Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Ставки на лотерею в букмекерській конторі у 2022 році

Існує хибне уявлення про те, що лотереї ніяк не пов’язані з букмекерством і грають в них тільки в офлайні, придбавши спеціальний білет. Однак насправді це не так. На сучасному гемблінговому ринку все давно змішалося. Сучасні букмекери в тому чи іншому вигляді давно інтегрували у свої ресурси лотереї. Більш того, деякі з них проводять свої лотерейні аналоги під виглядом тиражів бінго, кено тощо. На цій сторінці «Рейтинг Букмекерів» зібрав саме такі БК. Якщо вас цікавлять ставки на лотерею в букмекерській конторі, радимо ознайомитися з нашими матеріалами та оглядами просто зараз!
Фільтрувати
Обрані контори:
Порівняйте ці контори:
Критерії оцінок розташовані по краях графіка
Кожному букмекеру відповідає свій колір
Чим кращі характеристики контори, тим вищі бали вона має і, відповідно, більшу площу займає її графік

Види та особливості лотерейних ставок

Всі пропозиції букмекерів в плані лотерей можна умовно розділити на дві категорії. Першу складають продукти самих БК. Контори регулярно проводять свої власні тиражі. Наприклад, за правилами відомих багатьом кено чи бінго. Гравці укладають парі на переможні числа, комбінації, кількість вгаданих позицій тощо. В залежності від результатів тиражу, клієнт отримує виплату або не отримує нічого, якщо фортуна йому не посміхнулася і прогноз був невірним. Часто, крім основного призового фонду, пропонується джекпот.

Що стосується другої категорії, БК зі ставками на лотерею не забувають і про відомі телевізійні шоу. Наприклад, на сайтах онлайн-букмекерів України часто можна зустріти лінію на тиражі «Лото Забава», «Мегалот», «Супер Лото». Є й популярні міжнародні лотереї. Серед ринків можуть бути не тільки традиційні ставки на числа та комбінації, а можна укласти й додаткові парі, наприклад, на те, чи буде зірваний джекпот цього тижня  або представник якого регіону зірве головний куш. Цікавих варіантів зазвичай більш ніж достатньо. Необхідно тільки зробити депозит та оформити ставки на лотерею від найкращих букмекерів, огляди яких зібрані у поточному розділі.

Процес оформлення ставок на лотереї

З технічної точки зору принцип нічим не відрізняється від того, що ми робимо під час розміщення ставок на спорт. По-перше, треба пройти реєстрацію, після чого внести кошти на рахунок зручним методом. Далі обираємо бажану лотерею та свій варіант ставки, вказуємо суму й підтверджуємо дію відповідною кнопкою.

Якщо поглянути на список букмекерів для ставок на лотерею, можна знайти особливості інтерфейсу кожної компанії. Однак загалом принцип всюди однаковий. Не треба бути експертом, щоб розібратися с функціоналом, адже у всіх запропонованих вище БК він максимально адаптивний та клієнтоорієнтований.

FAQ

Чи треба проходити перевірку особистості в БК для гри в лотерею?

Зазвичай букмекери проводять верифікацію. своїх клієнтів, незалежно від того, якими сервісами чи розділами сайту БК вони користуються. Навіть якщо клієнти грають тільки в лотерею, їх треба ідентифікувати, запросивши паспорт або якийсь інший офіційний документ.

Де шукати списки букмекерів зі ставками на лотерею?

Звісно ж – на «Рейтингу Букмекерів». На цій сторінці ми зібрали повний перелік БК з лотереями, який постійно оновлюється.

Чи існують бонуси на гру в лотерею?

Всі бонусні пропозиції букмекерів доступні за цим посиланням.. Саме на лотереї БК достатньо рідно пропонують якісь заохочувальні програми.

Скільки коштує участь в лотереї?

Це залежить від умов конкретної лотереї та політики букмекера щодо мінімальних ставок. Зазвичай мінімальна сума в українських БК знаходиться у межах 1 – 5 грн.
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт