Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
Скасувати
Фільтри

Бонуси та акції від Betway на Листопад: кешбек, промокоди, фрібети

Букмекерська контора Betway приймає ставки на спорт, а також пропонує користувачам безліч інших розваг, серед них особливо виділяються промо-акції, зокрема декілька вітальних бонусів, фрібети, підвищені коефіцієнти.

Читати далі
Доступні 0
За новими
Найкращі бонуси від РБ

Бонус на перший депозит Betway 

Betway пропонує всім новим клієнтам декілька пропозицій вітального бонусу на вибір. Кожен новий клієнт може вибрати один із наступних варіантів:

🎁Welcome FreeBet $12 Отримайте безкоштовну ставку $12 за депозит розміром $12. Поповнити рахунок потрібно не пізніше 7 днів з моменту реєстрації. Бонус потрібно буде відіграти ставкою з коефіцієнтом 1,75+.
🎁Betway Sports Acca Безкоштовна ставка $36 + 50 безкоштовних обертань, якщо ваша перша експрес-ставка з 3+ подіями програє. Мінімальний депозит становить $6. 

Зареєструватися

Акції Betway 

  • Герої фентезі-футболу. Безкоштовна ставка за кожний набраний бал Fantasy Football до $25. Проголосуйте в Твіттері, вибріть героїв вихідного дня та заробляйте фрібети.
  • Вкажіть автора першого голу в 4 матчах, щоб виграти €50000. Грайте в безкоштовну гру на сайті БК Betway, оберіть авторів голів у 4 матчах запропонованих букмекером (до часу початку першого матчу). Після того, як гравець зробив прогноз, він не може змінити або скасувати його. Якщо прогноз виграшний, клієнт повинен пройти KYC і мати дійсний спосіб оплати, зареєстрований у своєму обліковому записі, щоб вивести кошти на свій рахунок.

Щодня на цій сторінці експерти «РБ»‎‎ дають свої прогнози

  • Підвищені коефіцієнти. На певні ринки БК Betway підіймає коефіцієнти: футбол, теніс і баскетбол. Ринки Betway Boost доступні лише обмежений час. Ключові прискорення відображатимуться на головній сторінці сайту.
  • Отримайте безкоштовну ставку $12, якщо з понеділка до неділі (щотижня) зробите 5 ставок по $25+ на будь-які перегони хортів. 
  • Щаслива ставка на скачки. Це тип багатолінійної ставки, яка складається з усіх можливих комбінацій зі зроблених вами виборів, включаючи одиничні ставки. Бонуси доступні лише для ставок на перегони в день перегонів. Якщо ваша щаслива ставка включає будь-який вид спорту, окрім скачок, вона буде розрахована без бонусу. 

Акції Betway 

Бонуси на кіберспорт Betway

Отримайте FreeBet $12 за ставку в розмірі $31+ на експрес-ставки на кіберспорт, які стартують від 2 подій з коефіцієнтом 3,00+. Безкоштовна ставка $12 зараховується автоматично на бонусний рахунок щопонеділка. 

FAQ

Як отримати бонус на перший депозит Betway?

  1. Зареєструватися в БК Betway.
  2. Під час процедури реєстрації дати згоду на участь в акції на перший депозит.
  3. Поповнити рахунок на суму, вказану в умовах вітальної пропозиції.
  4. Отримати бонус.

Які види бонусів надає букмекерська контора Betway?

Betway пропонує вітальні пропозиції новим клієнтам, а вже зареєстрованим: підвищені коефіцієнти, фрібети, експрес-бонуси, також можна закріпити за ставкою певний коефіцієнт, і якщо з часом він просяде, використати попередній варіант і залишитися в плюсі.

Чи можу я використовувати кілька бонусів Betway одночасно?

Ні, акції не можна використовувати разом з будь-якими іншими пропозиціями букмекера.

Недоступні у вашій країні 1
Неактуальні 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт