Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри

Бонуси та акції від Балтбет на Січень: кешбек, промокоди, фрібети

Дана сторінка буде корисною як для бувалих гравців даного букмекера, так і для нових користувачів. Адже крім переліку пропозицій, ми швидко та детально розглянемо Балтбет бонуси, порадимо кращий та допоможемо шукачам Балтбет промокоду.

Читати далі
Доступні 0
За новими
Найкращі бонуси від РБ

Бонуси для нових гравців Балтбет

Власне, вітальних пропозицій для нового клієнта не передбачено. Одразу після реєстрації в Балтбет ви можете брати участь в бонусній програмі лояльності, детальніше про яку розповімо далі.

За реєстрацію Балтбет дає 3 експреси в подарунок для нових гравців. Клієнти отримають автоматичні згенеровані експреси. Як отримати бонус від БК «Балтбет»

 1. Під час реєстрації вибрати вид спорту: футбол, хокей чи теніс для бонусних експресів.
 2. Зареєструватися та пройти процедуру верифікації на сайті букмекера.

Зареєструватися

Акції Балтбет

 • Бонусна система. Для переходу на наступний рівень та отримання нагороди необхідно виграти певну суму на конкретному типі парі. Враховується лише чистий виграш. Загальна виграна сума відображається на шкалі досягнення. Чистий виграш кожного потрібного парі додається до шкали відповідного досягнення, він округляється до цілих рублів у бік. Сума, коефіцієнт та кількість парі можуть бути будь-якими. Для участі в програмі лояльності не враховуються ставки, зроблені на бонусні кошти, викуплені, скасовані та розраховані з поверненням. Нагорода дістається у вигляді промокоду на фрібет.
 • БК «Балтбет»  пропонує взяти участь у серії щоденних «експресів» та виграти фрібети загальною сумою до 24 мільйонів рублів. Акція доступна всім гравцям. Як отримати фрібет від БК Балтбет?
 1. Зареєструватися або авторизуватись на сайті букмекера;
 2. Робити ставки типу «‎‎експрес» сумою від 300 рублів. У залік ідуть лише ті події, які запропоновані у вкладці Балтпрес.
 3. В рамках акції не враховуються продані ставки, а також парі, укладені за допомогою бонусних коштів (купони, бонусні бали тощо).

Акції Балтбет

Промокоди Балтбет

Охочим отримати промокод Baltbet доведеться обмежиться у власних бажаннях. Букмекер не пропонує подібних заохочень. Промокод – набір символів (літер, цифр), введення яких додасть вам якийсь тип бонусу: на депозит, фрібет, страхування, кешбек тощо. Позаяк розмаїття бонусів у БК не найкраще, пропонуємо скористатись пропозиціями від Фавбет, Vbet чи інших рекомендованих «‎‎РБ» букмекерів

Висновок

Привілеєм в БК Балтбет є його бонусна програма. Розділ з акційними пропозиціями не досить наповнений. Відсутність бонусу на перший депозит, українськомовного інтерфейсу, онлайн-чату – це мінуси в порівнянні з конкурентами, а особливо з найкращими БК для українського беттора.

FAQ

Як отримати бонус на перший депозит Балтбет?

 1. Перейти на сайт букмекера.
 2. Зареєструватися.
 3. Відкрити розділ «‎‎Бонуси», обрати бонус за реєстрацію.
 4. Ознайомитись з умовами та виконати їх.
 5. Зверніть увагу, пропозиції цього букмекера можуть бути недоступними для гравців з України.

Які види бонусів надає букмекерська контора Балтбет?

Наразі компанія пропонує бонус за реєстрацію, участь у розіграші подарунків та фрібетів, а також бонусну систему.

Що таке промокод Балтбет, і як його використовувати?

БК Betlive наразі не пропонує промокод.

Чи можу я використовувати кілька бонусів Балтбет одночасно?

Участь у бонусній системі можна поєднати з іншою акційною пропозицією.

Недоступні у вашій країні 1
Неактуальні 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт