Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Як розпізнати шахрайські сайти: інструкція для гравців

Рейтинг Букмекерів
Часом до нашої підтримки на сайті звертаються люди, що стали жертвами шахрайських сайтів, які мімікрують під букмекерські. Експерти «РБ» розповідають, як не попастися на вудку аферистів.
Як розпізнати шахрайські сайти: інструкція для гравців

Як розпізнати шахрайські сайти: інструкція для гравців

Як працюють шахраї?

Зазвичай залучення жертви відбувається за допомогою соціальних мереж за наступними сценаріями:

  1. «Знайомий» в соціальній мережі пропонує заробити грошей на ставках. Шахрай дає успішну стратегію, від жертви потрібно тільки зареєструватися і внести гроші на рахунок «правильному» букмекеру. Співрозмовник обіцяє гарантований прибуток, а натомість лише просить поділитися частиною виграшу.
  2. Певний «прогнозний проект« або група з «договірняками« в соціальній мережі пропонує свої прогнози та показує успішну статистику. Мимохідь вони повідомляють про те, що самі грають у нового прогресивного букмекера, який, на відміну від великих старих контор, заради залучення гравців готовий платити виграші і не доставляє проблем.

https://youtu.be/0x1mqaqRyKk

Далі жертва віддає гроші шахрайському сайту, але не виключено, що на цьому афера завершується.

Шахраї можуть організувати для безталанного беттора великий виграш, однак при виведенні коштів раптово з’ясується, що потрібно внести додатковий платіж.

Пояснення може бути абсолютно будь-яким: комісія банку, податки тощо. Наприклад, одна з жертв розповіла службі підтримки «РБ», що шахраї попросили зробити «страховку переказу» – щоб великий платіж не «загубився», від беттора потрібно заплатити ще кілька тисяч гривень.

Суми щоразу просять немаленькі. На жаль, деякі люди погоджуються зробити кілька таких платежів, перш ніж сказати «Ні» і почати шукати інформацію в інтернеті.

Останнім часом жертви розповідають, що деякі шахраї відмовляються від простої тактики видалення рахунку. Злочинці роблять вигляд, що виплачують виграш, але в «схваленій» заявці одна цифра не збігається з картою гравця. Після цього жертва чує стандартну відповідь – «ми гроші відправили, а ви самі помилилися». Додаткові платежі при цьому виманюють вже за отриманий раніше бонус.

Ознаки шахрайських букмекерських контор

Шахрайські сайти приймають всі платежі винятково через сервіс Free-Kassa, незалежно від способу оплати. Справжні букмекерські контори, як правило, використовують інші платіжні системи, при цьому вони розрізняються для різних способів оплати.

Чесні букмекери ніколи не попросять вас доплатити комісію або будь-які інші платежі – вони автоматично списуються з балансу на ігровому рахунку. Зверніть увагу, що стягувати податки можуть тільки легальні букмекери і тільки в тому випадку, якщо це обумовлено в законодавстві вашої країни. Сума податку при цьому також списується з балансу ігрового рахунку.

Справжні букмекерські контори можуть попросити внести мінімальний депозит у випадках, якщо до цього ви вносили кошти з платіжної системи, на яку не передбачений переказ (наприклад, з балансу мобільного телефону), а тепер хочете вивести на карту. Метою цього платежу є вирішення технічних питань, а не виманювання грошей у клієнта. Також рідкісним і адекватним варіантом може бути мінімальна сума на балансі, яка просто менша мінімальної суми переказу. Але тут важливо розуміти, що мінімальний переказ у букмекерів ніяк не може бути 1000 доларів. Все набагато адекватніше: 100-500 гривень – типовий мінімум.

Будь-яка вимога «внести платіж» на чиюсь банківську карту або гаманець – дуже вагомий привід задуматися і пошукати інформацію про букмекера в нас. Якщо у букмекера оцінка вище 1 зірки, то цілком ймовірно, що зараз ви не вгадали з сайтом, а дані для доступу до цього ігрового рахунку скомпрометовані. Негайно зверніться в підтримку справжнього букмекера і змініть паролі від пошти і ігрового рахунку. Контакти підтримки букмекера ми пишемо в огляді.

Раніше шахраї орієнтувалися на зовсім далеких від світу ставок людей, проте подібні сайти поступово стають все складнішими. На перших порах злочинці створили щось просте, наприклад, Firstset, що виглядало, як недоладне непорозуміння. А «свіженькі» Mega365, 1xWin і Betxwin вже виглядають правдоподібно, і їхній дизайн став набагато кращим. 1xWin і Betxwin навіть скопіювали деякі банери у реального букмекера. Правда, поки що функціональність підроблених сайтів сильно спрощена, і ті ж банери з рекламою бонусів нікуди не ведуть, але це тільки питання часу (і грошей довірливих людей).

Часто шахраї роблять назви своїх сайтів схожими з назвами справжніх букмекерів, наприклад:

Sbobets – підробка азіатської БК для професійних гравців SBObet

365winbet – схожий зі знаменитим Bet365

Betways – наслідує великому міжнародному букмекерові Betway

Parimatchbet, Marafonset, Olimpset – експлуатують ім’я знаменитих на просторах СНД букмекерів Parimatch, Marathonbet і Olimp.

Єдина мета підроблених сайтів – відібрати у вас гроші будь-яким можливим способом!

Що робити, якщо ви стали жертвою шахраїв?

У випадку, якщо ви стали жертвою такого сайту, єдиний варіант – звернутися в поліцію із заявою про шахрайство. У заяві потрібно детально викласти, як ви дізналися про цей сайт, хто вас туди зазивав, а також інші подробиці злочину.

Ви напевно чули історії про те, як злочинці обманюють людей, представляючись співробітниками банків або магазинів. Тепер ця небезпека загрожує завсідникам букмекерських контор.

Перед тим, як зареєструватися в букмекерській конторі, спробуйте пошукати інформацію про неї, подивитися, що пишуть рейтингові сайти. Там же можна дізнатися про бонуси контори, а також перейти на справжній сайт букмекера.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Сповіщення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Сповіщення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати сповіщення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати сповіщення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт