За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Бонуси БК Red Star Bets - Опис усіх доступних бонусів

Розмаїття акцій та інших привілей – важливий критерій під час вибору букмекерської компанії. На цій сторінці ознайомимо вас з актуальними пропозиціями, навчимо як отримати Red Star Bets бонус, розповімо детально про кожен та допоможемо ввести РедСтарБетс промокод.

Читати далі
Доступні 0
За новими
Найкращі бонуси від РБ
Назва бонусу Опис

Важливі деталі

+20% до виграшного експресу щотижня у БК Red Star Щотижня букмекерська компанія Red Star відбирає найцікавіші події та об’єднує їх в експрес. Зробіть ставку на даний експрес, і якщо ваша ставка зіграє, БК додасть до вашого виграшу 20% зверху.
 • Акція щотижнева
 • Розмір бонусу – 20%
 • Лише для переможних експресів
 • Потрібно поповнити рахунок від $10
 • Є відіграш
Вітальний фрібет Red Star Робіть першу ставку від $5 – букмекерська компанія Red Star дасть вам фрібет на суму першої ставки. Максимальний розмір фрібету $20.
 • Максимальний бонус – $20 
 • Мінімальний депозит –  $10
 • Мінімальна ставка – $5
 • Промокод 1BET
Промокод на фрібет $5 у БК Red Star Ви можете отримати безкоштовну ставку від букмекерської компанії Red Star в розмірі $5 при здійсненні депозиту. Для цього вам необхідно поповнити ігровий рахунок на суму від $10 і ввести промокод 5RSB.
 • Промокод 5RSB
 • Мінімальний депозит $10
 • Ставка повинна бути використана протягом місяця

 

Бонуси для нових гравців Red Star Bets

Якщо ви плануєте створити ігровий рахунок в цього букмекера, то зможете отримати вітальний фрібет до 20 USD. Для цього потрібно ввести промокод 1BET та зробити ставку на реальні гроші розміром не менше $5 та коефіцієнтом від 1,8. На бонусний рахунок зарахується повна сума першого парі. Фрібет відіграється стандартною ставкою на експрес з 5-ти матчів з коефіцієнтом від 1,7 на кожну подію в експресі. Термін фрібету – 30 днів з моменту активації.

Бонуси для зареєстрованих гравців Red Star Bets

Якщо у вас є акаунт на цій платформі, то букмекер має в арсеналі дві спортивні пропозиції: 

 1. Покращені виграші за експреси на запропоновані події (до 20%). Якщо виконані умови попереднього бонусу, то брати участь можна щотижня. 
 • Вам потрібно поповнити рахунок на суму від $10, вказавши при здійсненні депозиту бонусний код EXPRESS. 
 • Зробити експрес на 5 зазначених події майбутнього тижня на суму не менше $5 з коефіцієнтом від 1,7 на кожну з подій (міняти події в експресі даної акції не можна). 
 • Ставку необхідно зробити до початку першого матчу в експресі 
 • Укласти парі можна зробити тільки за гроші з реального балансу (без урахування бонусних коштів).
 • Фрібет потрібно активувати протягом 5 днів після отримання, а відіграти – протягом 30 днів.
 1. Промокод на фрібет $5. Ви можете отримати безкоштовну ставку від букмекерської компанії Red Star в розмірі $5 при здійсненні депозиту. Для цього вам необхідно поповнити ігровий рахунок на суму від $10 і ввести промокод 5RSB. У разі виконання вищезазначених умов протягом години вам буде видана безкоштовна ставка $5. Вона повинна бути використана протягом місяця для ставок типу «експрес» з 5-ти та більше подій. Мінімальний коефіцієнт для кожної події – 1.7.

Промокоди Red Star Bets

Кожна акція в цього букмекера не активується без введення відповідного промокоду. 

Промокод Розмір бонуса Як отримати
EXPRESS БК додасть до вашого виграшу 20% зверху Поповнити рахунок на суму від $10, вказавши бонусний код при здійсненні депозиту 
5RSB Безкоштовна ставка $5 Для цього вам необхідно поповнити ігровий рахунок на суму від $10 і ввести промокод
1BET Вітальний фрібет $20 Потрібно ввести промокод та зробити ставку на реальні гроші розміром не менше $5 та коефіцієнтом від 1,8. 

Як отримати бонуси

Аби отримати РедСтарБетс бонус відвідайте проморозділ букмекера та оберіть цікаву акцію. Далі вам потрібно виконати умову: зробити депозит, ставку тощо та не забути заповнити поле з промокодом. Якщо передбачено відіграш – кошти потрібно прокрутити вказану кількість разів на спортивних ставках.

Висновок

Кожен промокод Red Star Bets відповідає за певний бонус на цій платформі. Є як регулярні, так і одноразові пропозиції. Але достатнього рівня комфорту не досягнеш – кількість привілеїв невелика, а суми в рази нижчі за конкурентів.

Оператора немає в списку рекомендованих “Рейтингом Букмекерів”, тому пропонуємо переглянути бонуси найкращих БК. Перевагою для вас є гарантія безпеки та комфорту, адже ці компанії виплачують чесно зароблені виграші.

Недоступні у вашій країні 3
Неактуальні 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт