Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Безкоштовні ставки букмекерів

Сьогодні безкоштовні ставки, які ще часто називають фрібетами, користуються величезною популярністю. Практично кожна БК надає їх у тому чи іншому вигляді своїм клієнтам. На цій сторінці «РБ» зібрав всі відомі нам безкоштовні ставки букмекерських контор України та світу. Вашій увазі найцікавіші пропозиції та детальні описи, тож обов’язково уважно проаналізуйте наш розділ, щоб знайти для себе найкращі варіанти!

Читати далі
Доступні 25
За новими
Найкращі бонуси від РБ

Як отримати фрібет

Умовно всі безкоштовні ставки букмекерів можна розділити на дві категорії. Перша включає вітальні фрібети. Вони є заохоченням для нових клієнтів і доступні тільки після реєстрації. До другої ж категорії можна віднести всі ті пропозиції, які контори пропонують за якісь досягнення клієнтів або присвячують цікавим спортивним подіям. Безкоштовні ставки від українських БК часто можна отримати до виступів наших спортсменів на великих форумах або просто за активність гравця.

Як користуватися фрібетами

В залежності від особливостей інтерфейсу кожної конкретної контори можуть бути свої нюанси, проте загалом безкоштовні ставки від БК України та світу оформлюються так само як і звичайні парі. Просто у купоні зазвичай є особливий пункт для використання наявного фрібету.

Зверніть увагу! Тотальна більшість фрібетів не передбачає повернення тіла ставки. У разі перемоги на рахунок надходить тільки чистий виграш. Саме тому вигідно використовувати фрібети на високих коефіцієнтах, адже власними грошима у такому разі гравець не ризикує, проте з’являється шанс добре збільшити баланс, якщо ставка переможе.

У поточному розділі «РБ» вашій увазі не тільки усі дійсні бонуси та безкоштовні ставки букмекерських контор в Україні, а й детальні умови. Варто уважно їх вивчити, щоб уникнути непорозумінь з БК.

FAQ

Безкоштовні ставки БК України дають тільки новим гравцям?

Ні. Часто фрібетами заохочують й вже наявних клієнтів, які довго грають у конторі.

На які матчі можна ставити фрібети?

Безкоштовні ставки можна укладати на будь-які ігри, якщо в умовах конкретного бонусу не вказані якісь обмеження в цьому плані.

Чи можна просто вивести суму безкоштовної ставки?

Ні. Фрібет обов’язково треба поставити, а вивести можна буде після цього тільки чистий прибуток.

Онлайн-букмекери часто дарують фрібети?

Це залежить від конкретної БК, її політики та активності клієнта. Зазвичай фундаментальні контори, які орієнтовані саме на розважальний формат гри, досить часто пропонують безкоштовні ставки.

Недоступні у вашій країні 81
Неактуальні 341
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт