Тенісний сезон зараз на паузі через пандемію коронавірусу, тому саме час розібратися з тим, які основні причини успіхів і невдач існують на корті. В останній статті з циклу Дена Вестона експерт БК Pinnacle спробує визначити переоцінених і недооцінених гравців на ринку ставок цього сезону.
У сфері онлайн-беттингу існує думка про те, що букмекерові досить «збалансувати рахунок», щоб забезпечити собі прибуток. Букмекери завжди намагаються використовувати ринок, щоб контролювати свої ризики. Щоправда, далеко не завжди це їм вдається зробити. В даному матеріалі від експертів БК Pinnacle ви дізнаєтеся, як і з якою інтенсивністю букмекери балансують рахунку.
Мати головного тренера «Манчестер Сіті» Хосепа Гвардіоли сьогодні померла від COVID-19 у передмісті Барселони, про це повідомив офіційний сайт «Містян», передає «Рейтинг Букмекерів».
Генеральний директор «Гірників» Сергій Палкін – про карантин в Україні, фінансові втрати клубів через пандемію COVID-19 та можливе дострокове завершення чемпіонату України.
Столичний клуб вимагає від бразильських команд «Сан-Паулу» та «Корінтіанс» виконання умов трансферних контрактів і виплати заборгованості за перехід півзахисника Че Че та оборонця Сідклея, інформує «Рейтинг Букмекерів» з посиланням на прес-службу киян.
Букмекерські компанії Великої Британії пожертвують частину виторгу від скачок благодійним організаціям Національної служби охорони здоров’я (НСОЗ), інформує «Рейтинг Букмекерів».
Сіткою Списком
Переоцінені і недооцінені тенісисти на ринку ставок
Знання
Переоцінені і недооцінені тенісисти на ринку ставок

Переоцінені і недооцінені тенісисти на ринку ставок У попередніх матеріалах Ден Вестон приділив основну увагу гравцям, у яких результати статистики перемог і поразок відрізнялися, як в кращий, так і гірший бік. У цій же статті будуть виокремлені ті гравці, які підходять під вище зазначені критерії. Будуть проведені підрахунки прибутку за ставками гравців, які дотримуються зазначеного підходу. Як виявити недооціненого гравця в тенісі? На сьогодні існує вагома залежність між загальним відсотком перемог гравця і його результатами, вираженими у відсотках за кількістю виграних очок на подачі і прийомі. Окрему увагу приділяється результатам зіграних тай-брейків. Використовуючи ці дані, можна буде визначити тих гравців,…

Коли і з якою періодичністю букмекери балансують свої рахунки?
Знання
Коли і з якою періодичністю букмекери балансують свої рахунки?

Коли і з якою періодичністю букмекери балансують свої рахунки? Виходячи з привабливості ринку на поточний момент часу, букмекери намагаються знайти баланс між максимальним прибутком і мінімальними ризиками. Особливо складно це виконати під час оцінки фаворитів і аутсайдерів. Важливо знайти межу, яка дозволить врахувати можливу поведінку гравців. Давайте розглянемо, які шанси букмекера збалансувати рахунок, тобто гарантувати собі прибуток незалежно від результату якоїсь окремої спортивної події. Будуть прийняті до уваги установки коефіцієнтів, виходячи з пристрастей гравців. Балансування рахунку Не можна сказати про те, що букмекер постійно націлений на балансування рахунку. Будь-букмекер, як правило, багатший за основну масу своїх клієнтів. У цьому випадку…

Як використовувати винятки з правил в ставках на спорт
Знання
Як використовувати винятки з правил в ставках на спорт

Як використовувати винятки з правил в ставках на спорт Коефіцієнти букмекерських контор формуються на основі представленої на ринку інформації. Проте букмекерам доводиться розпорошувати свою увагу на тисячі різних спортивних подій, в той час як гравець може зосередитися на чомусь одному. Виявлення і використання винятків з правил вважається стратегією для амбітних гравців, але вона повністю виправдана з теоретичної точки зору. Оптимістично налаштовані беттори вірять, що зможуть впіймати букмекера на помилці та скористатися нею. Та наскільки реальна така перспектива в умовах перевіреного і високоефективного ринку? Аргумент на користь винятків з правил: помиляються навіть найрозумніші Історія знає безліч прикладів того, що навіть найрозумніші…

Скільки професіоналів серед гравців? Частина друга
Знання
Скільки професіоналів серед гравців? Частина друга

Скільки професіоналів серед гравців? Частина друга Серед гравців і експертів побутує думка, що кожна букмекерська контора формує коефіцієнти на основі певної методики. У першій частині свого дослідження Джозеф намагався розробити і застосувати найпростішу систему, яка демонструвала б принципи цієї методики. В результаті його праця показала лише принципи формування котирувань, але залишилися певні нюанси. Вони пов’язані з істотними коливаннями, адже розроблена ним схема не була адаптована під гравців, які роблять ставки на великі суми. Для ліквідації істотного впливу великих ставок у наступній вибірці він посилив модель, додавши обмеження ставок з 1 до 1/5, 1/10 і 1/50. На наступній діаграмі представлені показники…

Скільки професіоналів серед гравців? Перша частина
Знання
Скільки професіоналів серед гравців? Перша частина

Скільки професіоналів серед гравців? Перша частина Риторичне питання про відсоток професіоналів в ставках Аналітик букмекерської контори Pinnacle Джозеф Бухдаль тривалий час намагався з’ясувати, скільки гравців отримують прибуток від спортивних ставок. Його перші дослідження показали, що близько 97% клієнтів БК зазнають збитків. На певних відрізках цей показник становив 95%, а в інших випадках 99%. Але на скільки ці показники достовірні, і що вони означають насправді? Щоб ретельно розібратися в цій темі, для початку потрібно відповісти на питання: що таке виграш в букмекерській конторі? Будь-яка людина може укласти парі на бажаний матч і не без частки везіння отримати прибуток. За фактом, виграшні…

Ставки на поєдинки між знаменитостями: керівництво БК Pinnacle
Корисні статті
Ставки на поєдинки між знаменитостями: керівництво БК Pinnacle

Ставки на поєдинки між знаменитостями: керівництво БК Pinnacle Як провести аналіз для складання прогнозу? Одним з найбільш важливих етапів підготовки до боксерського поєдинку є аналіз бійців, а також їх сильних і слабких сторін. У випадку зі знаменитостями цей аналіз може бути сильно ускладений через хайп і необхідність «продати» бій цільовій аудиторії. Це може стати проблемою для бетторів, які роблять ставки на поєдинок. Хайп навколо майбутньої події може відвернути любителів ставок – зазвичай такі зустрічі не мають прецедентів, а невизначеність призводить до емоцій під час розміщення ставок. Саме тому важливо приділяти увагу реальним перевагам бійця, не відволікаючись на зчинений галас. Щоб…

  • БК для профі
БК для профі

Букмекерські контори для професіоналів

Нижче представлено кілька букмекерських контор для професіоналів – вони не обмежують розмір максимальної ставки і не вводять інші санкції для гравців, незалежно від того, виграють вони чи програють. Ці букмекери також не обмежують «виделочників» та інші категорії професіоналів. Щоб подивитися весь список перейдіть на сторінку букмекерів для професійних гравців.

  • СКАНЕРИ ВИДЕЛОК
СКАНЕРИ ВИДЕЛОК

Рекомендовані сканери букмекерських виделок

Ми рекомендуємо для сканування букмекерських ліній використовувати сканери розташовані нижче. У цих сканерів прийнятні ціни на передплату та мінімальна кількість помилок.

  • ПЛАТІЖНІ СИСТЕМИ
ПЛАТІЖНІ СИСТЕМИ

Надійні платіжні системи

Тут показані популярні платіжні системи, якими користуються гравці букмекерських контор. Зручні ці платіжні системи тим, що виплат не доводиться чекати по кілька днів. Більшість букмекерів виконує виплати на ці системи протягом дня. Дехто примудряється виплатити за 10 хвилин після запиту.

Грайте обережно. За ознак залежності зверніться до фахівця.

  • Сетевое издание «Рейтинг Букмекеров» (адрес в сети Интернет - https://bookmaker-ratings.ru) (далее - Издание)
  • Учредитель Издания: Мирзоян Сергей Владимирович
  • Главный редактор Издания: Бодров Андрей Константинович
  • Телефон: +7 495 151 6150
  • E-mail: [email protected]
Свидетельство о регистрации средств массовой информации: Эл ФС77-70265 выдано Федеральной службой по надзору в сфере связи, информационных технологий и массовых коммуникаций (Роскомнадзора) 10 июля 2017 г. Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+)
Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт