Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
Скасувати
Фільтри
Сума бонуса
10000 ₽
Відіграш
Термін відіграшу
30 днів

Букмекер «Фонбет» пропонує своїм клієнтам 10% вітальний бонус за перший депозит до 10 000 рублів у вигляді фрібета. Для його отримання необхідно:

 • Зареєструватися на сайті БК.
 • Зробити перший депозит на суму від 500 рублів.
 • Проставити як мінімум 50% суми депозиту.

Наприклад, ви внесли на рахунок 3000 рублів і зробили ставок на 1500 рублів. Букмекер зарахує вам за це фрібет на 300 рублів (10% від 3000).

Правила та умови

 1. Взяти участь у програмі можуть учасники, які не здійснювали поповнення балансу до 04.10.2018 і зареєстровані не раніше 04.07.2018.
 2. Протягом 45 днів після приєднання до програми вам нараховуються бонусні бали з метою використання їх для оплати своїх подальших парі. При цьому зараховуються тільки програшні парі з будь-яким коефіцієнтом і виграшні парі з коефіцієнтом від 2.00. Накопичені бали змінюються на фрібети при досягненні умов отримання фрібета.
 3. Нараховані і не використані протягом 45 днів з моменту нарахування бонусні бали, вважаються незатребуваними і анулюються (списуються з вашого бонусного рахунку без можливості відновлення).
 4. Всього ви можете отримати не більше 10 фрібетів. Номінал кожного фрібета дорівнює 10% від суми першого поповнення рахунку. При цьому сума всіх фрібетов не може перевищувати суми першого поповнення рахунку.
 5. Інформація про парі, на які діють обмеження або заборона на нарахування бонусних балів, публікується співробітниками БК «Фонбет» на сайті.
 6. БК «Фонбет» має право призупинити нарахування та списання бонусних балів на період розгляду ситуації на предмет наявності в діях учасника елементів зловживання правами, недобросовісних дій і / або порушення даної оферти і / або зловживання привілеями та / або заохоченнями, наданими учасникам в рамках акції.
 7. Для участі в програмі враховуються тільки розраховані парі типу «одиночне» або «експрес» в розділах Лінія і Лайв.
 8. Для участі в програмі не враховуються такі парі: «суперекспрес», парі типу «система», будь-які парі з котируваннями на лотереї, продані парі.
 9. Нарахування фрібета відбувається протягом 48 годин з моменту виконання умов отримання фрібета. Термін дії фрі бета – 30 днів з дати зарахування.
 10. Фрібети, проставлені перебором всіх можливих варіантів (парі типу «одинар» або «експрес») з декількох рахунків для перекриття всієї комбінацій без ризику програти з метою переведення в готівку бонусних коштів, можуть бути анульовані.
 11. Для участі в програмі один гравець може використовувати тільки один реєстраційний номер. Якщо будуть виявлені дублюючі реєстраційні номери одного користувача, БК «Фонбет» зберігає за собою право відмовити в отриманні фрібета.
 12. В акції може брати участь тільки один користувач на одну сім’ю, одну локальну мережу, один IP, комп’ютер або мобільний пристрій. Фрібети, нараховані за реєстрацію нових користувачів з одного і того ж IP, адреси, комп’ютера або мобільного пристрою, будуть анульовані.
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт