Навіть якщо ви ніколи в житті не купували або не продавали будинок, квартиру, гараж, дачну ділянку тощо, вам все одно хоча б в загальних рисах знайома робота агентів з продажу нерухомості. У світі цим займається безліч людей, але, виявляється, методи, які вони використовують, можуть застосовуватися і на ринку ставок. Яким чином – читайте в матеріалі від експертів БК Pinnacle.
Кожен гравець, який регулярно робить ставки на спорт, переслідує кілька основних цілей – отримати якнайбільше прибутку і мінімізувати власні програші. На думку аналітика букмекерської контори Pinnacle Ендрю Мека, невдалі серії в грі можуть бути основоположним чинником у досягненні підсумкового успіху.
Сфера азартних ігор бере свій початок тисячі років тому, і ставки на спорт – не виняток. За довгі роки гральна індустрія пережила істотні катаклізми і зміни, але роль невизначеності в даному сегменті не змінилася. Клієнти букмекерських контор, які укладають парі на спорт, повинні мати чітке уявлення про те, що таке невизначеність і ймовірність. Але чи можна застосовувати квантові твердження для визначення ймовірності успіху? Відповідь на це питання буде представлена в черговому аналітичному матеріалі від БК Pinnacle.
Навіщо успішному беттору потрібно бути терплячим? Чому витримка допомагає гравцеві приймати правильне рішення при виборі ставки? Як сучасні технології впливають на нетерплячість? Читайте статтю від експертів БК Pinnacle і дізнайтеся відповіді на ці питання!
Професійних бетторів насамперед виокремлюють такі риси, як відмінні математичні здібності, аналітичний склад розуму і добра пам’ять. Усі ці навички людина в принципі може в собі розвинути. Але чи є сторонні фактори, що впливають на точність прогнозів? І, зокрема, чи може цьому посприяти почуття голоду? Читайте статтю від експертів БК Pinnacle і дізнайтеся відповідь на це питання!
Термін «зароблена кількість ударів» останнім часом міцно увійшов у лексикон і коментаторів, і журналістів, і бетторів, які розміщують ставки на гольф. У чому ж його суть і як взагалі розраховується зароблена кількість ударів? Читайте статтю від експертів БК Pinnacle, щоб дізнатися відповідь на це питання.
Сіткою Списком
Ринок нерухомості і ринок ставок: що між ними спільного?
Знання
Ринок нерухомості і ринок ставок: що між ними спільного?

Ринок нерухомості і ринок ставок: що між ними спільного? Порівняння двох ринків Найчастіше перепродаж нерухомості полягає в придбані будинку або квартири певного типу, але не в ідеальному стані, проведення там косметичного або ж капітального ремонту, і подальший продаж з метою отримання непоганого прибутку. При цьому враховуються ринкова вартість об’єкта, сума витрат на ремонт, оціночна вартість після ремонту і низка інших чинників. Тепер поговоримо про ставки. Професіонали в цій сфері займаються тим, що шукають на ринку недооцінені букмекерами команди, стежать за рухами коефіцієнтів, розраховують оціночну ймовірність (зіставляючи безліч факторів таких як травми гравців, погодні умови, стилі гри команд тощо) і після…

Чи можуть невдачі в ставках бути причиною успіху?
Знання
Чи можуть невдачі в ставках бути причиною успіху?

Чи можуть невдачі в ставках бути причиною успіху? Чи можуть невдачі в ставках бути причиною успіху? У представленому матеріалі Мек наочно демонструє свою методику, висловлюючи її в прикладах ставок на грошову лінію (перемога 1, нічия, перемога 2) матчів НХЛ. Експерт пропонує гравцям особисто розглянути початковий вигляд своєї стратегії, яку можна без особливих навичок створити в електронній таблиці Excel. Початкова мета автора – демонстрація певних аспектів і елементів, які застосовуються в спортивному моделюванні. Серед них: невдалі серії в ставках, вміння виправляти власні недоліки, проведення критичного аналізу. Для багатьох бетторів факт того, що в основі створення надійних ігрових схем до уваги беруться…

Яку роль невизначеність грає в ставках
Знання
Яку роль невизначеність грає в ставках

Яку роль невизначеність грає в ставках Численні історичні дослідження показали, що людська сутність завжди відчувала спрагу до азарту, яка вабила її до ігор. Класичні кістки для гри були виявлені в ході розкопок по всьому світу, а вік їх склав більше сорока тисяч років. Про природу походження заповітних «кубиків» і їх призначення обговорювалося багатьма експертами, але чіткі наскальні малюнки явно дають зрозуміти, що вони використовувалися для проведення азартних змагань або ворожінь. У Стародавньому Римі, Китаї та Греції люди постійно влаштовували азартні змагання на кістках, і вже тоді билися об заклад на підсумки спортивних турнірів. Виходить, що володіючи інформацією про майбутнє, людина…

Терпіння – основоположний навик для успішного беттора
Знання
Терпіння – основоположний навик для успішного беттора

Терпіння – основоположний навик для успішного беттора Прибуток, який професійні гравці отримують зі спортивних ставок, все частіше і частіше пов’язують з доленосними поворотами в житті, які здатні кардинально змінити фінансове становище людини. Але для того, щоб домогтися успіху в беттингу, гравцям необхідно докладати колосальні зусилля для самовдосконалення і відпрацювання дисципліни. Серед цих рис характеру основоположним є терпіння, про важливість якого в ставках, розповідає черговий аналітичний матеріал від БК Pinnacle. Більшість гравців, починаючи робити ставки, чітко розуміють, що правильний вибір букмекерської контори і доступ до аналітичних матеріалів і статистичної інформації – це головні чинники для успішної кар’єри. Але до цього списку…

Чи може впливати відчуття голоду на точність спортивних прогнозів?
Знання
Чи може впливати відчуття голоду на точність спортивних прогнозів?

Чи може впливати відчуття голоду на точність спортивних прогнозів? Трохи про соматичні маркери Людська психологія і фізіологія безпосередньо впливає на прийняття нами важливих рішень. Як стверджують експерти в цій сфері, низку досліджень тут цілком можна застосувати і до процесу розміщення ставок. Можливо, хтось із вас уже зустрічався з ігровим тестом Айова. Суть його полягає в наступному. Перед учасниками викладаються чотири однакові колоди карт сорочкою вгору. Кожен гравець, володіючи початковим банком у 2000 умовних одиниць, повинен по черзі знімати по одній карті з кожної з колод. Завдання – максимально збільшити банк: кожна карта приносить певний прибуток або ж збиток. При цьому…

Що таке зароблена кількість ударів у гольфі?
Знання
Що таке зароблена кількість ударів у гольфі?

Що таке зароблена кількість ударів у гольфі? Історія терміну Ще зовсім недавно цей показник практично не застосовувався в ставках на гольф. Тільки в 2011 році, під час матчів престижного турніру PGA Tour, його вперше застосував Марк Броді, професор Колумбійського університету. Причому спочатку зароблена кількість ударів була спочатку одним з другорядних показників для оцінки майстерності гравців, але поступово перетворилася в одне з ключових понять. Раніше при прогнозуванні ставок на гольф використовувалися переважно такі показники: попадання на грін запланованою кількістю ударів; кількість фервеїв, пройдених з першого удару на кожній з лунок; загальна кількість паттів; відсоток влучень з кожного патту. Броді, будучи відомим…

  • БК для профі
БК для профі

Букмекерські контори для професіоналів

Нижче представлено кілька букмекерських контор для професіоналів – вони не обмежують розмір максимальної ставки і не вводять інші санкції для гравців, незалежно від того, виграють вони чи програють. Ці букмекери також не обмежують «виделочників» та інші категорії професіоналів. Щоб подивитися весь список перейдіть на сторінку букмекерів для професійних гравців.

  • СКАНЕРИ ВИДЕЛОК
СКАНЕРИ ВИДЕЛОК

Рекомендовані сканери букмекерських виделок

Ми рекомендуємо для сканування букмекерських ліній використовувати сканери розташовані нижче. У цих сканерів прийнятні ціни на передплату та мінімальна кількість помилок.

  • ПЛАТІЖНІ СИСТЕМИ
ПЛАТІЖНІ СИСТЕМИ

Надійні платіжні системи

Тут показані популярні платіжні системи, якими користуються гравці букмекерських контор. Зручні ці платіжні системи тим, що виплат не доводиться чекати по кілька днів. Більшість букмекерів виконує виплати на ці системи протягом дня. Дехто примудряється виплатити за 10 хвилин після запиту.

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт