Сьогодні «Рейтинг Букмекерів» пропонує своїм читачам думку професійного гравця The Red на тему довгострокових ставок, так званих аутрайтів.
Сьогодні «Рейтинг Букмекерів» хоче запропонувати вашій увазі розповідь професійного гравця The Red про те, як гра в футбольні Fantasy-турніри може сприятливо позначатися на ставках в букмекерських конторах.
«Рейтинг Букмекерів» пропонує увазі своїх читачів новий тематичний матеріал, в якому професійний гравець The Red розбере таку тему, як ставки на товариські матчі у футболі. Переважно мова стосуватиметься зустрічей саме на рівні національних збірних.
Несприятливий вибір має місце на ринках, де покупці і продавці по-різному інформовані про якість відповідних товарів. Ця концепція була докладно описана у відомій науковій роботі Акерлофа The Market for Lemons («Ринок лимонів») щодо до ринку старих автомобілів. Акерлоф дійшов до висновку, що потенційні покупці не могли виявити різницю між якісними автомобілями, відомими як «персики», і низькоякісними «лимонами». З цього матеріалу ви дізнаєтеся, чому гравцям слід враховувати вплив несприятливого відбору перед розміщенням ставки.
Останнім часом з розвитком інтернету і мобільних пристроїв гра на ставках в нашій країні (та й в усьому світі) набуває все більшої популярності. Якщо ви вже захопилися нею, то, прочитавши цей матеріал, зможете дізнатися, наскільки цілеспрямований ви беттер, і оцінити свої перспективи.
У матеріалі дається визначення так званих точок підвищення і пониження в ставках на спортивні події. Ви дізнаєтеся, яким чином їх знаходити і як використовувати для складання успішних прогнозів.
Сіткою Списком
Аутрайти: як ставити на підсумки турнірів
Корисні статті
Аутрайти: як ставити на підсумки турнірів

Аутрайти: як ставити на підсумки турнірів Напевно, багато хто з вас, дорогі друзі, в курсі, що на спорт можна ставити не тільки щодо до якогось матчу, а й на весь турнір або чемпіонат. Точніше кажучи, на його підсумки. Для когось подібний вид ставок виглядає дико і неправильно, а для когось, навпаки, дуже цікаво. Я дотримуюся думки, що ставки на підсумки якогось певного турніру мають право на існування – але ні в якому разі не ставки на чемпіонський титул. Титули фаворитів вартують вкрай мало, і навіть якщо зібрати їх в експрес, особливого успіху не досягнеш Ставити на переможця часто дуже невигідно, якщо…

Помічник в ставках: Fantasy-турніри
Корисні статті
Помічник в ставках: Fantasy-турніри

Помічник в ставках: Fantasy-турніри Напевно тема гри в Fantasy знайома всім і навіть ті, хто не стикався особисто, знають теоретичну частину цього питання. Але якщо хто не в курсі зовсім, то це віртуальні турніри, в яких вам необхідно зібрати команду з реальних футболістів. Залежно від того, яких успіхів вони домоглися на полі в реальності, ви заробляє за кожного з них очки відповідно до правил того чи іншого турніру. Більш звичні Fantasy-турніри – це ті, які розраховані на дистанцію якогось чемпіонату або міжнародного турніру. За підсумком таких турнірів найкращі гравці отримують призи в залежності від того, що приготував організатор подібного «конкурсу».…

Путівник зі ставок на товариські матчі збірних
Корисні статті
Путівник зі ставок на товариські матчі збірних

Путівник зі ставок на товариські матчі збірних Великий клубний сезон залишився позаду і поки всі топові чемпіонати пішли на літні канікули, багатьох шанувальників футболу і ставок чекає чимало ігор товариського характеру – в тому числі і на рівні національних збірних. Цього літа заплановано такі великі турніри, як Кубок Америки, Золотий Кубок КОНКАКАФ і Кубок Африки. І до цих турнірів учасники повинні готуватися саме через товариські матчі. Крім того, нас чекає ще й молодіжна першість Європи, до якої його головні герої також будуть готуватися через контрольні поєдинки. На клубному рівні товариські зустрічі набагато менш передбачувані На клубному рівні основна маса товариських ігор…

Що таке несприятливий вибір в ставках на спорт?
Знання
Що таке несприятливий вибір в ставках на спорт?

Що таке несприятливий вибір в ставках на спорт? Коли покупці менш інформовані про якість конкретного автомобіля в порівнянні з поточним власником цього автомобіля, вони не бажають купувати «персик» за справедливою ціною. Це призводить до зниження ринкової вартості нижче рівня, необхідного для того, щоб власники «персиків» були зацікавлені в їх продажу. В результаті тільки власники «лимонів» з готовністю продають свій товар. Це може спровокувати обвал ринку. Несприятливий вибір на ринках ставок Інформаційна асиметрія лежить в основі будь-якого ринку ставок. За родом своєї діяльності букмекер, як правило, краще інформований про ймовірність якої-небудь події, ніж гравець. Справа в тому, що букмекер отримує доступ…

Наскільки серйозний ви гравець на ставках?
Знання
Наскільки серйозний ви гравець на ставках?

Наскільки серйозний ви гравець на ставках? Можна ставитися до беттингу – грі на ставках в букмекерських конторах – як до розваги або ж як до цілком реального способу заробітку грошей. Є і третій, усереднений варіант: ви за потенціалом можете стати успішним гравцем, але ставитеся до беттингу як до невинного хобі, здатному іноді викинути в кров дозу адреналіну. Дійсно, багато гравців в своїх мріях напевно уявляють собі таку картину: вони укладають кілька «правильних» парі з букмекером, потім із задоволенням дивляться свої улюблені футбольні, хокейні, або, наприклад, баскетбольні матчі, які, звичайно ж, закінчуються так, як потрібно , а потім їм на ігровий…

У чому вигода: «тотал більше» або «обидві заб’ють»?
Корисні статті
У чому вигода: «тотал більше» або «обидві заб’ють»?

У чому вигода: «тотал більше» або «обидві заб’ють»? Сучасний футбол стає все швидшим, динамічнішим і атлетичнішим, а разом з тим і результативнішим. Безумовно, тактичних геніїв в тренерському кріслі також додається, але це не так часто заважає загальній результативності сучасного світового футболу. Тому ставки на гольові результати в сучасному футболі з кожним днем ​​набирають обертів. Крім того, здебільшого гравцям набагато простіше робити ставки і переживати саме за голи, ніж за їх відсутність, насамперед, з точки зору психології. Однак у випадку ставок на голи в футбольному матчі перед більшістю беттерів постає дилема – зробити вибір на користь варіанту «тотал більше» або ж…

  • БК для профі
БК для профі

Букмекерські контори для професіоналів

Нижче представлено кілька букмекерських контор для професіоналів – вони не обмежують розмір максимальної ставки і не вводять інші санкції для гравців, незалежно від того, виграють вони чи програють. Ці букмекери також не обмежують «виделочників» та інші категорії професіоналів. Щоб подивитися весь список перейдіть на сторінку букмекерів для професійних гравців.

  • СКАНЕРИ ВИДЕЛОК
СКАНЕРИ ВИДЕЛОК

Рекомендовані сканери букмекерських виделок

Ми рекомендуємо для сканування букмекерських ліній використовувати сканери розташовані нижче. У цих сканерів прийнятні ціни на передплату та мінімальна кількість помилок.

  • ПЛАТІЖНІ СИСТЕМИ
ПЛАТІЖНІ СИСТЕМИ

Надійні платіжні системи

Тут показані популярні платіжні системи, якими користуються гравці букмекерських контор. Зручні ці платіжні системи тим, що виплат не доводиться чекати по кілька днів. Більшість букмекерів виконує виплати на ці системи протягом дня. Дехто примудряється виплатити за 10 хвилин після запиту.

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?