Нагору

Відгуки гравців про GG.BET букмекерська контора

Сума бонуса
₴700

Унікальна кіберспортивна лінія

Додаток на Android

Угоди з відомими командами

Є українська версія

Залиште відгук

3 відгука

Отличная БК за исключением пары моментов. Первое – нет бонуса за регистрацию, а еще не понравилось то, что выводы на карту только от 3000 руб, хотя вот на днях вывел и меньшую сумму, не знаю, если это теперь так будет постоянно – вообще респект ребятам!

19.04.2018 із 12:29
4.4/5

Хорошая контора, только у меня ggbetplus.com., вроде бы, та же самая, если я не ошибаюсь, делаю ставки на турниры csgo, хорошая линия и роспись, с выплатами проблем не было, верификацию по скайпу прошел очень быстро, коэффициенты со временем режут, как и везде, рекомендую:)

30.09.2020 із 09:34

Програв 7-8 тисяч грн. Потім поповнив на 10 тисяч відіграв свої 7 тисяч , заказав на виплату – Попросили кучу фото карток документів. На фото ( потрібно держать в руках три банківські карткі щоб було видно всі ціфри і паспорт). Фото ВІДПРАВИВ – потім попросили випискі з банку кожної карткі. Випискі в банку бескоштовно вам робить ніхто небуде.. Гарантії нема що вони незахочуть потім ще фото де треба держать в руках паспорт, 3 банківські карткі, і 3 випискі цих карт і щоб всі цифри і букви на всіх бумажках було видно щоб всі кути були в кадрі і лице теж повине бути повністю в цьому кадрі) Короче ШАХРАЙ КАНТОРА Проходив верифікацію в фаворіті і Парі матчі було достатньо 3 фото паспорта і все. А тут знущаються з гравців.

29.06.2021 із 21:24
Оцінка «РБ» 4/5
Бонус 700 ₴
Перейти на сайт
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт