Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Лайв-ставки на спортивні події

Практично всі сучасні букмекери пропонують своїм клієнтам можливість укладати парі під час матчів. Такий функціонал вже не є якоюсь особливістю контори. Це – необхідність, яку диктують сьогоднішні тренди. Більшість гравців полюбляє робити саме лайф ставки, адже вони дозволяють аналізувати хід гри та враховувати поточний рахунок, стан учасників матчу, погоду тощо. Таким чином, у деяких випадках беттор може отримати перевагу над букмекерською конторою. На цій сторінці «РБ» ми зібрали найкращі контори, які пропонують своїм клієнтам лайв ставки
Фільтрувати
Обрані контори:
Порівняйте ці контори:
Критерії оцінок розташовані по краях графіка
Кожному букмекеру відповідає свій колір
Чим кращі характеристики контори, тим вищі бали вона має і, відповідно, більшу площу займає її графік

Плюси та мінуси лайв ставок на спорт

Гра у режимі  live має важливу особливість – швидкість. Такий підхід дозволяє як дуже оперативно виграти гроші, так і «злити» банк. Саме тому важливі фінансовий менеджмент та досвід. До основних переваг, окрім швидкості та можливості аналізувати перебіг матчу, також можна віднести:

  •         Високі коефіцієнти. Не секрет, що під час матчу коефіцієнт на конкретну команду чи гравця може змінюватися в залежності від того, що відбувається у грі. Таким чином, беттор отримує котирування, яких би він ніколи не побачив у прематчі. Досвід та правильний підхід дозволять використовувати це на свою користь.
  •         Широкі можливості для лайв-виделок. Більшість букмекерів вже давно навчилася вираховувати гравців, які використовують арбітражні ситуації. У прематчі грати таким чином наразі майже немає сенсу. Водночас у live, коли коефіцієнти змінюються дуже швидко, можна «ловити» дуже цікаві ситуації і вирахувати їх букмекеру складніше.
  •         Додаткові ринки. Деякі контори під час матчів дають вибори, яких не буває у прематчі. Це можуть бути як ставки на голи чи гравців, так і різноманітні статистичні показники, інтервали…

Звісно, там де є переваги, будуть і недоліки. Live ставки на спорт мають головний мінус – вірогідність швидкої втрати банку. Про це ми вже говорили вище. Велика кількість подій та ринків провокує гравця укладати ті парі, які він не планував. А коли вмикається бажання відігратися, все стає ще гірше. Тому фінансовий менеджмент має ключове значення у такому випадку.

Також до недоліків варто віднести невисокі ліміти та слабкий розпис у деяких БК. Далеко не всі букмекери можуть запропонувати хороші максимуми та багато подій й ринків у лайві. «РБ» врахував це, створюючи дану сторінку. Ми зібрали контори, які можуть запропонувати своїм клієнтам найкращі лайв ставки на спорт з найкращими умовами за ними.

Основні види спорту для Live ставок

Якщо на старті ери лайву букмекери могли запропонувати тільки ставки на топові види та події, сьогодні ситуація змінилася. Лінія парі під час матчів зросла та вже не обмежується футболом, баскетболом або тенісом. Гравцю доступні кіберспорт, ММА, снукер, бадмінтон, настільний теніс та багато інших видів. Потужні букмекери демонструють максимальне охоплення подій.

Як змінюються коефіцієнти

У лайві котирування змінюються в залежності від того, що відбувається у матчі. Також на них можуть впливати так звані «прогрузи», якщо на якийсь ринок йде великий потік ставок через якийсь інсайд або прогноз відомого каппера.

Наприклад, у фіналі великого тенісного турніру грають Роджер Федерер та Рафаель Надаль. Обидва в своїх найкращих кондиціях, обидва мотивовані, тому букмекери виставляють приблизно однакові коефіцієнти. Враховуючи маржу, котирування на переможця: 1.90 – 1.90. У першому сеті Роджер зробив брейк, що дозволило йому наблизитися до перемоги, тож букмекер знижує коефіцієнт на Федерера до 1.6. На звитягу Надаля, навпаки – коефіцієнт збільшиться та перевалить за 2.00. За схожим принципом контори працюють на всіх видах, матчах та ринках. Враховуватися може не тільки рахунок, а й стан гравців, погода тощо.

Що стосується «прогрузів», вони знижують коефіцієнт на тому виборі, який беттори починають несподівано та масово обирати. Наприклад, якоїсь суттєвої переваги у Федерера за рахунком немає, при цьому котирування на нього падають. Як це пояснити? Скоріш за все, хтось проставив на звитягу швейцарця велику суму або просто було багато невеличких ставок, які загалом сформували великий пул.

Які є стратегії ставок у лайві

Сьогодні існує безліч підходів до гри у live. Перш за все, вони залежать від виду спорту. У грі мільйонів останнім часом популярністю користуються стратегія, яка заснована на показнику очікуваних голів. Докладніше про неї можна дізнатися, вивчивши цей матеріал.

Є й більше універсальні стратегії, які можна інтегрувати у теніс, хокей та навіть кіберспорт. Наприклад, деякі гравці використовують банальне наздоганяння за Мартінгейлом. Цей метод підходить майже до всіх видів спорту та ринків, проте має суттєві недоліки, які описані у цій статті. Суть стратегії зводиться до постійного збільшення суми ставки після кожного програшу до того моменту, поки парі не виграє і не поверне усі втрати.

Більше про стратегії ставок на футбол та інші види можна дізнатися у цьому матеріалі.

Найкращі букмекерські контори для Live ставок

На цій сторінці «Рейтингу Букмекерів» вашій увазі зібрані всі БК, які пропонують хороші можливості для ставок під час матчів. Серед популярних контор у цьому контексті варто виділити наступні:

Live ставки в букмекерській конторі, яка присутня у цьому переліку – гарантія великої кількості подій, широкого розпису та пристойних лімітів.

Поради для ставок у лайві

  1. Запорукою успішності у live є чітке виконання плану з фінансового менеджменту. Часто, поринувши в азарт, можна втратити контроль й програти більше, ніж можна собі дозволити.
  2. Котирування під час матчу не завжди відображають реальну силу суперників. Це варто враховувати. Меншим коефіцієнт буде на ту команду (гравця), яка просто ближче до перемоги у якийсь проміжок часу. Проте все може змінитися, тож грати просто за поточним фаворитом сенсу на дистанції немає. Особливо, коли мова йде про теніс, де навіть з рахунку 5:0 можна програти сет, а потім і матч. Аналогічно з волейболом, бадмінтоном та іншими схожими видами.
  3. Не варто грати помилки у лінії, які часто з’являються в БК саме у лайві через швидку зміну ситуації. В більшості випадків це призведе до повернення. Крім того, букмекер може взяти на олівець гравця, який шукає помилки, та у майбутньому звертати на нього увагу, зменшуючи ліміти, час приймання ставок та виплат тощо.

Висновок

Ставки у лайві онлайн – справа непроста, проте дуже цікава. Перш ніж поринути у світ таких парі, варто почитати відповідні матеріали, які можна знайти у розділі «База знань», та проаналізувати пропозиції контор. Це допоможе зрозуміти, як змінюються коефіцієнти, на що можна ставити, а що краще пропустити в тому чи іншому випадку. Загалом live не можна називати місцем для новачків, адже успішність ставок тут залежить від досвіду й вміння аналізувати все, що відбувається у матчі й у лінії букмекера, та робити правильні висновки.

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт