Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
Скасувати
Фільтри

Бонуси БК Кашалот Бет – Опис усіх доступних бонусів

На цій сторінці беттор знайде інформацію про останні бонуси Кашалот Бет, можливість участі для гравців з України, наявність програми лояльності, акцій для зареєстрованих гравців та актуальні Кашалот Бет промокоди. 

Читати далі
На жаль, доступних бонусів немає
Найкращі бонуси від РБ
Назва бонусу Опис Важливі деталі
Вітальний спортивний бонус на депозит (100% ДО 100 євро) Cashalot надає величезний вітальний бонус для всіх любителів спорту, які шукають спосіб збільшити свій виграш.
  • Розмір бонусу – 100% від першого поповнення
  • Максимальна сума – 100 євро
  • Є відіграш
  • Потрібно вводити промокод

Бонуси для нових гравців Cashalot Bet

Після створення акаунту в цього букмекера гравець зможе отримати вітальний бонус (до 100 євро). Для активації бонусу потрібно ввести промокод CASH10. На бонусний баланс нараховується 100% від суми дебютного поповнення рахунку. Щоб перевести в готівку бонус і накопичені виграші, гравцям необхідно відіграти суму бонусу та суму депозиту десять  разів. Відіграш бонусу має бути завершений протягом 14 днів. Клієнти з активним бонусом не можуть робити ставки з коефіцієнтом нижче 1,80 та 2,20 на маркетах з гандикапами та більше/менше.

Бонуси для зареєстрованих гравців Cashalot Bet

Беттори, які вже створювали акаунт в Кашалот БК раніше не мають постійних спортивних привілеїв. Іноді з’являються кількаденні акції для віртуального спорту (симулятор) та бонуси для найпопулярніших спортивних змагань.

Промокоди Кашалот Бет

Cashalot Bet промокод CASH10 дає користувачеві змогу збільшити суму першого поповнення вдвічі. Детальніше про цю акцію подано кількома абзацами вище. CASH10 – єдиний актуальний промокод на сьогодні, однак можуть з’являтись інші бонус-коди, після введення яких на акаунт нарахується фрібет, страхування ставки, бонус на депозит тощо.

Як отримати бонуси

Аби отримати Cashalot Bet бонус перейдіть на сайт БК та зареєструйтесь. У вікні реєстрації натисніть на помаранчеве запитання “У вас є промокод для активації?”. Вам відкриється додаткове поле для введення промокоду CASH10. Тепер вам потрібно зробити перший депозит та відіграти цю суму десять разів ставками з коефіцієнтом 1,8 або вище (для переведення бонусної суми на основний баланс).

Висновок

У БК Кашалот немає великого розмаїття бонусів. Букмекер має одну постійну вітальну пропозицію та кілька короткочасних акцій. Ми слідкуватимемо за цим порталом, тому, в’язано це з недосвідченістю оператора чи така політика буде перманентною – з’ясуємо згодом. Відіграш вітального бонусу на депозит не складний, а сума у 100 євро цілком конкуруюча (у порівнянні з популярними букмекерами).

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт