Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Акції букмекерських контор

Більшість сучасних букмекерів проводить різноманітні акції для своїх клієнтів. Як для нових, так і вже наявних. На поточній сторінці «РБ» зібрані всі відомі нам та актуальні пропозиції БК. Якщо вас цікавлять саме акції букмекерських контор, обов’язково дочитайте наш матеріал до кінця, отримавши таким чином максимум корисної інформації.

Читати далі
Доступні 52
За новими
Найкращі бонуси від РБ

Принцип формування акційних пропозицій

Акції букмекерських контор завжди мають конкретну мету – збереження вже наявних клієнтів або залучення нових. Бувають й універсальні програми, які підходять обом категоріям гравців.

Практично кожна кампанія починається з аналізу ринку, під час якого маркетологи беруть до уваги потреби клієнтів та цілі конкретної БК. Все це враховується в процесі створення та проведення акції, для того, щоб вона була, з одного боку, цікавою гравцеві, а з іншого – ефективною для компанії.

Сьогодні в букмекерських конторах грають мільйони. Складно знайти гравця, який би хоч раз не брав участі в якійсь акції букмекерів. Вони бувають як масштабними з розіграшем автомобілів, смартфонів, комп’ютерів та іншої цінної техніки, так й більш скромні, коли можна виграти, наприклад, фрібет, кешбек або страхування ставки.  Вище вашій увазі всі цікаві пропозиції, з яких є що вибрати!

Які БК проводять акції

Практично всі фундаментальні контори в тому чи іншому вигляді запускають конкурси та рекламні кампанії з призами. В умовах сучасної конкуренції це важливий момент, який дозволяє зберегти вже наявних клієнтів та знайти нових.

«Рейтинг Букмекерів» рекомендує наступні БК з акційними пропозиціями:

Всі вказані компанії орієнтовані на ринок України. Вони не тільки приймають гривню та пропонують зручні українцям методи депозиту/виведення, а й регулярно проводять цікаві конкурси та акції саме для гравців з нашої країни.

Умови участі в акціях

В залежності від політики кожної конкретної контори та типу акції умови можуть істотно відрізнятися. Не існує універсальних правил. Саме тому варто завжди вивчати всі пункти у переліку умов. Це дозволить уникнути непорозумінь. Часто буває, що гравець, взявши участь у тій чи іншій акції, вже підраховує прибутки або очікує на класні призи, а потім стає зрозуміло, що він не врахував якесь правило та зробив щось не так. Звісно, це призводить до конфліктів та безпідставних скарг на букмекерів.

Як користуватися акціями у БК

Як вже згадувалося, типів акцій буває багато і всі мають свої умови. Якісь акційні пропозиції БК засновані на необхідності робити ставки, для інших треба поповнити рахунок або показати певний рівень активності в іграх, турнірах або онлайн-розвагах.

Всі особливості кожної конкретної програми детально розписані у наших оглядах. Достатньо натиснути на назву акції, яка вас зацікавила, та, опинившись на її сторінці, прочитати всі умови та особливості проведення. Це дасть повне розуміння й допоможе обрати те, що підходить саме вам.

FAQ

У яких БК є акційні пропозиції?

Майже всі фундаментальні контори проводять конкурси та акції. Водночас в БК для профі подібне – рідкість.

Що таке акції букмекерських контор?

Це спеціальні пропозиції, які дозволяють виграти цінні призи або позмагатися за грошові бонуси.

Які бувають акції від букмекерських контор?

Умовно всі акції можна розділити на три категорії. Перша складається з грошових пропозицій, які дають шанси виграти якісь кошти для гри або виведення. Акції другої категорії дозволяють змагатися за цінні призи, а третьої – за фрібети, кешбеки, турнірні білети та інші продукти, які можна використати безпосередньо в БК.

Як працюють акції букмекерських контор?

Алгоритм проведення акцій досить простий. Букмекер пропонує умови. Якщо вони влаштовують гравця, він може погодитися на участь та виконувати встановлені правила. У разі перемоги клієнт може розраховувати на приз, за який він змагався, або інші заохочення, які пропонувалися конторою в умовах.

Недоступні у вашій країні 156
Неактуальні 718
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт