Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
Скасувати
Фільтри

Бонуси БК Red Star Bets – Опис усіх доступних бонусів

Розмаїття акцій та інших привілей – важливий критерій під час вибору букмекерської компанії. На цій сторінці ознайомимо вас з актуальними пропозиціями, навчимо як отримати Red Star Bets бонус, розповімо детально про кожен та допоможемо ввести РедСтарБетс промокод.

Читати далі
На жаль, доступних бонусів немає
Найкращі бонуси від РБ
Назва бонусу Опис

Важливі деталі

+20% до виграшного експресу щотижня у БК Red Star Щотижня букмекерська компанія Red Star відбирає найцікавіші події та об’єднує їх в експрес. Зробіть ставку на даний експрес, і якщо ваша ставка зіграє, БК додасть до вашого виграшу 20% зверху.
 • Акція щотижнева
 • Розмір бонусу – 20%
 • Лише для переможних експресів
 • Потрібно поповнити рахунок від $10
 • Є відіграш
Вітальний фрібет Red Star Робіть першу ставку від $5 – букмекерська компанія Red Star дасть вам фрібет на суму першої ставки. Максимальний розмір фрібету $20.
 • Максимальний бонус – $20 
 • Мінімальний депозит –  $10
 • Мінімальна ставка – $5
 • Промокод 1BET
Промокод на фрібет $5 у БК Red Star Ви можете отримати безкоштовну ставку від букмекерської компанії Red Star в розмірі $5 при здійсненні депозиту. Для цього вам необхідно поповнити ігровий рахунок на суму від $10 і ввести промокод 5RSB.
 • Промокод 5RSB
 • Мінімальний депозит $10
 • Ставка повинна бути використана протягом місяця

 

Бонуси для нових гравців Red Star Bets

Якщо ви плануєте створити ігровий рахунок в цього букмекера, то зможете отримати вітальний фрібет до 20 USD. Для цього потрібно ввести промокод 1BET та зробити ставку на реальні гроші розміром не менше $5 та коефіцієнтом від 1,8. На бонусний рахунок зарахується повна сума першого парі. Фрібет відіграється стандартною ставкою на експрес з 5-ти матчів з коефіцієнтом від 1,7 на кожну подію в експресі. Термін фрібету – 30 днів з моменту активації.

Бонуси для зареєстрованих гравців Red Star Bets

Якщо у вас є акаунт на цій платформі, то букмекер має в арсеналі дві спортивні пропозиції: 

 1. Покращені виграші за експреси на запропоновані події (до 20%). Якщо виконані умови попереднього бонусу, то брати участь можна щотижня. 
 • Вам потрібно поповнити рахунок на суму від $10, вказавши при здійсненні депозиту бонусний код EXPRESS. 
 • Зробити експрес на 5 зазначених події майбутнього тижня на суму не менше $5 з коефіцієнтом від 1,7 на кожну з подій (міняти події в експресі даної акції не можна). 
 • Ставку необхідно зробити до початку першого матчу в експресі 
 • Укласти парі можна зробити тільки за гроші з реального балансу (без урахування бонусних коштів).
 • Фрібет потрібно активувати протягом 5 днів після отримання, а відіграти – протягом 30 днів.
 1. Промокод на фрібет $5. Ви можете отримати безкоштовну ставку від букмекерської компанії Red Star в розмірі $5 при здійсненні депозиту. Для цього вам необхідно поповнити ігровий рахунок на суму від $10 і ввести промокод 5RSB. У разі виконання вищезазначених умов протягом години вам буде видана безкоштовна ставка $5. Вона повинна бути використана протягом місяця для ставок типу «експрес» з 5-ти та більше подій. Мінімальний коефіцієнт для кожної події – 1.7.

Промокоди Red Star Bets

Кожна акція в цього букмекера не активується без введення відповідного промокоду. 

Промокод Розмір бонуса Як отримати
EXPRESS БК додасть до вашого виграшу 20% зверху Поповнити рахунок на суму від $10, вказавши бонусний код при здійсненні депозиту 
5RSB Безкоштовна ставка $5 Для цього вам необхідно поповнити ігровий рахунок на суму від $10 і ввести промокод
1BET Вітальний фрібет $20 Потрібно ввести промокод та зробити ставку на реальні гроші розміром не менше $5 та коефіцієнтом від 1,8. 

Як отримати бонуси

Аби отримати РедСтарБетс бонус відвідайте проморозділ букмекера та оберіть цікаву акцію. Далі вам потрібно виконати умову: зробити депозит, ставку тощо та не забути заповнити поле з промокодом. Якщо передбачено відіграш – кошти потрібно прокрутити вказану кількість разів на спортивних ставках.

Висновок

Кожен промокод Red Star Bets відповідає за певний бонус на цій платформі. Є як регулярні, так і одноразові пропозиції. Але достатнього рівня комфорту не досягнеш – кількість привілеїв невелика, а суми в рази нижчі за конкурентів.

Оператора немає в списку рекомендованих “Рейтингом Букмекерів”, тому пропонуємо переглянути бонуси найкращих БК. Перевагою для вас є гарантія безпеки та комфорту, адже ці компанії виплачують чесно зароблені виграші.

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт