Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Біржі ставок на спорт: огляд спортивних бірж

Спортивні біржі ставок

«Рейтинг Букмекерів» пропонує перелік найкращих бірж, які доступні в інтернеті. В огляді кожної з них вашій увазі інформація про сервіс та відгуки клієнтів. Кожна біржа ставок має загальну оцінку та оцінку характеристик від «РБ». Критерії, за якими ми оцінюємо різноманітні ігрові платформи, тут. Біржі ставок відрізняються від букмекерських контор тим, що гравці роблять ставки не проти букмекера, а один проти одного. Біржа ставок працює як платформа, що надає ринки, правила розрахунку ставок, а також гарантію того, що переможець отримає свої гроші. За це біржа ставок бере комісію з виграшу гравця. Залежно від компанії, видів спорту та ринків комісія коливається від 7% до 1%. Більшість бірж ставок знижують комісії за високу активність, привертаючи тим самим великих гравців і професіоналів, для яких дуже важлива величина маржі в ставках на спорт.
Фільтрувати
Обрані контори:
Порівняйте ці контори:
Критерії оцінок розташовані по краях графіка
Кожному букмекеру відповідає свій колір
Чим кращі характеристики контори, тим вищі бали вона має і, відповідно, більшу площу займає її графік

Що таке біржа ставок?

Біржею називають спеціальну платформу, яка дає гравцям можливість укладати парі не з букмекером, а один з одним. Фактично це посередник між клієнтами, тому ліміти ставок можуть бути будь-якими. Професійні гравці, яким звичайні букмекери часто знижують максимуми, саме з цієї причини обирають біржі.

На відміну від БК прибуток таких компаній зазвичай не залежить від програшів бетторів або маржі. Вони існують завдяки комісії, яку платять всі клієнти в процесі використання сервісу. Ця комісія залежить від політики конкретного ресурсу та статусу гравця. Більше про біржі ставок на спорт у цьому матеріалі «Рейтингу Букмекерів».

Як грати на біржі ставок?

Сучасні сайти бірж пропонують дуже простий інтерфейс, у якому гравцеві достатньо тільки обрати бажаний ринок, коефіцієнт та суму ставки. Більшість таких ресурсів дає два варіанти за кожним маркетом – «за» чи «проти». Наприклад, якщо клієнт вірить у тотал більше 2.5 у футбольному матчі, він має обрати кнопку «за» та оформити ставку. Обравши «проти» на цьому ринку, для перемоги парі необхідно, щоб у грі забили 0, 1 або 2 голи. Тобто фактично це ставка на тотал менше 2.5, якщо говорити мовою звичайної букмекерської контори. Більше про «за» і «проти» та ставки на біржах загалом у цій статті.

Найкращі біржі ставок на спорт

Беззаперечним лідером у цьому сегменті є Betfair. Багато років ця платформа утримує лідерські позиції і це цілком заслужено, адже проект вирізняється не тільки надійністю, а й широким функціоналом. Це повноцінний ресурс для розваг, де, окрім біржі ставок на футбол, теніс, хокей та інші види, є й звичайний букмекер, а також казино, різноманітні настільні ігри, лотереї, бінго тощо.

Функціонал Betfair майже завжди випереджав конкурентів і продовжує це робити. Наприклад, саме ця біржа спортивних ставок однією з перших запустила опцію Cash Out багато років тому. Тепер її використовують і звичайні букмекери.

Є у світі й інші спортивні біржі ставок. Серед них:

Проте всі ці компанії поступаються «Бетфаїр» як у функціональному плані, так і з точки зору популярності серед гравців. Важливим їхнім недоліком для нас є й те, що жителів України біржі ставок зі списку не приймають.

Плюси та мінуси спортивних бірж

Переваги Недоліки
Відсутність маржі Наявність комісій
Високі ліміти Обмежені лінія та розпис
Лояльність до професійних гравців

Поширені запитання

Які є біржі ставок в Україні?

В Україні немає онлайн-бірж ставок. Вітчизняні компанії не пропонують навіть чогось схожого на Betfair або іншу біржу. Проте в Україні доступні біржі прогнозів на спорт. Вони дозволяють аналізувати роботу капперів. Безкоштовні прогнози на спорт ви знайдете й на нашому порталі у цьому розділі.

На які спортивні події я можу робити ставки на біржі?

На будь-які. Біржа букмекерських ставок у плані лінії мало чим відрізняється від звичайної БК. Є всі ті ж види спорту та ринки, що й у середнього букмекера.

Чи можна відмовитися від парі?

Так. Для цього можна використати опцію Cash Out, повернувши гроші на рахунок одразу, або переставити парі іншою сумою на протилежний вибір.

Що таке ставки «за» та «проти»?

Ставка на «за» підтримує обраний підсумок події, а «проти», відповідно – ні. Більше про ставки на біржі та їхні особливості у цій статті.

Що таке азійська біржа ставок?

Азійські біржі орієнтовані на східний регіон планети. Вони зазвичай пропонують ширшу лінію, хороший лайв та високі максимуми.

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт