Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

FAQ

Рубрика FAQ створена для новачків і містить типові запитання про букмекерські компанії, гру на букмекері, платіжні системи, а також відповіді на них. Ви хочете знати, яку банківську карту завести для виведення грошей, чи ріжуть  максимуми за «наздоганяння», які документи потрібні для верифікації рахунку? «Рейтинг Букмекерів» відповідає на запитання!

Якщо ви хочете доповнити FAQ або у вас є запитання, на яке вам важко знайти відповідь, будь ласка, залишайте свої коментарі на цій сторінці.

Букмекерські контори
Реєстрація в БК
Чи дозволено реєструватися і грати в декількох букмекерських конторах?
Звичайно. Можна грати у всіх існуючих БК, ніяких заборон на це немає. Але ми рекомендуємо грати тільки в тих конторах, які оцінені на «5» і «4» в нашому рейтингу: http://bookmaker-ratings.com.ua/bukmekery/
Контора має російську версію сайту, але вона відсутня у вашому рейтингу контор російською мовою. Чому?
У рейтинг «БК російською» потрапляють тільки ті букмекерські контори, які пропонують не тільки російський сайт, але й послуги російськомовної служби підтримки клієнтів.
Як бути, якщо для спілкування із службою підтримки БК потрібне знання англійської мови, а я нею не володію?
Радимо спочатку вибрати БК з російською версією і підтримкою російської мови. Ви знайдете список таких контор тут: http://bookmaker-ratings.com.ua/supported_languages/russkij/
Як дізнатися, чи дозволяє букмекер завести гривневий рахунок?
Дізнатися про валюти, в яких та чи інша БК дозволяє відкрити рахунок, ви можете в огляді цього букмекера в нашому рейтингу: http://bookmaker-ratings.com.ua/bukmekery/.
Чому БК не приймає клієнтів з тих чи інших країн?
У більшості випадків це залежить від законодавства даної країни або від того, чи зацікавлена букмекерська компанія в організації своєї діяльності в цій країні. Так, у США ставки на спорт в інтернеті заборонені, тому європейські букмекери не працюють з клієнтами з Америки. А «сірі» ринки країн колишнього СРСР просто не цікаві деяким БК.
Чи потрібно при реєстрації в зарубіжних БК перекладати паспортні дані?
При реєстрації в зарубіжних букмекерських конторах поля можна заповнити, використавши або переклад, або транслітерацію.
Забув пароль до свого рахунку. Чи можу я пройти реєстрацію заново, чи стане це приводом для контори заблокувати мій рахунок?
Букмекерські контори забороняють повторну реєстрацію. У переважній більшості контор повторно зареєстрований рахунок (-ки) лімітують або заблокують, перевівши при цьому баланс на перший рахунок. В будь-якому разі, ми не рекомендуємо повторну реєстрацію - якщо ви забули логін або пароль від свого аккаунта в БК, зв'яжіться з цього приводу зі службою підтримки контори.
Перевірка особи
Чи у всіх букмекерських конторах потрібно пройти перевірку особи, щоб отримати виграш?
Всі західні букмекери практикують цю процедуру.
Які документи буде вимагати контора для перевірки віку і особистих даних?
Скан паспорта (з відміткою про реєстрацію) і на вибір скан водійського посвідчення, закордонного паспорта, свідоцтва про народження, військового квитка. У правилах ряду БК є також пункт, згідно з яким в деяких випадках від вас вимагатимуть підтвердити адресу.
БК вимагає у мене відправити скановані копії документа, що посвідчує особу (нотаріально завірену копію), для виведення коштів. Чи безпечно це?
Так, це звичайна практика. Кожна контора з числа рекомендованих «Рейтингом Букмекерів» (з оцінкою «4» і «5») докладає максимальних зусиль для збереження особистих даних клієнтів в безпеці. Список рекомендованих контор ви знайдете в рейтингу:http://bookmaker-ratings.com.ua/bukmekery/.
Введення/виведення коштів
Через який проміжок часу надходять гроші, відправлені на виведення?
Виплати по платіжнх системах надходять впродовж дня. Якщо це банківський переказ, то переказ триватиме 3-5 банківських днів. У багатьох зарубіжних конторах потрібно пройти процедуру перевірки віку і особистості, перш ніж ви зможете вивести кошти з рахунку.
Виведені з БК гроші тривалий час не надходять на кредитну карту. Що робити?
У подібних ситуаціях провина рідко лежить на букмекері, зазвичай - на банках-посередниках. Дізнайтеся у БК номер транзакції, щоб відстежити платіж у вашому банку.
Більше - у розділі «Платіжні системи» цього FAQ.
Бонуси і промоакції
Які контори пропонують бонус? А бонус для України?
Щоб дізнатися, які БК який бонус пропонують, зайдіть в наш рейтинг букмекерських контор і виберіть «Впорядкувати по бонусу». Детальна інформація про бонус вказана в оглядах букмекерів.
Я виконав усі умови промоакції, але не отримав бонус, що автоматично нараховується. Що робити?
Якщо мова про одну з рекомендованих нами контор, оцінених на «4» і «5» у рейтингу букмекерських компаній, і ви вже безрезультатно зверталися в її службу підтримки, заповніть форму скарги на «Рейтингу Букмекерів»: http://bookmaker-ratings.com.ua/bukmekery/forma-zhalob/.
Знайшов в правилах промоакції букмекерської контори наступне: ми залишаємо за собою право скасовувати дану пропозицію або змінювати будь-які з його правил і умов в будь-який час без сповіщень або пояснення причин. Компанія також залишає за собою право не допускати деяких власників рахунків до участі в даній акції. Чи справедливе це правило?
Насправді це поширене правило, і діє воно в більшості букмекерських контор. Те, як і до кого застосовується це правило, залежить від конкретного випадку.
Блокування рахунку
За що мій рахунок в БК може бути заблокований?
Приводів для блокування кілька, і вони можуть відрізнятися від контори до контори. Так, серед можливих причин блокування рахунку - реєстрація більше одного рахунку на своє ім'я або на чужі документи, шахрайство з кредитними картами, ставка на договірний матч. У деяких конторах гра без елементу ризику («виделки» та інші тактики професійної гри) може послужити приводом для блокування рахунку, але це рідкість, звичайна міра в таких випадках - порізка максимумів.
Що буде, якщо постійно (щодня) вигравати в БК? Чи можуть заблокувати аккаунт?
Якщо ви виграєте стабільно, не порушуючи правила контори, не ставлячи на договірні матчі, букмекери з «5» і «4» не заблокують ваш рахунок (у деяких БК гра без елементу ризику - «виделки» та інші тактики професійної гри - може послужити приводом для блокування рахунку, але це рідкість). Щоб ознайомитися з рейтингом букмекерських контор, перейдіть за цим посиланням: http://bookmaker-ratings.com.ua/bukmekery/.
Букмекерська компанія заблокувала мій рахунок, попередньо давши вивести баланс. Чому?
Ви потрапили в категорію «небажаних клієнтів», тому ваш рахунок був закритий. Всі гравці, в ставках яких відсутній елемент ризику, класифікуються як небажані, серед них «виделочники», «коридористи», «післягольщики», організатори договірних матчів і так далі.
Інші запитання
Як ставляться БК до гри «навздогін»?
У конторах з оцінкою «5» і «4» в нашому рейтингу, які ми рекомендуємо, за гру «навздогін» максимуми не ріжуть, оскільки ця стратегія передбачає ризик - ви можете так і не «наздогнати».
Як БК ставляться до «виделок» та інших тактик гри без ризику?
За «виделки» букмекерські контори знизять максимуми або заблокують рахунок, за винятком букмекерів, які приймають професійних гравців. Їх список ви знайдете тут: http://bookmaker-ratings.com.ua/bukmekery/bukmekerskye-kontory-dlya-professyonalov/.
Чи повернуть ставку, якщо рахунок в лайві був неправильним, а я програв, зробивши ставку?
За правилами букмекерських контор, вони не несуть відповідальності за надану в лайві інформацію, так як ці дані (рахунок матчу і т.д.) отримують від партнерів. Тому ставку не повернуть.
Яку максимальну ставку я можу зробити на той чи інший результат (подію)?
Це залежить як від популярності події, так і від можливих обмежень (порізка максимумів), застосованих букмекерською конторою до вашого аккаунту.
Чи можна ставити кілька разів на один і той же результат (ординарами)?
Більшість контор не забороняють оформлення ставок на один і той же результат більше одного разу (наприклад, William Hill дозволяє). Втім, у деяких конторах це все ж заборонено, тому рекомендуємо уточнити у служби підтримки вашого букмекера або в його правилах.
Платіжні системи
Банківські перекази (карти/рахунки)
Яка карта підійде для введення і виведення коштів?
