Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Букмекерські контори, що приймають NETELLER

Поповнення рахунку у букмекерській конторі допомогою Neteller - один з найпоширеніших віртуальних методів на міжнародному ринку. Усіма великими онлайн-букмекерами Європи пропонується оплата ставок на спорт через Neteller, а також виведення коштів. Водночас у онлайн-букмекерів цей метод може бути відсутнім в букмекерів, що орієнтуються на український ринок. На цій сторінці представлені БК, де приймають платежі системи NETELLER.
Компанія
Оцінка
Бонус
Відгуки
Порівняти

Букмекери які приймають платежі за допомогою системи NETELLER

Також нижче можете ознайомитись зі списком найпопулярніших букмекерських контор, що підтримують систему NETELLER.

Чому букмекери приймають платежі NETELLER?

Neteller – електронна платіжна система, що дозволяє здійснювати та отримувати грошові перекази онлайн по всьому світу. Компанія відома вже давно і має стійкі позиції на ринку, заснована у 1999 році. Метод розрахунку працює у більш ніж 200 країнах світу, у тому числі в Україні. Наразі система підтримує 26 валют — серед них долар США, британський фунт стерлінгів, євро, японська єна, індійська рупія, канадський та австралійський долари.

Найкращі букмекерські контори, які приймають платежі з NETELLER

Кращого оператора з цим платіжним методом можна знайти на цій сторінці. Рекомендуємо кинути оком на огляди букмекерів Фавбет, 1хбет, Мелбет чи Бетвіннер.

Нюанси гри у букмекерських конторах, які приймають NETELLER

Першим нюансом використання самої системи є її неможливість поповнення популярною карткою в Україні, адже з 31 січня 2018 поповнення Neteller-акаунту за допомогою MasterCard стало недоступним для всіх користувачів. Перевагою є швидкі розрахунки – протягом кількох хвилин. Зверніть увагу, суми депозитів та виведення коштів можуть відрізнятись. Якщо порівнювати з популярним поповненням через Visa / Mastercard, то ви можете зустріти як лояльніші ліміти, так і менш приємні.

FAQ

Які БК приймають NETELLER та працюють в Україні?

На поточній сторінці пропонуємо усі букмекерські контори, які приймають NETELLER. Перейшовши за посиланням (кнопка «Огляд»), ви зможете переглянути усе про букмекера: від рівня коефіцієнтів до можливості реєстрації українського гравця.

Які букмекери приймаючі NETELLER є найнадійнішими?

Наш портал не може впливати на проблемні ситуації у всіх букмекерів, які приймають платежі NETELLER. Ви можете створити акаунт та робити ставки, обравши з переліку найкращих БК на думку «Рейтингу Букмекерів». Представництво цих операторів є на нашому сайті та зможе допомогти розв’язати ту чи іншу проблему.

Як обрати кращу букмекерську контору яка приймає платежі NETELLER?

Серед усіх БК, що приймають NETELLER буває важко визначитись де варто ставити, тож пропонуємо переглянути наступний матеріал.

Обрані контори:
Порівняйте ці контори:
Критерії оцінок розташовані по краях графіка
Кожному букмекеру відповідає свій колір
Чим кращі характеристики контори, тим вищі бали вона має і, відповідно, більшу площу займає її графік
Знайшли помилку?Повідомте про неї
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт