Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
100 €
Відіграш
Термін відіграшу
90 днів

Реєстрація у букмекерських конторах через Vоdds може бути корисною! Ви примножуєте свій початковий депозит за допомогою вітальної пропозиції, зареєструвавши обліковий запис з відповідним промокодом. Отримайте додатковий бонус у розмірі до €100 від початкового депозиту за відкритий рахунок в БК PS3838, SBOBET, Singbet (Crown) або FairExchange.

Ця пропозиція може бути застосована лише до одного прямого рахунку в букмекерській конторі, що пропонується Vоdds. Промокоди для реєстрації:

 • S3838 – pinxv088
 • Singbet – sinxv0gb
 • Fair Exchange – fairx100

Умови та положення 

 1. Пропозиція дійсна для нових клієнтів Vоdds і діє до 31 грудня 2022 року.
 2. Для одного користувача є лише одна вітальна пропозиція в будь-якому з сервісів Vоdds.
 3. Бонус буде надано лише верифікованим акаунтам.
 4. Ви повинні зробити ставок на суму, яка в 5 разів перевищує суму бонуса. Наприклад, ви вносите €400, загальна сума вашої ставки повинна становити не менше €2000 за умови, що ставки будуть розраховані. Вимога щодо відіграшу розраховується з використанням абсолютної суми всіх виграшів та програшів розрахованих ставок.
 5. Максимальна сума на одну подію та одну ставку буде обмежена сумою депозиту клієнта. Наприклад, якщо ви зробите депозит €400, то зможете зробити одну ставку на суму €400 або кілька ставок на загальну суму до €400 на одну подію.
 6. Тільки одна ставка на подію буде зарахована щодо відіграшу даного бонусу.
 7. Користувачі, викриті в розміщенні арбітражних ставок на ту саму подію з метою виконання вимоги щодо відіграшу для отримання бонусу, будуть позбавлені бонусу.
 8. Користувачі, викриті в спільному використанні кількох акаунтів Vоdds для розміщення арбітражних ставок з метою виконання вимоги щодо відіграшу для отримання бонусу, будуть позбавлені бонусу.
 9. Відіграти бонус можна протягом 90 днів з моменту першого депозиту.
 10. Усі кваліфікаційні ставки мають бути розраховані до закінчення терміну дії акції.
 11. Якщо ви відмовитеся від бонусу після участі в акції або до виконання вимог щодо відіграшу, ця пропозиція буде анульована.
 12. Ця пропозиція суворо обмежена однією пропозицією на людину, сім’ю, домашню адресу, адресу електронної пошти, номер телефону, номер платіжного рахунку.
 13. У разі відмінених, анульованих, відхилених або незіграних ставок, ставки будуть повернуті у вихідні гаманці, а хід відіграшу буде відновлено.
 14. Якщо будь-які умови пропозиції порушені, Vоdds залишає за собою право повернути бонус, анулювати будь-які ставки, що фінансуються в рамках акції.
 15. Ці умови та положення діють у поєднанні із загальними умовами та положеннями Vоdds.
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт