Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Вітальні кеш-бонуси (Бонус на перший депозит)

Більшість контор сьогодні пропонує новим гравцям якісь заохочення. У даному розділі «Рейтинг Букмекерів» розказує про бонуси БК за перший депозит та дає їхній повний перелік. Обов’язково перегляньте цю сторінку до кінця, щоб не пропустити нічого цікавого!

Читати далі
Доступні 19
За новими
Найкращі бонуси від РБ

Що таке бонус на перший депозит?

На відміну від програм лояльності, що орієнтовані на клієнтів, які грають регулярно, бонуси БК за перший депозит мають на меті залучення нових гравців. Відкривши рахунок у конторі, кожен хоче отримати якісь додаткові кошти для гри або інші можливості. Це розуміють букмекери, тож розробляють спеціальні програми та акції для тих, хто тільки планує реєстрацію та поповнення.

У яких БК є бонуси за реєстрацію на перший депозит?

Більшість рекреаційних БК пропонує стартові бонуси новим клієнтам. Якщо говорити про популярні в Україні контори, які орієнтовані на вітчизняних гравців, майже завжди вигідні вітальні пропозиції є у наступних букмекерів:

Всі ці БК з бонусами за перший депозит дозволяють відкрити рахунок у гривні та мають україномовний онлайн-інтерфейс, що робить їхнє використання максимально зручним.

Основні умови для отримання бонусу

Зазвичай бонуси за перший депозит від букмекерів надаються одразу ж після реєстрації та поповнення. Для цього під час відкриття рахунка треба погодитися на участь у бонусних пропозиціях та акціях.

Найчастіше сьогодні контори пропонують додаткові 100% від суми депозиту. Вони можуть нараховуватися як у вигляді фрібету, так і кеш-бонусу. Однак бувають і винятки.

Як вивести отриманий бонус із БК?

Бонуси за перший депозит від БК майже завжди треба відігрувати. Для цього потрібно зробити встановлену умовами акції кількість ставок або досягти необхідного грошового обігу на рахунку. Якщо все виконано правильно, вивести кошти можна звичним способом, використовуючи платіжний метод депозиту.

Зверніть увагу! Часто перед першим виведенням контори проводять верифікацію.

FAQ

Що означає виграти бонус на перший депозит?

Це означає отримати додаткові кошти на рахунок за його поповнення реальними грошима.

Як швидко бонуси з’являться на рахунку у БК?

Це залежить від умов конкретної пропозиції. Зазвичай вітальні бонуси зараховуються одразу ж після депозиту. Доступні для виведення вони стають після відіграшу.

Що означає «на перший депозит» у букмекерських конторах?

Під першим депозитом мається на увазі поповнення одразу ж після реєстрації. Найчастіше контори пропонують бонуси новим гравцям саме за перший депозит.

Які є бонуси на перший депозит у БК?

Більшість контор за перше поповнення пропонує або фрібети, або грошові бонуси на додатковий рахунок, які потребують відіграшу для виведення.

Недоступні у вашій країні 97
Неактуальні 103
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт