Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
Скасувати
Фільтри

Бонуси та акції від Betlive на Січень: кешбек, промокоди, фрібети

Betlive – це інновацій ігровий простір, орієнтований на комфорт користувачів. Мета букмекерської контори створити нові можливості для користувачів та запропонувати їм найрізноманітніший вибір продуктів. Компанія пропонує клієнтам різні бонуси, швидкі та зручні способи оплати.

Читати далі
Доступні 0
За новими
Найкращі бонуси від РБ

Бонус на перший депозит Betlive

Для участі в акції внесіть депозит від €3 до €425. Ви отримаєте бонусні раунди, у кожному з них отримаєте 3 картки та бали в таблиці лідерів, а також готівку, iPhone і монети MIX. Скористатися акційною пропозицією можна, якщо акаунт верифікований.

Зареєструватися

Betlive залишає за собою право змінювати, скасовувати або припиняти умови цієї акції в будь-який час і без додаткового повідомлення. Будь-який приз та/або виграш, отриманий внаслідок технічної несправності, є недійсним, і користувач не має права вимагати від організатора будь-який приз та/або виграш. Беручи участь у цій акції, користувач декларує свою попередню згоду з тим, що у разі виграшу ваучера на iPhone він/вона підпише підготовлену організатором документацію щодо передачі ваучера.

Акції Betlive

  • Акція MixWin – це нова акція, яка дозволяє виграти такі призи: BMW 3 серії, грошові призи до €3400 і до 10 000 фріспінів. Клієнт може брати участь в акції, якщо його профіль повністю ідентифікований. Щоб отримати призи, збирайте MIX Coins у таких акціях: Power Win II, бонус за депозит і бонус за авторизацію. Монети збираються в бонусних іграх відповідних акцій. Після збору 10 монет MIX колесо буде активовано на сторінках MIX WIN або будь-якої іншої акції-учасника. Після обертання ви отримаєте приз, який з’явиться на колесі.
  • Став на теніс, та якщо під час матчу було зіграно хоча б одне очко, у разі відмови гравця (травма або відмова продовжувати з інших причин) або дискваліфікації під час матчу, ви виходиш переможцем. Детальніше про умови на сайті Betlive в розділі «‎‎Акції». 

 Бонуси та акції від Betlive

Кешбек Betlive

CashBack бонус в БК Betlive – це спеціальна акція для гравців, можливість отримати 100% кешбек готівкою. Щодня з 14:00 до 23:59 для клієнтів буде активовано 3 різних купони. Гравець обирає одне з трьох полів на потрібному купоні та отримує вказану на ньому суму. Ви можете брати участь в акції, якщо ваш профіль активований та верифікований. На день можна взяти участь лише один раз в CashBack акції. Отриманий кешбек буде миттєво зараховано на рахунок БК Betlive.

Існують букмекери, які більш лояльні в плані перевірок, не просять особисті дані клієнтів та офіційні папери. «Рейтинг Букмекерів» збирає саме такі компанії на цій сторінці

FAQ

Як отримати бонус на перший депозит Betlive?

  1. Зареєструватися на сайті БК Betlive.
  2. Зробити депозит.
  3. Дати згоду на участь в акції на перший депозит.
  4. Виконати умови вітальної пропозиції й отримати бонусні кошти.
  5. Відіграти бонус.

Які види бонусів надає букмекерська контора Betlive?

Бонус на CashBack в БК Betlive дає можливість клієнтам отримати до 100% готівкою від програних ставок.

Як працюють бонуси на кешбек Betlive?

БК Interwetten не надає промокод.

Що таке промокод Betlive, і як його використовувати?

БК Betlive наразі не пропонує промокод.

Чи можу я використовувати кілька бонусів Betlive одночасно?

Ні, кожна акція активується окремо і не суміжна з іншими.

Недоступні у вашій країні 1
Неактуальні 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт