Нагору

Огляд букмекерської контори Tennisi

Середні коефіцієнти

Середній розпис

Зміст

Огляд компанії

4/5
Паруйр Шахбазян
Засновник сайту

Вашій увазі огляд букмекерської контори Теннісі. Це одна з найстаріших букмекерських контор, що засновані у Білорусі. Дизайн сайту і методи роботи суттєво не змінювалися з дати заснування (2000 рік). Зареєстрована БК в місті Віллемстад (Кюрасао) та має місцеву ліцензію. Назва компанії – Evros Corporation B.V.

Цікавить інформація про бонуси для українського беттора, унікальності гри на платформі чи відгуки БК Теннісі? Шукаєте спосіб реєстрації в даного букмекера? Аби знайти відповідь на ці запитання читайте далі наш огляд Теннісі.

Інтерфейс офіційного сайту

Старомодний інтерфейс БК не потребує багато ресурсів, тому сторінки завантажуються дуже швидко. Для дизайну обрано відтінки червоного, білого та жовтого. Всю навігацію подано зручно у двох місцях: праворуч зверху кнопки для входу, реєстрації, допомога, новини та ліворуч перелік видів спорту для ставок. Змога змінити мову інтерфейсу відсутня. 

БК з українським інтерфейсом

Вибір ставок

Букмекерська контора Теннісі щодня пропонує тисячі подій. Видів спорту небагато (до 20), але вражає обізнаність компанії у малопопулярних турнірах з екзотичних країн. Фільтрувати події можна лише за датою старту або типом ставки (звичні або спеціальні маркети). До найексклюзивніших видів спорту віднесемо автогонки, шахи, регбі, більярд, бадмінтон.

Live

БК Теннісі додала вкладку Live для любителів ставок на спорт по ходу матчу. Розпис подій в лайв досить докладний (наприклад, число варіантів для укладення парі на хокейний матч досягає 200, футбольний – понад 1000). Букмекер сортує поєдинки за видами спорту і ігровим відрізкам. Є відеотрансляції.

Коефіцієнти

Букмекерська контора Теннісі пропонує цілком прийнятні коефіцієнти. Для більшості видів спорту маржа становить від 4-7%. Однак, є винятки: з найпопулярніших подій Теннісі може утримувати всього 2-3%. 

Все про маржу в БК

Розпис

Варіанти для ставки всередині події не схожі на інших букмекерів. Компанія самостійно створює лінію з унікальними результатами. У аналітиків відмінне почуття гумору, яке виражається в ексклюзивних маркетах. Наприклад, під назвою “Бійцівський клуб” мається на думці тотал жовтих карток (6.5) і видалення в футбольному матчі. Також можна спрогнозувати появу медиків на полі, скасування голу, прогулянку арбітра до монітора VAR, отримання медичної допомоги внаслідок кровотечі тощо.

Свіжий розпис може містити лише кілька варіантів. Розширену лінію можна переглянути незадовго до старту матчів. Доступні парі на статистику ігрових днів, турів і окремих поєдинків.

Програма лояльності

Схожих пропозицій немає.

Мінімальні і максимальні ставки

Інформація про мінімальні і максимальні ставки відсутня.

Реєстрація

Після кліку на кнопку “Реєстрації” відкриється сторінка з банерами інших сайтів для бетторів Киргизстану, Казахстану, Таджикистану та Росії. Створити аккаунт можна на одному зі згаданих ресурсів, проте не для гравця з України. Кожна платформа приймає лише резидентів. Онлайн-чат відсутній, а сапорт за емейлом мовчить. Схоже, що на цій платформі неможливо зареєструватись українському беттору. 

Подібна ситуація під час спроби реєстрації зі смартфону. Кнопка для створення аккаунту відкриває форму, проте після повного заповнення даних сповіщає про обов’язкове заповнення поля з валютою (яке відсутнє на цій сторінці).

Верифікація

Про верифікацію згадується в правилах БК: якщо ігровий рахунок викликає будь-які підозри (крадіжка рахунку, фальсифікації даних, повторна реєстрація, порушення правил і ін.), то БК залишає за собою право провести процедуру верифікації ігрового рахунку з метою встановлення реального власника і керуючого рахунком, У даній ситуації БК залишає за собою право без пояснення причин обмежити виведення грошових коштів будь-яким зручним БК способом, що дозволяє гарантувати справжність персональних даних власника рахунку. До даних заходів (на розсуд компанії) відносяться: інтерв’ю в офісі компанії чи у Skype. У разі підтвердження факту крадіжки / підроблення / передачі / повторної реєстрації (в тому числі під новим ім’ям), організатор залишає за собою право визнати недійсними ставки, зроблені з такого рахунку, незалежно від часу скоєння ставки.

Вхід в особистий кабінет

Для авторизації натисніть на червону кнопку “Вхід” на верхній панелі та введіть запитувані дані.

Дзеркало

Перегляд сайту у вільному доступі для українського користувача. 

Податок на виграш

Питання про ставку податку в Україні не врегульоване до кінця (станом на другу половину 2021 року). Ви можете добровільно звернутись до ПКУ та сплатити близько п’ятої частини (19,5%)

Партнерська програма

За умовами співпраці потрібно звертатись на емейл. Інформація про умови партнерства на сайті відсутня. 

Висновки

Міжнародна версія порталу Теннісі БК дарує неоднозначні враження. Так, сайт працює надзвичайно швидко, пропонує автентичний розпис подій та хороший вибір чемпіонатів для ставок на спорт. Однак, видів спорту небагато, бонусів обмаль, а зробити ставку гравцю з України вкрай важко (якщо не неможливо). Розчаровує відсутність онлайн-чату та швидкість роботи підтримки електронною поштою.

Букмекери, які приймають ставки у гривнях

Якщо вам є що сказати про даного букмекера, то можете нижче залишити про Теннісі відгук.

Розгорнути Згорнути
Характеристики контори
Лінія в прематчі
3/5
Лінія в лайві
3/5
Коефіцієнти
3/5
Зручність платежів
2/5
Служба підтримки
3/5

Бонуси і акції

Повноцінний розділ відсутній. БК пропонує дві пропозиції: 5% бонус за кожен переможний експрес та щомісячний кешбек зі ставок. Розмір останнього залежить від прогресу в акції та може збільшитись з 1 до 8%.

Мовні версії сайту

РосійськаРосійська

Наявність розділів і додатків

Web
Mac
Спортивні продукти
Спорт
Трансляция матчей
Матч-Центр
Сервіси
Реєстрація
Депозит
- Мобільна версія

Способи платежів

Вичерпна інформація про поповнення та виведення коштів на міжнародній версії сайту Теннісі відсутня. Внизу головної сторінки вмонтовано іконки систем Visa, Mastercard, Webmoney, Wallet One, Проте після переходу за будь-яким із гіперпосилань можна побачити лише логотип останнього (без вказаних деталей).

Введення коштів Виведення коштів
Сума Час Комісія Сума Час Комісія
 від - до - миттєво 0% - - -
 від - до - 10 хв. - - - -
Розгорнути все (5)

Валюти рахунку

Євро
Киргизький сом
Рубль
Долар США

Служба підтримки

Компетентність
Ввічливість
Час відповіді
Компетентність
Ввічливість
Час відповіді
Телефон
~ 1-5 хв.
Компетентність
Ввічливість
Час відповіді
~ 1 год. 15 хв.

Надійність

Приймає Рейтинг Букмекерів
в якості посередника
На сайті Рейтинга Букмекерів немає
представника компанії
Ставлення до спекулянтів:
Знижують максимуми

Ліцензії (3)

Скарги

(1: 0/ 0/ 1/ 0/ 0)
Затримка виплат - tennisi.com - 9 Березня 2016
Не могу с 26 февраля вывести свои средства из конторы http://www.tennisi.com. В службе поддержки мне сказали что контора...
Читати далі
Проігнорована 09.03.2016

Відгуки (1)

2.5/5
Надійність
2/5
Зручність платежів
3/5
Лінія в прематчі
3/5
Служба підтримки
2/5
Лінія в лайві
3/5
Бонуси і акції
1/5
Коефіцієнти
3/5
Олександр Сафонов Новачок
2.4/5

Історія оцінки

01.02.2017
Рейтинг Tennisi піднявся з 3 до 4
17.01.2017
Рейтинг Tennisi опустився з 4 до 3
23.06.2016
Рейтинг Tennisi піднявся з 3 до 4
01.03.2012
Рейтинг Tennisi піднявся з 3 до 3
01.01.1970
Букмекер Tennisi доданий в рейтинг

Інформація про компанію

Tennisi
Республіка Білорусь Вітебськ 210033 вул. Берестеня д.15, офіс 24
+375212561303
Невідомий
2000
Білорусь
Невідомий
3

За і проти

Переваги:
Середні коефіцієнти
Середній розпис
Недоліки:
Низькі максимуми
Для виплат на WebMoney можуть вимагати персональний атестат
Виплати на банківський рахунок здійснюються тільки у білоруських банках

Організації (1)

Перша СРО

FAQ

Як зайти на сайт букмекерської контори Tennisi?
Сайт у вільному доступі та не потребує сторонніх програм для обходу блокувань. Проте, “Рейтинг Букмекерів” не рекомендує цього оператора українському беттору. Пропонуємо переглянути перелік найкращих БК для вас.
Як отримати бонус в БК Tennisi?
Зареєструйтесь на сайті, оберіть бажаний бонус та ознайомтесь з умовами. Вітальні пропозиції відсутні, але ви можете отримувати щомісячний кешбек або додатковий виграш з переможних експресів.
Як відновити рахунок і пароль?
Натисніть кнопку для входу та клікніть на “Забули пароль”. Далі слідуйте інструкції.
Як вивести гроші в Tennisi?
Про це раніше згадував наш огляд букмекерської контори Теннісі. Прогорніть сторінку вище до методів поповнення.

Огляди продуктів

Новини Tennisi

Оцінка БК Tennisi підвищена з «3» до «4»
Зміни в рейтингу
Оцінка БК Tennisi підвищена з «3» до «4»

Оцінка БК Tennisi підвищена до «четвірки» Рейтинг букмекерської контори Tennisi був підвищений з «трійки» до «четвірки». Це рішення прийнято на підставі того, що представники компанії задовольнили наявні скарги, а також повідомили про готовність до співпраці на постійній основі. Нагадаємо, БК Tennisi був знижений з «4» до категорії «3» в минулому місяці (січень 2017-го року) через ігнорування скарг. Ми просимо всіх гравців, залишати свої відгуки на сторінці до огляду букмекера. Якщо у вас є скарга на роботу компанії, заповніть відповідну форму.

Оцінка БК Tennisi знижена з 4 до 3
Зміни в рейтингу
Оцінка БК Tennisi знижена з 4 до 3

БК Tennisi знижена в рейтингу Оцінка букмекерської контори Tennisi була знижена з 4 до 3. Причиною зниження рейтингу стало скупчення скарг і пасивна поведінка служби підтримки, в зв’язку з чим нами прийнято рішення знизити оцінку контори. Представники компанії неефективно співпрацюють з нами за скаргами. Букмекер Tennisi був доданий в рейтинг букмекерських контор в березні 2012 року. Нам важливо, щоб гравці ділилися своїм досвідом користування послугами БК Tennisi в коментарях до огляду.

«Сльози Роналду», «Старий кінь Евра» та інші спецставки на фінал Євро-2016 від букмекера Tennisi
Новини
«Сльози Роналду», «Старий кінь Евра» та інші спецставки на фінал Євро-2016 від букмекера Tennisi

Після фіналу Євро-2004 Роналду не стримував сліз Чи варто нагадувати, що у фіналі чемпіонату Європи зіграють Португалія та Франція – детально котирування напередодні цього двобою «Рейтинг Букмекерів» оглядав раніше – а букмекер Tennisi зумів здивувати спеціальною пропозицією, додавши до «сухих» коефіцієнтів значну порцію гумору. Різнобарв’я спецставок вражає, особливу увагу букмекер приділив найзірковішому гравцю Євро-2016 Кріштіану Роналду, котрий впродовж турніру вписав своє ім’я до історії чемпіонатів Європи (забивав голи на чотирьох Євро поспіль). Отже, розглянемо красномовність авторів контори: «Je suis Messi» (Роналду не заб’є післяматчевий пенальті і до 12.07.16 оголосить про завершення кар’єри у збірній) – 101.00 (ймовірність – 1%); «Акела…

Оцінку БК Tennisi підвищено з «3» до «4»
Зміни в рейтингу
Оцінку БК Tennisi підвищено з «3» до «4»

БК «Тенісі» підвищено в рейтингу Букмекерська контора «Тенісі» була додана в рейтинг БК в березні 2012-го року з оцінкою «3». Це підвищення в рейтингу стало першим для білоруської компанії за більш ніж 4-річний період. Букмекер вирішив усі скарги, які на нього надійшли та погодився надалі співпрацювати з «РБ» у вирішенні можливих суперечок з клієнтами. Ми просимо всіх гравців, які мають досвід гри в цій конторі, залишити свої відгуки про неї в коментарях до огляду Tennisi. За наявності спору пропонуємо вам заповнити форму скарги.

Коментарі (2)
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт