Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Перевірені букмекерські контори – Рейтинг Букмекерів

Перевірені букмекерські контори

Для будь-якого гравця питання надійності букмекерської контори є ключовим. Кожен хоче вчасно отримувати свої виграші та не переживати, що одного дня сайт просто зникне. Разом з усіма коштами на рахунку. У цьому розділі «Рейтинг Букмекерів» пропонує перелік компаній, які були перевірені нашими спеціалістами. Всі вони вирізняються надійністю та стабільною роботою. Крім того, перевірені букмекерські контори з нашого переліку орієнтовані на український ринок. Це важливий фактор для вітчизняних споживачів.  
Фільтрувати
Обрані контори:
Порівняйте ці контори:
Критерії оцінок розташовані по краях графіка
Кожному букмекеру відповідає свій колір
Чим кращі характеристики контори, тим вищі бали вона має і, відповідно, більшу площу займає її графік

Перевірені букмекерські контори

Якщо ви знаходитесь на стадії пошуку платформи для ставок та гри, рекомендуємо вивчити огляди наступних компаній, які відповідають критеріям «Рейтингу Букмекерів». Всі вони доступні в Україні та мають великий досвід роботи на нашому ринку, що дозволяє розуміти потреби середнього українського клієнта, який у них грає.

Найкращі букмекерські контори, які є перевіреними

Всі перевірені букмекерські контори зазвичай не створюють проблем гравцям, якщо вони грають чесно та не порушують правил. Ці букмекери приймають наш портал у якості посередника. Таким чином, у разі виникнення якихось конфліктних ситуацій, клієнт контори завжди може залишити скаргу на РБ. Наші спеціалісти опублікують її на сайті та відправлять у контору для подальшого розв’язання проблеми.

Як перевіряються букмекерські контори

Кожна букмекерська контора, яку перевірили наші спеціалісти, отримує відповідну печатку «Рейтинг Букмекерів рекомендує». Її БК розташовує на своєму сайті. Це означає, що компанія погодилася розглядати скарги, які ми отримуємо від читачів, а також готова враховувати наші критерії у своїй роботі.

Нюанси гри у перевірених букмекерських конторах

БК, що перевірені РБ, серйозно підходять до своїх обов’язків. Вони вирізняються надійністю та загальною високою якістю послуг. Однак це не означає, що можна ігнорувати правила та вигадувати якісь шахрайські методи, сподіваючись на допомогу «Рейтингу Букмекерів» у разі виникнення проблем. Ми не зможемо допомогти, якщо гравець є порушником або шахраєм. Навіть якщо правила контори були порушені несвідомо.

Наприклад, часто новачки реєструють декілька акаунтів, щоб отримати більше бонусів або обійти ліміти. Їм здається, що в цьому немає нічого страшного, проте мультиакаунтинг суворо заборонений у всіх букмекерів. Звісно, це призведе до санкцій з боку служби безпеки контори.

FAQ

Які перевірені БК працюють в Україні?

БК, яка вже перевірена, одразу потрапляє у цей розділ РБ, а на її сайті з‘являється наша печатка.

Як відрізнити перевірених букмекерів від неперевірених?

Букмекерські контори, які є перевіреними, на своєму сайті мають печатку «Рейтинг Букмекерів рекомендує». Повний перелік надійних контор є вище на цій сторінці.

Як обрати кращу букмекерську контору з перевірених?

Всі букмекери, які перевірені, підійдуть середньому українському гравцеві. Вони приймають наші платіжні методи та документи, тому тут на перший план виходить момент смаку та візуальних вподобань конкретного гравця. Цікаві поради щодо вибору контори є у цій статті.

Чи є різниця між букмекерами, які перевірені, та тими, що не є перевіреними?

Різниця є, адже неперевірені букмекери можуть бути шахраями. Вони зазвичай не приймають РБ у якості посередника та не йдуть на контакт у разі виникнення конфліктних ситуацій між гравцем та букмекером.

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт