Фанати «Гри престолів» по ​​всьому світу з нетерпінням чекають фінального сезону. Після виходу в світ останньої серії сьомого сезону незліченні питання шанувальників залишилися без відповіді. Одне з цих питань – хто займе Залізний трон в кінці серіалу? Багато букмекерів приймають ставки на цю подію. Про те, що потрібно знати, роблячи ставку на «Гру престолів», розповість експерт БК Pinnacle.
27 січня завершився перший тенісний турнір із серії «Великого шолома». Багато хто чекав, що хтось із молодих талантів нарешті реалізує свій потенціал і виграє свій перший по–справжньому великий турнір, але ці прогнози провалилися. У Мельбурні в 15-й раз у своїй кар’єрі турнір «Великого шолома» виграв Новак Джокович. Чи зможе хтось зламати гегемонію великої трійки і виграти один з трьох турнірів, що залишилися в 2019 році? Представляємо думку експерта БК Pinnacle.
Кажется, совсем недавно мы подводили итоги уходящего года, а в новом уже целый месяц прошел, и еще одна декада в придачу. Несмотря на хронический дефицит времени, с которым случилось внезапно-ожидаемое обострение после новогодних праздников, я старался быть в курсе событий.
Всього півтора роки тому про показник очікуваної кількості голів можна було почути тільки в рідкісних блогах, присвячених тактичному аналізу футбольних матчів. Тепер же xG використовують провідні ЗМІ. Напевно ви вже знаєте, що це за показник і які його переваги, однак, як видно, ви ще не розумієте, до чого може призвести його застосування. Представляємо думку експерта БК Pinnacle.
Гравці на ставках часто занадто багато думають, скільки вони ставлять, на що саме вони роблять ставки і скільки вони можуть виграти (іноді їх пріоритети можуть бути розставлені в іншому порядку). Розмір виграшу по одній ставці, звичайно, має велике значення, проте гравцям потрібно також враховувати прибутковість ставок, включених до вибірки більших розмірів. Як можна змоделювати діапазон можливих значень дохідності ставок? Розповідає експерт БК Pinnacle Джозеф Бухдаль.
Існує думка, що якщо команда в хорошій формі (виграла останні 3-4 домашні матчі), а суперник – навпаки (за останні гостьові ігри були одні поразки і нічиї з аутсайдерами), то треба ставити на першу команду. Інтуїтивно здається, що така ставка очевидний вірняк.
Сіткою Списком
Що потрібно знати про ставки на «Гру Престолів». Аналіз БК Pinnacle
Знання
Що потрібно знати про ставки на «Гру Престолів». Аналіз БК Pinnacle

Що потрібно знати про ставки на «Гру Престолів». Аналіз БК Pinnacle Загальні відомості «Гра престолів» – найбільший успіх телеканалу HBO. Серіал Девіда Беніоффа і Ді Бі Вайсса, заснований на циклі романів «Пісня льоду й полум’я» Джорджа Р. Р. Мартіна, підходить до своєї розв’язки. Нарешті всі отримають відповідь на питання, хто ж займе Залізний трон. Всього через шість епізодів доля Семи королівств буде вирішена в епічній битві живих і мертвих. Якими б цікавими не були книги Мартіна, гравці знайшли собі нову розвагу в ставках на те, хто займе Залізний трон. Зараз лідери, за оцінкою БК Pinnacle, Бран Старк (2,49), Джон Сноу…

Ставки на турніри «Великого шолома» в тенісі. Аналіз БК Pinnacle
Знання
Ставки на турніри «Великого шолома» в тенісі. Аналіз БК Pinnacle

Ставки на турніри «Великого шолома» в тенісі. Аналіз БК Pinnacle За сезон в ATP-турі проходить 68 турнірів. З них 40 на харді, 21 на ґрунті і 7 – на трав’яному покритті. За перемогу гравці отримують рейтингові очки: 2000 – за турнір «Великого шолома», 1000 – за турніри серії Masters, 500 – за турнір категорії World Tour 500, 250 – за World Tour 250. На можливість участі гравця в тому чи іншому турнірі впливають кількість очок, пора року, щільність графіку та покриття. Втім, треба розуміти, що турніри «Великого шолома» дуже престижні. До основної сітки потрапляють найкращі: перші 104 ракетки світу, 16…

Математические ставки. Книги про футбол и не только
Знання
Математические ставки. Книги про футбол и не только

Математические ставки. Книги про футбол и не только Как оказалось, читатели проявили живой интерес к предмету самообучения с помощью книг, что, конечно же, радует. Я получил довольно много сообщений. Самым верным решением для меня стало посвятить этой важной теме отдельный пост, что я и делаю с удовольствием, однако и с двумя оговорками. Первая оговорка состоит в том, что большинство книг из моего списка будет на английском языке. К сожалению, дело на сегодняшний дело обстоит таким образом, что на английском издается больше материалов на интересующую нас тему. Вторая оговорка в том, что, несмотря на всю абсурдность цифрового законодательства, необходимо соблюдать, если…

xG в ставках на спорт. Як і коли користуватися показником очікуваних голів
Знання
xG в ставках на спорт. Як і коли користуватися показником очікуваних голів

xG в ставках на спорт. Як і коли користуватися показником очікуваних голів Що взагалі таке xG Для початку з’ясуємо, що це за показник і яким чином він свою популярність. Якщо говорити коротко, xG – це міра якості шансу. Цей показник визначає величину очікувань того, що удар призведе до голу, в умовах порівняння з великою вибіркою ударів, виконаних з тієї ж позиції на полі. Є й інші чинники, але ми поговоримо про це пізніше. Зазвичай для вимірювання показника очікуваної кількості голів використовують шкалу від 0 до 1 (де 0 – безперечний промах, а 1 – безперечний гол). Крім того, іноді якість…

Скільки можна виграти на ставках. Моделюємо діапазон прибутковості парі
Знання
Скільки можна виграти на ставках. Моделюємо діапазон прибутковості парі

Скільки можна виграти на ставках. Моделюємо діапазон прибутковості парі Зовсім недавно я розглядав показники прибутковості одного відомого прогнозиста, який спеціалізується на скачках. Прибуток від обігу 1015, рекомендованих цією людиною, «ставок дня» однакового розміру (прогнози за цими ставками вважалися найбільш надійними) склав -4,3%. «Вибірка такого розміру цілком підходить для перевірки загальної прибутковості прогнозиста», – вирішив я, особливо не замислюючись над цим. 1000 прогнозів – це досить багато, чи не так? При цьому хіба у нас немає підстав вважати, що надійність прогнозів згадано тіпстера відносно скачок, ймовірно, далеко не найвища? Один з моїх підписників у Twitter написав мені: «Не те, щоб я…

Команда на ходу – ставити чи ні?
Корисні статті
Команда на ходу – ставити чи ні?

Команда на ходу – ставити чи ні? Як же відбувається все насправді? Проведемо найпростіший статистичний аналіз на прикладі англійської Прем’єр-ліги. Я взяв всі матчі починаючи з сезону-2010/11. Зробимо так: візьмемо матчі однієї категорії (наприклад, топ-6 вдома – проти аутсайдерів) і подивимося, як за останні 9 років закінчувалися такі матчі в двох ситуаціях: господарі в хорошій формі, а гості в поганій; господарі забуксували, а аутсайдер почав вибиратися з дна таблиці. Якщо наше припущення правильне, то в першому випадку господарі повинні вигравати частіше, ніж у другому. Для ілюстрації наведу 2 матчі (іл. 1) У 1-му рядку розглядаються матчі (з лініями), в наступних…

  • БК для профі
БК для профі

Букмекерські контори для професіоналів

Нижче представлено кілька букмекерських контор для професіоналів – вони не обмежують розмір максимальної ставки і не вводять інші санкції для гравців, незалежно від того, виграють вони чи програють. Ці букмекери також не обмежують «виделочників» та інші категорії професіоналів. Щоб подивитися весь список перейдіть на сторінку букмекерів для професійних гравців.

  • СКАНЕРИ ВИДЕЛОК
СКАНЕРИ ВИДЕЛОК

Рекомендовані сканери букмекерських виделок

Ми рекомендуємо для сканування букмекерських ліній використовувати сканери розташовані нижче. У цих сканерів прийнятні ціни на передплату та мінімальна кількість помилок.

  • ПЛАТІЖНІ СИСТЕМИ
ПЛАТІЖНІ СИСТЕМИ

Надійні платіжні системи

Тут показані популярні платіжні системи, якими користуються гравці букмекерських контор. Зручні ці платіжні системи тим, що виплат не доводиться чекати по кілька днів. Більшість букмекерів виконує виплати на ці системи протягом дня. Дехто примудряється виплатити за 10 хвилин після запиту.

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?