції вивід грошових коштів неможливий.
 8. Вся сума бонусу повинна бути проставлена перед тим, як можна буде вивести всі гроші з ігрового рахунку, інакше будь-які бонуси або виграші з цих коштів анулюються.
 9. Даний бонус не може бути використаний в комбінації з іншими акціями або спеціальними пропозиціями.
 10. Акція діє тільки для активних користувачів, які щодня здійснюють будь-які операції по рахунку.
 11. Не йдуть в залік відіграшу ставки, за якими зроблено повернення.
 12. «Фан Спорт» залишає за собою право переглядати дані про транзакції і відвідування сайту з будь-якої причини. Якщо в результаті перевірки виявиться, що користувач грає по стратегії, яку «Фан Спорт» (на свій розсуд) вважає нечесною, компанія має право заборонити йому брати участь в бонусній програмі і анулювати бонус.
 13. Тільки один бонус доступний для одного користувача і всіх членів його сім’ї, які проживають за однією адресою, користуються одним комп’ютером, IP-адресою, e-mail-адресою, банківським рахунком, кредитною карткою, акаунтом платіжної системи.
 14. Будь-яке порушення правил бонусної програми призведе до закриття рахунку.
 15. При необхідності користувач зобов’язаний надати ідентифікаційні документи для верифікації (KYC). Якщо він не надасть документи за запитом «Фан Спорт», бонусну пропозицію і виграш буде анульовано.
 16. Компанія має право в будь-який час вимагати фото користувача зі своїм документом (щоб видно було обличчя) або ідентифікацію по телефону.
 17. Якщо компанія «Фан Спорт» виявить, що вона стала жертвою шахрайства або відмивання грошей, вона має право закрити акаунт користувача і заморозити залишок на рахунку.

Плюси і мінуси

 • Можливість отримати до 800 грн додатково за депозит
 • Регулярність пропозиції
 • Доступність всім клієнтам, незалежно від дати реєстрації
Найкращі бонуси від РБ
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт