Допомога

У цьому розділі ви можете попросити нас про допомогу або допомогти собі самі. Якщо у вас є скарга на букмекерську контору, будь ласка, заповніть форму скарги на букмекера.

Також на цій сторінці ви можете прочитати відповіді на актуальні запитання та поставити своє питання редакції сайту і іншим читачам в рубриці «Запитання-відповідь».

Якщо у вас виникли труднощі в роботі з сайтом або з’явилися інші питання до адміністрації, напишіть нам на пошту support@bookmakersrating.ru.

  • FAQ
FAQ
Відповіді на часті запитання
Реєстрація в БК
Чи дозволено реєструватися і грати в декількох букмекерських конторах?
Звичайно. Можна грати у всіх існуючих БК, ніяких заборон на це немає. Але ми рекомендуємо грати тільки в тих конторах, які оцінені на «5» і «4» в нашому рейтингу: http://bookmaker-ratings.com.ua/bukmekery/
Контора має російську версію сайту, але вона відсутня у вашому рейтингу контор російською мовою. Чому?
У рейтинг «БК російською» потрапляють тільки ті букмекерські контори, які пропонують не тільки російський сайт, але й послуги російськомовної служби підтримки клієнтів.
Як бути, якщо для спілкування із службою підтримки БК потрібне знання англійської мови, а я нею не володію?
Радимо спочатку вибрати БК з російською версією і підтримкою російської мови. Ви знайдете список таких контор тут: http://bookmaker-ratings.com.ua/supported_languages/russkij/
Як дізнатися, чи дозволяє букмекер завести гривневий рахунок?
Дізнатися про валюти, в яких та чи інша БК дозволяє відкрити рахунок, ви можете в огляді цього букмекера в нашому рейтингу: http://bookmaker-ratings.com.ua/bukmekery/.
Чому БК не приймає клієнтів з тих чи інших країн?
У більшості випадків це залежить від законодавства даної країни або від того, чи зацікавлена букмекерська компанія в організації своєї діяльності в цій країні. Так, у США ставки на спорт в інтернеті заборонені, тому європейські букмекери не працюють з клієнтами з Америки. А «сірі» ринки країн колишнього СРСР просто не цікаві деяким БК.
Чи потрібно при реєстрації в зарубіжних БК перекладати паспортні дані?
При реєстрації в зарубіжних букмекерських конторах поля можна заповнити, використавши або переклад, або транслітерацію.
Забув пароль до свого рахунку. Чи можу я пройти реєстрацію заново, чи стане це приводом для контори заблокувати мій рахунок?
Букмекерські контори забороняють повторну реєстрацію. У переважній більшості контор повторно зареєстрований рахунок (-ки) лімітують або заблокують, перевівши при цьому баланс на перший рахунок. В будь-якому разі, ми не рекомендуємо повторну реєстрацію - якщо ви забули логін або пароль від свого аккаунта в БК, зв'яжіться з цього приводу зі службою підтримки контори.
Банківські перекази (карти/рахунки)
Яка карта підійде для введення і виведення коштів?
Дебетову/кредитну Visa Classic можна використовувати як для введення, так і для виведення. Для введення коштів також підійде Mastercard, але ряд зарубіжних букмекерів, зокрема, William Hill забороняють виведення коштів на карти Mastercard не-британських банків.
Відзначимо, Visa Classic підходить для введення і виведення коштів у всіх БК, на відміну від Electron.
Чи підійде Visa Electron для введення і виведення коштів в БК?
Відповідь на це питання залежить від того, про якого букмекера і про карту якого банку йде мова. Ми рекомендуємо використовувати для цих цілей Visa Classic, оскільки Electron призначена в першу чергу для використання в банкоматах і наземних терміналах.
Чи є банківський переказ моментальним?
Ні. Терміни переказу слід уточнити в банку або у співробітників платіжної системи, якщо ви відправили кошти в банк з неї. Зазвичай це займає 3-5 банківських днів.
  • Скарги на букмекерів
Скарги на букмекерів
Сіткою Списком
Неправильно розрахована ставка – 100 USD – Пари Матч – 25 Червня 2017
Безпідставна
Неправильно розрахована ставка – 100 USD – Пари Матч – 25 Червня 2017

Матч Сербія-Македонія. Офсайди При рахунку 0-0 взяв запропонований конторою коефіцієнт на перемогу Македонії Ставка N1, зроблена в 20-27 Тобто, йшла приблизно 69-а хвилина матчу. Букмекер прийняв ставку. Лайв закінчився. ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ МАТЧУ з виграшним для мене рахунком, по ставці було зроблено ПОВЕРНЕННЯ. Зі сторони це виглядає дуже дивно і насторожує.

Затримка виплат – 8000 USD – FireBet – 12 Червня 2017
Проігнорована
Затримка виплат – 8000 USD – FireBet – 12 Червня 2017

Граю в даній конторі, перший раз поповнив рахунок, дійшов до певної суму але програв, другий раз пополніл- так само дійшов до опред.сумми, захотів вивести, попросили документи, я надав. вивели гроші за 2 години через вебмані. через тиждень знову поповнив рахунок, попросив на виплату 1500 $, 3 травня. 5 травня написали що заявку підтвердили і гроші будуть протягом 3 днів, потім 9 травня написали що стався збій в системі (за їхніми словами) і гроші надійдуть 10 травня о 19-00 за київським часом. 10 травня я написав в тих підтримку, оператор написав ніж я можу допомогти, після того як я написав свій…

Неправильно розрахована ставка – 3000 UAH – Фаворит – 19 Червня 2017
Безпідставна
Неправильно розрахована ставка – 3000 UAH – Фаворит – 19 Червня 2017

Поставив ставку в Бк Фаворит це був Лайв якщо не помиляюся баскетбол NCAA Нотр Дам-Принцон коли вони вже грали і відповідно коефіцієнти вже мінялися і тут вже як матч закінчився мені дали повернення!!! №697769666 Support Agent 27 (Customer Support) Mar 17, 08:34 EET Дякуємо за звернення в ФаворитСпорт! За прогнозами на Матч (з ОТ) – Переможець матчу Нотр-Дам було дано повернення згідно п.п. 3.4.5. 3.4.5. Оператор має право виправляти явні (недвозначні) помилки в Програмі тиражу (навіть після завершення перебігу події), які можуть виникнути під час вводу інформації про коефіцієнти на результат події, варіанти результатів подій (фори, тотали, назви подій, учасників…

Затримка виплат – 26000 UAH – Фанспорт – 13 Червня 2017
Безпідставна
Затримка виплат – 26000 UAH – Фанспорт – 13 Червня 2017

Добрий день,ставив ставки на бк фанспорт виграв в них 55 тис грн,хотів 3абрати свій виграш,захотіли верифікацію відправив всі документи 9кі 3апрошували-верифікували.Ставив дальше і виграв ще.Мав проблему втратив карту 3 9кої робив депо3ит -відправив всі документи 3 банку,верифікували.В неділю 4ере3 приват 24 вивів 17000 грн,в понеділок вивів 18000 грн і 3ра3у післ9 виводу не 3міг 3айти на свій рахунок,3в93авс9 3і службою підтримки і оператор мені ска3ала що мій рахунок 3аблокувала їхн9 security team,написав їм 4ому мій рахунок 3аблокований а вони мені (Здравствуйте, Доводим до Вашего сведения, что нами было принято решение о прекращении сотрудничества с Вами (закрытии игрового счета), на основании…

Затримка виплат – 1000 UAH – Фаворит спорт – 8 Червня 2017
Оброблюється
Затримка виплат – 1000 UAH – Фаворит спорт – 8 Червня 2017

Фаворит спорт намагається різними шляхами не виплатити грошову винагороду. 1000 грн. Написали що потрібно надіслати сканкопії паспорта, надіслав. Виявилось що погана копія ( з їх слів). Переробив і так 3 – 4 рази. Все одно відмовляються виплачувати. Після таких процедур вони на довго відбивають бажання робити ставки не тільки в їхній канторі.

Інше – 16000 UAH – Фан Спорт – 7 Червня 2017
Задоволена
Інше – 16000 UAH – Фан Спорт – 7 Червня 2017

Нема чого описувати. Банальні кидали. Подивіться скрін, без пояснення причин розрахували всі бойові ставки по одиниці. Були побоювання, що нові контори не платять. Так і є. Більше того, заблокували навіть депозит. Сапорт не відповідає другу добу.

Реєстрація