Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.

«Каперська трибуна»: як ми підраховуємо статистику прогнозів

Рейтинг Букмекерів
У цьому матеріалі я розповім, за якою методикою ми підраховуємо розмір прибутку/збитку в процентному вираженні як для експертів команди «Рейтингу Букмекерів» (див. нашу щомісячну статистику), так і для учасників «Капперської трибуни», найкращі з яких відображаються на головній сторінці рубрики.

Зміст

Ось математична формула, яка дозволяє нам визначити відсоток чистого прибутку/збитку:

(Сума коефіцієнтів виграшних ставок + Кількість ставок з поверненням – Загальна кількість ставок) / Загальна кількість ставок * 100

Розберемо формулу на простому прикладі. Ви зробили 4 ставки: дві ставки виграли з коефіцієнтами 2,00 і 3,00, одна ставка була розрахована з коефіцієнтом 1,00 (повернення), одна ставка програла.

Підраховуємо поетапно складові формули:

Сума коефіцієнтів виграшних ставок: 2 + 3 = 5

Кількість ставок з поверненням: 1

Загальна кількість ставок: 4

Тепер підраховуємо прибуток/збиток по нашій формулі:

(5 + 1 – 4) / 4 * 100 = 2/4 * 100 = 0,5 * 100 = 50%

Для кращого розуміння зазначимо: наша формула передбачає, що умовна сума кожної ставки – 10 доларів США. Іншими словами, ми підраховуємо чистий прибуток/збиток для ставок флет, тобто з фіксованим розміром ставки.

Вдалих ставок на «каперській трибуні», друзі! І пам’ятайте правила хороших прогнозів, дотримуючись яких, ви будете потрапляти в «каперську трибуну» з кожним прогнозом.

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі