Ставки на лотерею в букмекерській конторі у 2021 році

Букмекерські контори для ставок на лотерею

Більшість вважає, що грати у лотерею можна тільки придбавши білет. Проте сучасні букмекери давно інтегрували таку можливість у свій функціонал. Завдяки цьому клієнти БК можуть ставити не тільки на спорт, а й на тиражі популярних лотерей. Більш того, деякі контори проводять і власні розіграші. На цій сторінці «РБ» розказує про ставки на лотерею та букмекерів, які їх пропонують.
Фільтрувати
Обрані контори:
Порівняйте ці контори:
Критерії оцінок розташовані по краях графіка
Кожному букмекеру відповідає свій колір
Чим кращі характеристики контори, тим вищі бали вона має і, відповідно, більшу площу займає її графік

Які лотереї представлені у переліку букмекерів?

Зазвичай контори пропонують такі популярні види лотерей як бінго, кєно, лото тощо. За великим рахунком і відомий багатьом тоталізатор можна віднести до категорії лотерей, якщо дуже сильно не поринати у подробиці.

Які в букмекерській конторі бувають ставки на лотерею?

В залежності від специфіки БК, її правил та конкретного виду лотереї можна поставити на те, які цифри випадуть або яка буде кількість вгаданих номерів. Якщо букмекер пропонує ринки на класичні телевізійні лотереї, зазвичай у лінії можна знайти додаткові варіанти. Наприклад, чи буде виграно джекпот або в якому тиражі це станеться, яке випаде найменше число чи яка буде їх загальна сума тощо. Ставки на кєно часто супроводжуються ринками на послідовність чисел.

Як робити ставки на лотереї?

Гра у лотерею мало чим відрізняється від ставок на спорт. Достатньо просто обрати бажані номери або вибрати лінії, які будуть виграшними на думку гравця, ввести суму у купоні та підтвердити бажання взяти участь у тиражі. В залежності від інтерфейсу конкретної БК можуть бути певні особливості, проте принцип всюди більш-менш однаковий.

Що стосується стратегій, зазвичай більшість гравців використовує всім відоме за спортивними ставками «наздоганяння», збільшуючи суму після кожного програшу. Проте такий підхід «Рейтинг Букмекерів» не радить використовувати, адже постійно збільшуючи ставки, можна потрапити у дуже серйозну фінансову скруту. Краще просто регулярно ставити невеличкі гроші в надії виграти в один чудовий день, не ризикуючи фінансовою стабільністю своєї родини.

Найкращі букмекери з лотереями

Серед доступних та популярних в Україні БК найбільшу увагу заслуговують наступні топ-контори:

Ці БК пропонують дуже багато можливостей для ставок на лотереї. Є як власні розіграші, так і лінія на відомі світові проекти. Наприклад, можна зробити ставку на всесвітньо відому американську лотерею PowerBall або вітчизняні «Супер Лото» чи «Лото Трійка». Варіантів безліч.

Найкращі лотереї в Україні?

В нашій країні наразі працює два оператори лотерей: МСЛ (Молодьспортлото) та УНЛ (Українська національна лотерея). Придбати квитки можна на сайтах цих організацій або зробити ставку за допомогою згаданих букмекерів.

Українська національна лотерея

Оператор УНЛ відомий своїми телевізійними проектами. Напевно, кожен українець хоч раз чув про «Лото Максима», «Кєно», «Лото Трійка», «Супер Лото». Багато хто й грав, купуючи білети у супермаркетах, кіосках та на пошті. Все це продукти компанії УНЛ.

МСЛ – Державні лотереї України

Ще один відомий український оператор. Саме йому належить дуже популярне «Лото Забава», у яке щонеділі зранку грають мільйони українців вже багато років. Майже кожен чув і про «Мегалот». Це також проект МСЛ.

Висновок

В наш час не обов’язково купувати лотерейні квитки на пошті чи у кіоску. Все це можна зробити на сайті оператора. Більш того, є можливість ставити на відомі лотереї, використовуючи сайти популярних букмекерів.

FAQ

Які букмекерські контори приймають ставки на лотереї в Україні?

Відповідний функціонал є у багатьох. Так, хороша лінія на лотереї у 1xbet, Marathonbet, Favbet…

В яких букмекерських конторах є кєно?

Цей вид лотереї можна знайти у більшості популярних контор. Наприклад, кєно є у Favbet.

Чи є лотерея в «Паріматч»?

Ставки на лотереї в БК Parimatch є. Цей букмекер пропонує власну лотерею Тото, а також дає можливість ставити на продукти інших операторів.

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт