Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
Скасувати
Фільтри

Бонуси та акції від Bwin на Листопад: кешбек, промокоди, фрібети

Бонуси – один із найпривабливіших критеріїв в БК для будь-якого гравця. Серед бонусів Bwin: бонуси на депозит, вітальні пакети, ставка без ризику. Всі ці пропозиції приваблюють нових гравців та утримують вже зареєстрованих. 

Читати далі
На жаль, доступних бонусів немає
Найкращі бонуси від РБ

 Акції Bwin

Букмекерська контора Bwin пропонує клієнтам бонуси, але детальний опис пропозиції доступний лише після реєстрації облікового запису.

Зареєструватися

У відгуках про БК Bwin клієнти зазначають, що букмекер вибірково може запропонувати персональний бонус в будь-який момент. 

«Рейтинг Букмекерів» розповідає про переваги та недоліки БК Bwin.

  • Ставка без ризику. Захистіть ставку, поверніть частину коштів, якщо ваша ставка не виграє. Для цього потрібно натиснути на кнопку «Застосувати резервну ставку» в купоні. Вибрати винагороду «Резервна ставка», після чого у купоні з’явиться «Резервна ставка» із зеленою галочкою, що означає функція активна.

Як працюють ставки без ризику?

  • Підвищення коефіцієнтів. Клієнти БК мають можливість підвищити свій виграш, скориставшись покращеними коефіцієнтами на події. Оберіть ставку, в купоні натисніть «Підвищення коефіцієнта» і «Зробити ставку».
  • Візьміть під контроль свою ставку. За допомогою функції «Редагувати ставку» гравці можуть змінити вже зроблену ставку. До прикладу, якщо стартовий склад команди не такий, як ви очікували: можете редагувати ставку. Як це працює? У розділі «Мої ставки» потрібно обрати «Редагувати ставку», додати, змінити або видалити потрібний вибір. Обов’язково зберегти зміни та зачекати, доки ставка розрахується.

Акції Bwin

  • Бонус за ставки на перегони до $25000. Завдяки найкращим коефіцієнтам на перегони Великобританії та Ірландії БК Bwin має велику цінність для гравців. Наприклад, ви підтримуєте коня за 5/1, а ваш вибір повертається за 7/1, Букмекер виплатить за 7/1. Ця пропозиція доступна без реєстрації. Бонус обмежений – максимум $25000 на клієнта в день.
  • Оберіть улюблену команду Прем’єр-ліги Англії або UK Championship та отримайте спеціальні пропозиції від букмекера. Для цього, перейдіть на сторінку акції, натисніть «Більше інформації», виконайте умови, оберіть команду, заберіть подарунок. 

FAQ

Як отримати бонус на перший депозит Bwin?

БК Bwin не надає вітальних бонусів, проте має персональні пропозиції для кожного гравця окремо, про які ви дізнаєтесь пройшовши процедуру реєстрації на сайті.

Які види бонусів надає букмекерська контора Bwin?

Наразі Bwin пропонує покращені коефіцієнти, ставку без ризику, щоденні бонуси на перегони.

Чи можу я використовувати кілька бонусів Bwin одночасно?

Так, якщо правила конкретної промоакції не заперечують.

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт