Допомога

У цьому розділі ви можете попросити нас про допомогу або допомогти собі самі. Якщо у вас є скарга на букмекерську контору, будь ласка, заповніть форму скарги на букмекера.

Також на цій сторінці ви можете прочитати відповіді на актуальні запитання та поставити своє питання редакції сайту і іншим читачам в рубриці «Запитання-відповідь».

Якщо у вас виникли труднощі в роботі з сайтом або з’явилися інші питання до адміністрації, напишіть нам на пошту support@bookmakersrating.ru.

  • Запитання-відповідь
Запитання-відповідь
  • FAQ
FAQ
Відповіді на часті запитання
Реєстрація в БК
Чи дозволено реєструватися і грати в декількох букмекерських конторах?
Звичайно. Можна грати у всіх існуючих БК, ніяких заборон на це немає. Але ми рекомендуємо грати тільки в тих конторах, які оцінені на «5» і «4» в нашому рейтингу: http://bookmaker-ratings.com.ua/bukmekery/
Контора має російську версію сайту, але вона відсутня у вашому рейтингу контор російською мовою. Чому?
У рейтинг «БК російською» потрапляють тільки ті букмекерські контори, які пропонують не тільки російський сайт, але й послуги російськомовної служби підтримки клієнтів.
Як бути, якщо для спілкування із службою підтримки БК потрібне знання англійської мови, а я нею не володію?
Радимо спочатку вибрати БК з російською версією і підтримкою російської мови. Ви знайдете список таких контор тут: http://bookmaker-ratings.com.ua/supported_languages/russkij/
Як дізнатися, чи дозволяє букмекер завести гривневий рахунок?
Дізнатися про валюти, в яких та чи інша БК дозволяє відкрити рахунок, ви можете в огляді цього букмекера в нашому рейтингу: http://bookmaker-ratings.com.ua/bukmekery/.
Чому БК не приймає клієнтів з тих чи інших країн?
У більшості випадків це залежить від законодавства даної країни або від того, чи зацікавлена букмекерська компанія в організації своєї діяльності в цій країні. Так, у США ставки на спорт в інтернеті заборонені, тому європейські букмекери не працюють з клієнтами з Америки. А «сірі» ринки країн колишнього СРСР просто не цікаві деяким БК.
Чи потрібно при реєстрації в зарубіжних БК перекладати паспортні дані?
При реєстрації в зарубіжних букмекерських конторах поля можна заповнити, використавши або переклад, або транслітерацію.
Забув пароль до свого рахунку. Чи можу я пройти реєстрацію заново, чи стане це приводом для контори заблокувати мій рахунок?
Букмекерські контори забороняють повторну реєстрацію. У переважній більшості контор повторно зареєстрований рахунок (-ки) лімітують або заблокують, перевівши при цьому баланс на перший рахунок. В будь-якому разі, ми не рекомендуємо повторну реєстрацію - якщо ви забули логін або пароль від свого аккаунта в БК, зв'яжіться з цього приводу зі службою підтримки контори.
Банківські перекази (карти/рахунки)
Яка карта підійде для введення і виведення коштів?
Дебетову/кредитну Visa Classic можна використовувати як для введення, так і для виведення. Для введення коштів також підійде Mastercard, але ряд зарубіжних букмекерів, зокрема, William Hill забороняють виведення коштів на карти Mastercard не-британських банків.
Відзначимо, Visa Classic підходить для введення і виведення коштів у всіх БК, на відміну від Electron.
Чи підійде Visa Electron для введення і виведення коштів в БК?
Відповідь на це питання залежить від того, про якого букмекера і про карту якого банку йде мова. Ми рекомендуємо використовувати для цих цілей Visa Classic, оскільки Electron призначена в першу чергу для використання в банкоматах і наземних терміналах.
Чи є банківський переказ моментальним?
Ні. Терміни переказу слід уточнити в банку або у співробітників платіжної системи, якщо ви відправили кошти в банк з неї. Зазвичай це займає 3-5 банківських днів.
  • Скарги на букмекерів
Скарги на букмекерів
Сіткою Списком
Неправильно розрахована ставка – 100 UAH – Пари Матч – 1 Серпня 2017
Задоволена
Неправильно розрахована ставка – 100 UAH – Пари Матч – 1 Серпня 2017

Ставка #229 по моему счету Ставил на матч Барселона – Манчестер Юнайтед в Международном Кубке Чемпионов. Взял тотал больше 1.5 в первом тайме. Команды ушли н перерыв при счёте 1:0. Казалось бы, я проиграл по делу. Но нет, поскольку тайм не был доигран до конца. Рефери данного матча по неведомой причине решил закончить тайм раньше, что напрямую повлияло на количество голов в тайме. Ведь чтобы забить гол много времени не нужно – забивали и за 5 секунд, и за 3, и за 7. Были такие случаи. И я мог выиграть. Арбитр дал свисток на перерыв преждевременно и за то время…

Служба підтримки – 14000 UAH – Parimatch – 27 Липня 2017
Безпідставна
Служба підтримки – 14000 UAH – Parimatch – 27 Липня 2017

Вообще ужас, Добрый день, игрался в бейсбол нескколько раз чуть не проиграл, потом поперло, набил сумму около 15, я честный игрок, у меня вконце была ставка, там где уже был ран в бейсболе, а у париматча нет, я автоматически поставил, ну так контора держала это событие секунд 40-60. Я ставил 550 за коф. 6, а на счету с учётом этой ставки было чуть более 15 тыс. грн. Так мне все ставки убрали и просто вернули, что было на счету. Конечно выгодно и причину по каким критериям вернули это всё, толком не написали, никакие утверждения доказывающие их правоты не привели. Если…

Інше – 9000 UAH – www.vbet.com – 21 Липня 2017
Оброблюється
Інше – 9000 UAH – www.vbet.com – 21 Липня 2017

Привіт всім! Знайшов дану контору дякуючи Рейтингу Букмекерів. Вам окреме спасибі за це!!! поповнив свій депозит перший раз і програв все одразу. підключив бонус на депозит і поповнив після цього свій депозит на 6000 грн. одразу було дивно тому що на основний рахунок (білого кольору) було зараховано 300 грн. А решта + бонус 1250 грн – на бонусний (жовтий) рахунок. після цього я здійснив кілька ставок на коефіцієнти від 1,7 до 2 потім коли вияснилось що я згідно умов бонусу не маю права ставити на теніс – вирішив відключити його. на той час я мав мати без бонусу біля 9000…

Затримка виплат – 8400 UAH – Фан Спорт – 11 Липня 2017
Оброблюється
Затримка виплат – 8400 UAH – Фан Спорт – 11 Липня 2017

Краткая история, сделал депозит 300 выиграл 550 поставил на вывод все ок. Даже другу порекомендовал там зарегестрироваться так как очень скорость вывода порадовала. Делаю депозит 5000 грн выигрую 8000, ставлю кеш на вывод Превожу историю переписки с самым больным сапортом за весь мой опыт в онлайн гемблинге! – Запрос на подтверждение документов. Отправляю в саппорт фотку ИД паспорта(паспорт карточка, так старый потерял) и сразу же фотку квитанции. В ответ получаю – Вам необходимо выслать цветное фото паспорта, страниц №1, №2, №3 и №11. К сожалению, сканированные копии и ксерокопии для верификации не принимаются. Страницы должны быть полностью видны. Все буквы…

Затримка виплат – 4275 UAH – Фан Спорт – 4 Липня 2017
Задоволена
Затримка виплат – 4275 UAH – Фан Спорт – 4 Липня 2017

После двух ставок порезали счет. Вывод заблокировали. Попросили выслать фото паспорта. Выслал – нет ответа. Написал письмо с вопросом ” Как долго проходит верификация?” – опять попросили паспорт. Высылал 5 раз фото паспорта всех страниц с разного ракурса, фото с паспортом, загранпаспорт, фото с загранпаспортом – нет никакого ответа. Служба поддержки в чате отвечает, что вопросов по верификации не решает. По телефону отвечают, что разберутся и перезвонят. Никто не перезванивает, а на следующий день все заново: мы разберемся и вам перезвоним. Готов предоставить все фото документов отправленных в поддержку для верификации.

Затримка виплат – 22000 UAH – Фан Спорт – 4 Липня 2017
Безпідставна
Затримка виплат – 22000 UAH – Фан Спорт – 4 Липня 2017

хотел вывести средства. отказ. в службе поддержки сказали нужно отиграть. отиграл. потом скзали ,что макс вывод 10000. не проходит. в службе поддерки говорят , что нужно выслать фото 1,2, 13 стр паспорта по адресу… выслал. и вот на протяжении уже дней пяти каждый день просят что то новое. я считаю, что они намеренно затягивают время и платить не собираются. я собираюсь подавать заявление в прокуратуру, чтоб ими занималась кибер полиция. и решил оставить отзыв у вас, чтоб больше ни кто не попался на этот сайт, но отзыв почему то не опубликовали… не знаю как сделать фото переписки, скопировал сюда: Security…

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?