Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Букмекерські контори, що приймають Apple Pay

У цьому розділі показані букмекерські контори, в яких можна робити депозити за використанням Apple Pay. За допомогою програм Apple Pay користувачі iPhone (починаючи з iPhone 6) та Apple Watch можуть оплачувати покупки за технологією NFC («ближній безконтактний зв'язок») у поєднанні з програмою Wallet.

Букмекери, які приймають платежі за допомогою системи Apple Pay

Ми обрали кілька найцікавіших букмекерських контор, що підтримують систему Apple Pay. Їх не багато, однак вони варті уваги.

Чому букмекери приймають платежі Apple Pay?

Apple Pay – це швидкий і зручний метод покупки будь-де: у магазинах, на букмекерських веб-сайтах, громадському транспорті тощо. Для підтвердження платежу може використовуватись Touch ID або Face ID. Також можливе використання системи платежів в інтернеті. Отже, з таким способом ваші дані надійно захищені, а у вас є все, що потрібно для оплати. Про це знають і букмекери, тому впровадження такого сервісу підвищує статусність оператора та рівень комфорту під час депозиту.

Найкращі букмекерські контори, які приймають платежі з Apple Pay

Список найкращих букемекерів, у тому числі зі підтримкою Apple Pay, наведено «Рейтингом Букмекерів» тут. Оберіть за своїм смаком. Ми ж рекомендуємо поцікавитись умовами ставок у Сапфірбет, Мелбет, 1хбет, Vbet, GGbet тощо.

Нюанси гри у букмекерських конторах, які приймають Apple Pay

Ви можете швидше й зручніше внести депозит за допомогою свого пристрою, який завжди під рукою. З використанням такого способу вам не доведеться постійно шукати картку для переписування даних, котрі вимагає під час внесення грошей. Зверніть увагу, суми депозитів та виведення коштів можуть відрізнятись. Якщо порівнювати з популярним поповненням через Visa / Mastercard, то ви можете зустріти як лояльніші ліміти, так і менш приємні. Також варто зазначити, що за допомогою Apple Pay можна лише вносити кошти. Зворотній розрахунок не передбачено.

FAQ

Які БК приймають Apple Pay та працюють в Україні?

На поточній сторінці пропонуємо усі букмекерські контори, які приймають Apple Pay. Перейшовши за посиланням (кнопка «Огляд»), ви зможете переглянути усе про букмекера: від вибору ставок до доступності реєстрації гравців з України.

Які букмекери приймаючі Apple Pay є найнадійнішими?

Наш портал не може впливати на проблемні ситуації у всіх букмекерів, які приймають платежі Apple Pay. Ви можете створити акаунт та робити ставки, обравши з переліку найкращих БК на думку «Рейтингу Букмекерів». Представництво цих операторів є на нашому сайті та зможе допомогти розв’язати ту чи іншу проблему.

Як обрати кращу букмекерську контору яка приймає платежі Apple Pay?

Серед усіх БК, що приймають Apple Pay буває важко визначитись де варто ставити, тож пропонуємо переглянути наступний матеріал.
Обрані контори:
Порівняйте ці контори:
Критерії оцінок розташовані по краях графіка
Кожному букмекеру відповідає свій колір
Чим кращі характеристики контори, тим вищі бали вона має і, відповідно, більшу площу займає її графік
Знайшли помилку?Повідомте про неї
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт