За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Бонуси БК Балтбет - Опис усіх доступних бонусів

Дана сторінка буде корисною як для бувалих гравців даного букмекера, так і для нових користувачів. Адже крім переліку пропозицій, ми швидко та детально розглянемо Балтбет бонуси, порадимо кращий та допоможемо шукачам Балтбет промокоду.

Читати далі
Доступні 0
За новими
Найкращі бонуси від РБ
Бонус Опис Важливі деталі
? Програма лояльності від БК «Балтбет» (Недоступний в Україні) Бонусні бали нараховуються за ставки. Кількість балів залежить від типу ставки і коефіцієнта: за комбіновані ставки і вищі коефіцієнти клієнт отримує більше балів.
  • Участь автоматична
  • Бонусними балами можна повністю оплатити ставку, при цьому 1000 балів – 1 руб
  • Мінімальна сума ставки коштом бонусів становить 20 рублів.

Бонуси для нових гравців Балтбет

Власне, вітальних пропозицій для нового клієнта не передбачено. Одразу після реєстрації в Балтбет ви можете брати участь в бонусній програмі лояльності, детальніше про яку розповімо далі. 

Бонуси для зареєстрованих гравців Балтбет

Отже, програма лояльності передбачає накопичення балів. Кожен клієнт букмекерської компанії «Балтбет» автоматично стає учасником бонусної програми. Бонусні бали нараховуються за ставки. Кількість балів залежить від типу ставки і коефіцієнта: за комбіновані ставки і вищі коефіцієнти клієнт отримує більше балів. Бонусними балами можна повністю оплатити ставку, при цьому 1000 балів – 1 руб. Наприклад, для ставки на 100 руб. необхідно використати 100 000 бонусних балів. Мінімальна сума ставки коштом бонусів становить 20 рублів.

Промокоди Балтбет

Охочим отримати промокод Baltbet доведеться обмежиться у власних бажаннях. Букмекер не пропонує подібних заохочень. Промокод – набір символів (літер, цифр), введення яких додасть вам якийсь тип бонусу: на депозит, фрібет, страхування, кешбек тощо. Позаяк розмаїття бонусів у БК не найкраще, пропонуємо скористатись пропозиціями від Фавбет, 1хбет, Vbet чи інших рекомендованих нами БК

Як отримати бонуси?

  1. Перейдіть на сайт букмекера.
  2. Зареєструйтесь.
  3. Відкрийте розділ “Бонуси”.
  4. Ознайомтесь з умовами та виконайте їх.
  5. Зверніть увагу, пропозиції цього букмекера можуть бути недоступними для гравців з України.

Висновок

Єдиним привілеєм в БК Балтбет є його бонусна програма лояльності. Далі розділ з акційними пропозиціями пустує. Відсутність вітального бонусу, українськомовного інтерфейсу, онлайн-чату – це мінуси в порівнянні з конкурентами, а особливо з найкращими БК для українського беттора.

Недоступні у вашій країні 1
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт