За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
Відіграш
Термін відіграшу

Кожен клієнт букмекерської компанії «Балтбет» автоматично стає учасником бонусної програми.

Бонусні бали нараховуються за ставки. Кількість балів залежить від типу ставки і коефіцієнта: за комбіновані ставки і більш високі коефіцієнти клієнт отримує більше балів:

Як витратити бонусні бали?

Бонусними балами можна повністю оплатити ставку, при цьому 1000 балів – 1 руб. Наприклад, для ставки на 100 руб. необхідно використати 100 000 бонусних балів. Мінімальна сума ставки за рахунок бонусів становить 20 рублів.

Також завдяки бонусам можна збирати експреси з підвищеним коефіцієнтом. Якщо ви хочете збільшити підсумковий коефіцієнт вашого експресу, вам знадобляться 18 бонусних балів на кожен рубль вашої ставки. Наприклад, щоб «посилити» експрес із загальним коефіцієнтом 200,0 і сумою ставки в 100 руб., вам знадобиться 1 800 бонусних балів. Підсумковий коефіцієнт експресу за допомогою цієї послуги може бути збільшений на 5%. Для використання опції необхідно, щоб експрес складався як мінімум з 3 подій, а його загальний коефіцієнт перевищував 1,6.

За рахунок бонусів можна отримати і знижку 5% на ставку суперекспрес (тоталізатор). Для цього на кожен рубль ставки доведеться витратити 20 бонусів. Наприклад, якщо ви поставили 20 варіантів по 50 рублів кожен на загальну суму 1200 рублів, вам буде потрібно 20 х 1200 = 24 000 бонусних балів. У квитку має бути більше 10 варіантів.

Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 0
Сайт «» порушує законодавство України.,
тому доступ до даного сайту заборонено.
Ви будете перенаправлені на сайт
який працює в Україні легально.
Перейти на сайт