Дебетову/кредитну Visa Classic можна використовувати як для введення, так і для виведення. Для введення коштів також підійде Mastercard, але ряд зарубіжних букмекерів, зокрема, William Hill забороняють виведення коштів на карти Mastercard не-британських банків.
Відзначимо, Visa Classic підходить для введення і виведення коштів у всіх БК, на відміну від Electron.
Чи підійде Visa Electron для введення і виведення коштів в БК?
Відповідь на це питання залежить від того, про якого букмекера і про карту якого банку йде мова. Ми рекомендуємо використовувати для цих цілей Visa Classic, оскільки Electron призначена в першу чергу для використання в банкоматах і наземних терміналах.
Чи є банківський переказ моментальним?
Ні. Терміни переказу слід уточнити в банку або у співробітників платіжної системи, якщо ви відправили кошти в банк з неї. Зазвичай це займає 3-5 банківських днів.
Платіжні інтернет-системи
Як можна покласти гроші на Skrill?
Це можна зробити за допомогою банківського переказу або кредитної картки.
Який мінімум на депозит і на виведення в Skrill?
Мінімумів немає, але використовувати Skrill вигідно великим гравцям, оскільки депозити з кредитних карт і виплати стають безкоштовними тільки після отримання VIP-статусу.
Які документи потрібні для проходження верифікації в платіжній системі Skrill? Чи можна відіслати цифрові фото документів замість сканованих копій?
Щоб почати користуватися всіма можливостями Skrill, потрібно пройти процедуру верифікації. Для верифікації рахунку вам буде потрібно відсканувати і надіслати документи, що підтверджують вашу особу та адресу. Для підтвердження особи підійдуть паспорт, водійські права, військовий квиток. Для підтвердження адреси підійдуть виписка з рахунку в банку з вашим ім'ям і адресою або квитанція оплати за комунальні послуги.
Що потрібно для отримання VIP-статусу в Skrill?
За умови, що всі документи для перевірки особи та адреси були вами надані, ви повинні відправляти в букмекерські контори більше 2500 євро на місяць.
Для верифікації адреси в зарубіжних платіжних системах обов'язково мати квитанцію за комунальні платежі з адресою, що збігається з пропискою?
На Заході відсутнє поняття «реєстрація». Адреса людини там, де вона живе. За вашу адресу приймається та, що вказана на виписці з банку або квитанції за комунальний платіж.
Для верифікації адреси в платіжній системі потрібна банківська виписка з переказу саме в ту систему, в якій я проходжу перевірку особистості?
Підійде загальна виписка по рахунку, головне, щоб у ній була вказана ваша адреса - та ж, яку ви вказали при реєстрації в обраній вами платіжній системі.
Чи можна використовувати кілька платіжних систем при роботі з однією і тією ж БК?
Так, ви можете використовувати більше однієї платіжної системи, граючи в окремо взятій букмекерській конторі. Але слід врахувати: багато контор вимагають, щоб гроші виводилися тим же методом, яким були введені. Якщо вони були введені декількома методами, букмекери залишають за собою право вибрати той, яким ви зможете вивести кошти.
Як дізнатися, які платіжні системи дозволяє використовувати букмекерська контора?
В оглядах компаній на «Рейтингу Букмекерів» вказані платіжні системи, оплату через які приймає БК. Ми намагаємося регулярно оновлювати ці дані. Але компанії постійно розвиваються і додають нові методи, а деякі з невідомих причин відмовляються від тієї чи іншої платіжної системи. Тому для отримання вичерпних і достовірних даних рекомендуємо звернутися в службу підтримки обраної БК.
Чи можна використовувати QIWI-гаманець для виведення коштів в зарубіжних БК?
У деяких БК він працює тільки на введення, вам слід уточнити у служби підтримки вашого букмекера. Вивести баланс в таких конторах можна на карту, банківський рахунок або іншу платіжну систему, за умови, що з цієї системи буде зроблений депозит (хоча б мінімально допустимий).
Як довго чекати переказу на Webmoney з букмекерської контори?
Зазвичай переказ здійснюється в той же або на наступний день. У той же час точний термін залежить від букмекерської контори, клієнтом якої ви є.
Інші запитання
Який спосіб переказу грошей більш швидкий?
Перекази, які проводяться через банк, потребують більше часу, ніж перекази за допомогою платіжних інтернет-систем (наприклад, платіжної системи Skrill).
Коментарі 39
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт