Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.

Як працює обговорення скарг на «Рейтингу Букмекерів»

Рейтинг Букмекерів
У цьому матеріалі ми розкажемо про роботу нашого розділу зі скаргами на букмекерів. Вашій увазі детальна інформація про те, як користуватися новою формою скарги та як ведеться обговорення претензій на сайті.

Зміст

Як працює обговорення скарг на «Рейтингу Букмекерів»

Як працює обговорення скарг на «Рейтингу Букмекерів»

Подача скарги

Для подачі скарги на букмекерську контору потрібно заповнити форму. Її можуть заповнювати тільки зареєстровані користувачі «Рейтингу Букмекерів». Для реєстрації знадобиться тільки пошта. Сам процес не займає більше кількох хвилин.

Ми гарантуємо конфіденційність особистих даних гравця, тож широкому загалу читачів РБ буде доступна не вся інформація.

Публікується на сайті і буде загальнодоступним:

 1. Тип спору.
 2. Сума спору.
 3. Назва букмекерської контори.
 4. Дата публікації скарги.
 5. Статус скарги.
 6. Опис спору (текст скарги).
 7. Висновок «Рейтингу Букмекерів» за скаргою.

Інформація, яка доступна тільки в приватному спілкуванні для ініціатора скарги, відповідача за скаргою (співробітника букмекера) і уповноважених співробітників РБ:

 • ПІБ гравця;
 • Логін гравця в букмекерській конторі;
 • Email гравця;
 • Переписка в скарзі (гравець і відповідач можуть бачити тільки адресовані безпосередньо їм повідомлення).

Прикріплення файлів до скарги

Файли, що підтверджують пояснення гравця, можуть допомогти нам у роботі зі скаргами. Якщо модератор вирішить передати зображення букмекеру, з них буде видалена вся конфіденційна інформація.

Також ми видаляємо приватні дані з тексту скарги (пошту, телефон тощо), адже широкому загалу ця інформація не потрібна, проте її можуть використати шахраї.

Наполегливо рекомендуємо не вказувати в описі конфіденційну інформацію! Після публікації скарги її можна додати через форму приватних повідомлень. Вона знаходиться безпосередньо під претензією.   

Обробка скарг

Як тільки ви відправили заповнену форму скарги, наші модератори отримають повідомлення про це. Претензія буде опублікована зі статусом «Оброблюється». Якщо від вас потрібні будь-які уточнення, модератор зв’яжеться з вами, якщо ні – ваша скарга одразу буде надіслана на розгляд представнику букмекерської контори.

Виняток становлять скарги на букмекерів, які не співпрацюють з РБ в якості посередника та відмовляються обговорювати з нами ситуації гравців. Такі претензії відразу ж потрапляють в категорію «Проігноровані».

Скарга може отримати й статус «Безпідставна». Причини для цього – професійна гра в аматорській БК, ставки на явно помилкові коефіцієнти, порушення правил контори тощо. Такі скарги потрапляють в категорію «Безпідставні». Безпідставною може бути й претензія, автор якої не надав конкретики в описі та ігнорує наші звернення щодо уточнень.

Якщо скарга отримала статус «Задоволена», це означає, що букмекер пішов назустріч нам та клієнту, розв’язавши ситуацію на користь гравця. Відповідно «Не задоволена» говорить про протилежний підсумок.

Варто зазначити, що незадоволені та проігноровані скарги не йдуть на користь рейтингу надійності контори. Ми враховуємо якість роботи БК із претензіями при формуванні оцінок

Інформування

Протягом усього періоду обробки скарги РБ буде інформувати її автора про будь-які зміни. Відповідні повідомлення можна побачити у сповіщеннях (верхній кут праворуч, зображення дзвоника).

Як працює обговорення скарг на «Рейтингу Букмекерів»

Нові коментарі у претензії та дані щодо зміни статусу також будуть надходити на пошту, яка прив’язана до облікового запису на «Рейтингу Букмекерів». Ви можете побачити всі свої опубліковані скарги у своєму профілі (вкладка «Скарги»).

Ми виносимо рішення за скаргою впродовж трьох діб, якщо не потрібне залучення букмекера (без урахування затримок відповідей від гравця).

При необхідності залучення букмекера на рішення за скаргою відводиться 30 діб. Ми можемо продовжити термін обробки скарги, якщо БК надасть об’єктивну інформацію про таку необхідність. В іншому випадку претензія буде закрита незадоволеною.

Обговорення скарг

Ми перенесли обговорення скарг з електронної пошти на сайт. Але це не означає, що сам процес обговорення стане надбанням громадськості. Нижче тексту скарги ми створили спеціальну секцію для приватного обговорення ситуації. Ця секція позначена характерними зеленими блоками з відповідним текстом щодо приватності.

Як працює обговорення скарг на «Рейтингу Букмекерів»

В обговоренні скарги беруть участь:

 • Гравець – автор скарги.
 • Представник букмекерської компанії.
 • Уповноважений для роботи зі скаргами співробітник «Рейтингу Букмекерів».

Гравець та представник БК можуть бачити повідомлення, які адресовані тільки їм. Автор скарги може писати тільки співробітнику «Рейтингу Букмекерів».

Підсумок обговорення скарги

Залежно від ходу обговорення претензії їй присвоюється одна з чотирьох категорій:

 • Статус «Задоволена» присвоюється скаргам, за якими було позитивне рішення та отримано компенсацію з боку БК або було досягнуто компромісу.
 • Статус «Не задоволена» присвоюється скаргам, за якими не вдалося досягти бажаного рішення. Кілька скарг з таким статусом можуть стати підставою для зниження оцінки букмекерської компанії.
 • Статус «Безпідставна» присвоюється скаргам, в яких гравець вимагає від контори того, що йому не належить, згідно з вимогами РБ до букмекерів. Наприклад, це може бути необґрунтована претензія або претензія клієнта, який порушив правила контори. Часто також гравці скаржаться на зниження максимумів. Однак це не є приводом для скарги, адже всі аматорські БК можуть зменшувати ліміти деяким категоріям клієнтів.
 • Статус «Проігнорована» присвоюється скаргам на контори, які не приймають РБ в якості посередника і відмовляються обговорювати з нами звернення гравців.

У спеціальній секції під назвою «Коментар РБ» ми резюмуємо обговорення скарги та надаємо нашу офіційну позицію за кожною конкретною ситуацією.

Строки давності

Не приймаються скарги на розрахунок ставок, зроблених більше трьох місяців назад з моменту подання. Всі інші ситуаціі можуть бути вивчені та розглянуті спеціалістами «Рейтингу Букмекерів».

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі