Сфера азартних ігор бере свій початок тисячі років тому, і ставки на спорт – не виняток. За довгі роки гральна індустрія пережила істотні катаклізми і зміни, але роль невизначеності в даному сегменті не змінилася. Клієнти букмекерських контор, які укладають парі на спорт, повинні мати чітке уявлення про те, що таке невизначеність і ймовірність. Але чи можна застосовувати квантові твердження для визначення ймовірності успіху? Відповідь на це питання буде представлена в черговому аналітичному матеріалі від БК Pinnacle.
Навіщо успішному беттору потрібно бути терплячим? Чому витримка допомагає гравцеві приймати правильне рішення при виборі ставки? Як сучасні технології впливають на нетерплячість? Читайте статтю від експертів БК Pinnacle і дізнайтеся відповіді на ці питання!
Професійних бетторів насамперед виокремлюють такі риси, як відмінні математичні здібності, аналітичний склад розуму і добра пам’ять. Усі ці навички людина в принципі може в собі розвинути. Але чи є сторонні фактори, що впливають на точність прогнозів? І, зокрема, чи може цьому посприяти почуття голоду? Читайте статтю від експертів БК Pinnacle і дізнайтеся відповідь на це питання!
Термін «зароблена кількість ударів» останнім часом міцно увійшов у лексикон і коментаторів, і журналістів, і бетторів, які розміщують ставки на гольф. У чому ж його суть і як взагалі розраховується зароблена кількість ударів? Читайте статтю від експертів БК Pinnacle, щоб дізнатися відповідь на це питання.
В даному матеріалі експерти БК Pinnacle розповідають про те, що таке комбіновані ставки, чи варто їх робити, та які плюси і мінуси є у бетторів, які займаються такими ставками, перед букмекерами.
Аналітик букмекерської контори Pinnacle Джозеф Бухдаль в своєму новому дослідженні намагається розібратися, як оцінюється ймовірність програшу ставки, чи можна за допомогою математичних розрахунків визначити послідовність невдалих серій, а також як правильно проводити аналіз невдалих серій в спортивних ставках.
Сіткою Списком
Яку роль невизначеність грає в ставках
Знання
Яку роль невизначеність грає в ставках

Яку роль невизначеність грає в ставках Численні історичні дослідження показали, що людська сутність завжди відчувала спрагу до азарту, яка вабила її до ігор. Класичні кістки для гри були виявлені в ході розкопок по всьому світу, а вік їх склав більше сорока тисяч років. Про природу походження заповітних «кубиків» і їх призначення обговорювалося багатьма експертами, але чіткі наскальні малюнки явно дають зрозуміти, що вони використовувалися для проведення азартних змагань або ворожінь. У Стародавньому Римі, Китаї та Греції люди постійно влаштовували азартні змагання на кістках, і вже тоді билися об заклад на підсумки спортивних турнірів. Виходить, що володіючи інформацією про майбутнє, людина…

  • БК для профі
БК для профі

Букмекерські контори для професіоналів

Нижче представлено кілька букмекерських контор для професіоналів – вони не обмежують розмір максимальної ставки і не вводять інші санкції для гравців, незалежно від того, виграють вони чи програють. Ці букмекери також не обмежують «виделочників» та інші категорії професіоналів. Щоб подивитися весь список перейдіть на сторінку букмекерів для професійних гравців.

  • СКАНЕРИ ВИДЕЛОК
СКАНЕРИ ВИДЕЛОК

Рекомендовані сканери букмекерських виделок

Ми рекомендуємо для сканування букмекерських ліній використовувати сканери розташовані нижче. У цих сканерів прийнятні ціни на передплату та мінімальна кількість помилок.

  • ПЛАТІЖНІ СИСТЕМИ
ПЛАТІЖНІ СИСТЕМИ

Надійні платіжні системи

Тут показані популярні платіжні системи, якими користуються гравці букмекерських контор. Зручні ці платіжні системи тим, що виплат не доводиться чекати по кілька днів. Більшість букмекерів виконує виплати на ці системи протягом дня. Дехто примудряється виплатити за 10 хвилин після запиту.

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт