Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Букмекерські контори без паспорта та верифікації

Всі онлайн-букмекери в тому чи іншому вигляді перевіряють дані своїх клієнтів. Якісь компанії роблять це одразу після реєстрація або навіть під час неї, інші ж дають трохи пограти у форматі інкогніто. В будь-якому разі, варто завжди бути готовим до верифікації, адже вона може постукати у двері гравця у найнесподіваніший момент. Отож радимо завжди тримати напоготові як мінімум паспорт та документ, який підтверджує місце проживання.

Звісно, існують букмекери, які більш лояльні в плані перевірок. Вони не просять одразу ж з порогу особисті дані клієнтів та офіційні папери. На цій сторінці «Рейтинг Букмекерів» збирає саме такі компанії. Використовувати ці букмекерські контори без паспорта та верифікації протягом тривалого часу навряд чи вийде. Однак, якщо не нахабніти, порушуючи правила БК, й грати нерегулярно та маленькими сумами, можна спробувати.

Фільтрувати
Обрані контори:
Порівняйте ці контори:
Критерії оцінок розташовані по краях графіка
Кожному букмекеру відповідає свій колір
Чим кращі характеристики контори, тим вищі бали вона має і, відповідно, більшу площу займає її графік

Верифікація: що це таке й навіщо

Майже всі установи та компанії, які мають відношення до грошей своїх клієнтів, ідентифікують їх. Це нормальна практика, яка захищає обидві сторони від шахрайства, неправомірного використання тощо. Букмекерство – не виняток. Саме тому контори просять копії документів.

Варто зазначити, що верифікація – це не тільки примха самих БК. В багатьох цивілізованих країнах держава зобов’язує букмекерів проводити перевірки. Наприклад, в Україні верифікація особистості є важливою вимогою до операторів від Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей. Схожа ситуація і в інших країнах, де гральний бізнес став на рейки законності та легальності.

Варіанти гри в БК без паспорта

Як вже зазначалося вище, далеко не всі контори перевіряють своїх клієнтів одразу ж після відкриття рахунку. Гравці можуть якийсь час безпроблемно робити депозити, укладати парі та навіть виводити зароблене. В наш список БК без верифікації потрапляють саме такі компанії. Якщо ви не прагнете з перших днів використання контори надавати їй особисті дані та документи, рекомендуємо ознайомитися з запропонованим «РБ» переліком. Ми додали у нього найкращі за статусом БК. Вони відомі та надійні.

FAQ

Які контори взагалі не перевіряють документи клієнтів, які у них грають?

Букмекерські контори без паспорта та верифікації не існують. В тому чи іншому вигляді будь-яка нормальна БК ідентифікує своїх гравців. Різниця тільки в строках та форматі перевірки. Якщо десь вам обіцяють повну відсутність верифікації, значить це або БК без жодної ліцензії або банальні шахраї з одноденними сайтами.
Як розпізнати шахрайські сайти: інструкція для гравців від експертів.

Як довго можна робити ставки на спорт без верифікації в БК?

Це залежить від конкретної компанії та законодавства країни, де вона зареєстрована. Якісь контори одразу ж ідентифікують клієнтів, водночас інші можуть дозволяти грати без документів місяцями.

За верифікацію треба платити?

В деяких країнах, де на законодавчому рівні закріплені посередники, які й проводять ідентифікацію гравців, може бути символічна плата. Однак це одиничні випадки. В Україні все це безкоштовно.

Де подивитися перелік БК, які дають пограти без верифікації?

Такі майданчики зібрані на поточній сторінці. Вище вашій увазі лояльні в цьому плані контори. Букмекерів без верифікації ж загалом не існує. Рано чи пізно кожна БК перевіряє своїх клієнтів.