Букмекерські контори без паспорта та верифікації

Букмекерські контори без підтвердження особистості за паспортом при реєстрації

Багатьох гравців лякає необхідність проходження верифікації. Хтось просто не хоче показувати свої особисті дані, а у когось немає можливості знайти необхідні документи. Наприклад, коли паспорт втрачено і йде процес його відновлення або немає прописки. «Рейтинг Букмекерів» розказує про БК без верифікації та чи можливо це взагалі.
Фільтрувати
Обрані контори:
Порівняйте ці контори:
Критерії оцінок розташовані по краях графіка
Кожному букмекеру відповідає свій колір
Чим кращі характеристики контори, тим вищі бали вона має і, відповідно, більшу площу займає її графік

Чому одні букмекери просять при реєстрації паспорт, а інші – ні?

Кожна компанія має знати своїх клієнтів і рано чи пізно перевіряють всі контори. До цього треба бути готовим. Інша справа, що деякі букмекери дозволяють грати тривалий період без документів, а інші просять їхні копії під час відкриття рахунку або одразу після цього. Все це залежить від політики конкретної БК, на яку неможливо впливати зі сторони, та законодавчих аспектів тієї країни, у якій працює компанія або ліцензію якої має.

Найкращі букмекерські контори без паспорта

  • 1xbet. Популярний букмекер дає можливість грати та навіть виводити суми без верифікації та внесення особистих даних. Якщо ви робите ставки на невеликі суми, документи можуть не просити досить довго. Проте рано чи пізно вони все одно знадобляться, в іншому випадку 1хбет має право закрити можливість виведення грошей.
  • Фан Спорт. Ще одна букмекерська компанія, яку можна використовувати без паспорта. На її сайті також можна відкрити рахунок швидким способом, не вводячи особисті дані. Документи на старті не потрібні.
  • Pin-up bet. Не просять одразу паспортні дані й в цій БК. Проте, як вже згадувалося раніше, у будь-який час букмекер може попросити гравця пройти верифікацію. Зазвичай для цього достатньо паспорта та документа, який підтверджує місце реєстрації/проживання.

Аналогічні умови у Melbet, 1Win, Betandyou, GG.Bet, Betwinner та багатьох інших. Всі контори, в яких можна деякий час не проходити ідентифікацію, на поточній сторінці «Рейтингу Букмекерів».

Найкращі бонуси букмекерських контор без верифікації

Напевно, найбільше бонусами своїх клієнтів балують в 1xbet. Ця контора пропонує як постійні, так і тимчасові акції. Серед них:

Всі пропозиції цієї контори доступні за посиланням, за яким ви знайдете й актуальні пропозиції інших онлайн-компаній.

Плюси та мінуси букмекерських контор без паспорта

Плюси Мінуси
Швидка реєстрація Верифікацію все одно можуть запросити у будь-який момент
Можливість гри, якщо документи тимчасово недоступні

Висновок

БК з виводом без паспорта існують і вони доступні українцям, проте, як вже неодноразово повідомлялося, всі вони можуть у будь-який час запросити документи. Тому краще одразу вводити коректні дані, щоб в перспективі не виникло проблем з використанням рахунку.

FAQ

Як зареєструватися в букмекерській конторі без паспорта?

Це залежить від інтерфейсу конкретної контори. Зазвичай для реєстрації достатньо пошти або телефону та особистих даних. Такі контори як «1хБет», «Фан Спорт», 1Win, BetAndYou та деякі інші дозволяють відкрити рахунок без введення ПІБ та іншої інформації. Ці дані можна внести пізніше у налаштуваннях акаунту.

Чому букмекер дозволяє робити ставки без паспорта?

Кожна контора має власну політику щодо перевірки даних клієнтів. Якщо контора дозволяє робити ставки без верифікації, значить законодавство країни, ліцензію якої вона має, це не заперечує.

В яких БК не потрібен паспорт та ідентифікація в Україні?

Серед найбільших контор можна виділити 1xbet. Цей букмекер дозволяє деякий час грати без документів. Аналогічна ситуація й з Melbet, 1Win, Betandyou, GG.Bet, Betwinner, Pin-Up. Це також БК, які не потребують паспорта.

Чи можна довіряти букмекерам без підтвердження особистості?

Всі відомі та авторитетні топ-контори все одно рано чи пізно перевіряють своїх клієнтів. Ми рекомендуємо при виборі БК дивитися не на наявність/відсутність стартової верифікації, адже це не є показником хорошої контори. Варто звертати увагу на якість, популярність та надійність компанії. Для цього звертайте увагу на оцінки та відгуки в оглядах «Рейтингу Букмекерів». Всі відомі нам контори зібрані тут.

Навіщо БК потрібна верифікація при реєстрації?

Це необхідна процедура, яку проводять всі контори для перевірки даних клієнта та його віку. Різниця тільки у тому, що деякі БК роблять це одразу під час відкриття рахунку, а деякі – у майбутньому, за необхідністю.

Потрібно платити податки при виведенні коштів з БК без паспорта?

Наразі в Україні немає чіткої податкової політики щодо гравців БК. Клієнт БК може в індивідуальному порядку проконсультуватися за цим питанням з бухгалтером або представником ДПС.

 

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт