Сьогодні «Рейтинг Букмекерів» пропонує своїм читачам поговорити на тему того, як правильно ставити за чужими прогнозами і чи варто «тупо» повторювати чужі ставки, озвучені публічно?
Термін «економічна бульбашка» застосовується в економічній сфері в тих випадках, коли певний актив має необґрунтовано високу ціну. Тобто один з активів оцінено величиною, яка перевищує його фактичну цінність. Експерти БК Pinnacle розповідають, як шукати і використовувати ефект «економічних бульбашок» в ставках на спорт.
«Рейтинг Букмекерів» продовжує порушувати актуальні теми беттингу, і сьогодні пропонує поговорити про способи виявлення валуйних ставок.
Гольф – один з найскладніших для прогнозування видів спорт. Фахівці, які розробили модель Data Golf, присвятили роки відточуванню моделі прогнозування результатів в гольфі. Як використовувати статистику для прогнозів на гольф? Розкажуть експерти БК Pinnacle.
«Рейтинг Букмекерів» продовжує порушувати актуальні теми беттінга. Сьогодні ми поговоримо про перегляд матчів і ступеня важливості цього моменту для успішних ставок.
Існує величезна кількість досліджень ефекту упередженості при оцінці аутсайдерів і лідерів, а також ірраціональної поведінки гравців на ставках при аналізі коефіцієнтів. Це когнітивне спотворення часто розглядають через психологію гравця, але яка роль букмекера в цій історії? Відповідає експерт БК Pinnacle.
Сіткою Списком
Чужі ставки: користь чи шкода?
Корисні статті
Чужі ставки: користь чи шкода?

Чужі ставки: користь чи шкода? Частково тема може здатися банальною. З іншого боку, спостерігаючи роками за реакцією громадськості в блогах або на сайтах прогнозів під чужими ставками, розумієш, що дана тема не повинна втрачати актуальності до тих пір, поки живий беттинг і особливо публічний. Раніше не дуже впевнені в своїй думці люди при здійсненні ставок могли спиратися лише на розмови якихось сторонніх «експертів» у різних ППС або на думки своїх товаришів. Тепер в інтернеті просто тьма різних ресурсів, присвячених темі ставок на спорт. І на будь-якому такому порталі ви зумієте знайти не тільки статті на тему чи якісь корисні поради,…

Як застосовувати ефект «економічних бульбашок» в ставках на спорт
Знання
Як застосовувати ефект «економічних бульбашок» в ставках на спорт

Як застосовувати ефект «економічних бульбашок» в ставках на спорт Для ставок дану ситуацію можна розглянути на прикладі, коли коефіцієнт на певний результат істинно оцінює його ймовірність. Таким чином, щоб розмістити цінну ставку, гравець повинен знайти таку подію в лінії букмекера, в якій його коефіцієнт буде вигіднішим, ніж котирування, яке істинно відображає ймовірність результату. Одне з перших застосувань ефекту економічної бульбашки було наочно описано в книзі американського письменника і економічного журналіста Майкла Монро Льюїса «Велика гра на пониження». У ній автор розповів відому історію, яка стосується іпотечної кредитної кризи в Сполучених штатах Америки. Кілька зазначених аспектів в матеріалі допомогли передбачити стрибки,…

Валуйні ставки: як шукати і де знайти?
Корисні статті
Валуйні ставки: як шукати і де знайти?

Валуйні ставки: як шукати і де знайти? Тиждень тому ми піднімали тему валуїв в спортивних ставках і говорили більше про те, що таке валуй і яким він буває. Цього ж разу розглянемо кілька способів пошуку цього самого валую в лінії букмекера. Value Betting – одна з стратегій в ставках на спорт, яка орієнтована на те, щоб знаходити перевагу над лінією букмекера і отримувати з цього вигоду. Ця стратегія, як і гра на виделках, вважається прибутковою – тобто тією, що здатна приносити практично гарантований прибуток на дистанції. Пошук валуїв в скромних чемпіонатах на регулярній основі часом може обернутися порізкою рахунку Більшість…

Cтавки на гольф. Плюси і мінуси моделі Data Golf
Знання
Cтавки на гольф. Плюси і мінуси моделі Data Golf

Cтавки на гольф. Плюси і мінуси моделі Data Golf На перший погляд, прогнозувати результати в такому виді спорту, як гольф, складно: як правило, на ігрових полях (тобто на полях для гольфу), які можуть істотно відрізнятися один від одного в залежності від турніру, змагаються від 132 до 156 гравців. Якщо ви хочете ефективно прогнозувати результати турнірів з гольфу, з чого ж слід почати? На нашу думку, відповідь варто шукати в статистичному моделюванні. Статистична модель – це опис процесу, який виконується з метою генерування набору даних (наприклад, про результати гольфіста). У цій статті мова піде про просту модель прогнозування результатів в гольфі…

Перегляд матчів і успішні ставки: що спільного між ними
Знання
Перегляд матчів і успішні ставки: що спільного між ними

Перегляд матчів і успішні ставки: що спільного між ними Як би дивно це не звучало, але думки громадськості в цьому напрямі поділяються. Одні на боці перегляду самих матчів та їх оглядів, а інші вважають, що це марна трата часу і успішно ставити можна і без витрачання часу на перегляд футболу або будь-якого іншого виду спорту, на який ви робите ставки. Деякі вважають, що достатньо знати назви команд і дивитися на цифри в турнірній таблиці того чи іншого чемпіонату, щоб здійснювати успішні ставки, а хтось розповідає історії про те, що саме такий підхід приніс їм мільйони. Ви ж, любі читачі, можете…

Ефект упередженості в оцінці команд. Хто винен і що робити
Знання
Ефект упередженості в оцінці команд. Хто винен і що робити

Ефект упередженості в оцінці команд. Хто винен і що робити Що таке ефект упередженості Ефект упередженості при оцінці аутсайдерів і лідерів – широко вивчений феномен в області аналізу ставок на спорт. Як показують дослідження, його вплив помітний як у безлічі видів спорту, так і в різних спортивних лігах. Ефект упередженості пояснює ту закономірність, відповідно до якої коефіцієнти на перемогу фаворитів дозволяють робити більш вигідні ставки для гравців, ніж коефіцієнти на перемогу аутсайдерів, незважаючи на те, що і ті, і інші потенційно можуть принести збитки. Це когнітивне спотворення зазвичай пояснюють ірраціональністю гравця. Вважається, що гравці вважають за краще ставки з низькою…

  • БК для профі
БК для профі

Букмекерські контори для професіоналів

Нижче представлено кілька букмекерських контор для професіоналів – вони не обмежують розмір максимальної ставки і не вводять інші санкції для гравців, незалежно від того, виграють вони чи програють. Ці букмекери також не обмежують «виделочників» та інші категорії професіоналів. Щоб подивитися весь список перейдіть на сторінку букмекерів для професійних гравців.

  • СКАНЕРИ ВИДЕЛОК
СКАНЕРИ ВИДЕЛОК

Рекомендовані сканери букмекерських виделок

Ми рекомендуємо для сканування букмекерських ліній використовувати сканери розташовані нижче. У цих сканерів прийнятні ціни на передплату та мінімальна кількість помилок.

  • ПЛАТІЖНІ СИСТЕМИ
ПЛАТІЖНІ СИСТЕМИ

Надійні платіжні системи

Тут показані популярні платіжні системи, якими користуються гравці букмекерських контор. Зручні ці платіжні системи тим, що виплат не доводиться чекати по кілька днів. Більшість букмекерів виконує виплати на ці системи протягом дня. Дехто примудряється виплатити за 10 хвилин після запиту.

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?